Yılbaşı Mesajları 

Yılbaşı Mesajları Yeni bir sayfa açılmasına vesile olan yılbaşı günlerinde sevdiklerinize, dostlarınıza, arkadaşlarınıza ve arkadaştan öte kişilere uygun olabilecek Yılbaşı Mesajları mesajları içermekteyiz. Sayfamızda bulunan özgün ve farklı duyguları bir arada yansıtan yılbaşı mesaarjlında güzel dilek ve temenniler yer almaktadır. Özellikle eğlenceli ya da mizahi öğelerinde de yer alabileceği Yılbaşı Mesajları örnekleri gönderebileceğiniz gibi daha samimi ya da duygu yoğunluklu mesajlarda mevcuttur. Ayrıca Facebook başta olmak üzere çeşitli sosyal medya uygulamaları üzerinden Yılbaşı Mesajları paylaşabilir, çok daha etkili bir şekilde takipçilerinize de gönderimler yapabilirsiniz.

Yılbaşı Mesajları 

Yılbaşı Mesajları

Yeni yıla girerken sizlerden ayrı olmanın hüznü bulunsa da çok daha güzel günlere kavuşacak olmamızın ümidini saklı tutuyoruz.

Bir kez daha gelen yılbaşınızı kutlar, ailenizle mutlu bir sene geçirmenizi temenni ederim.

Yeni yılla birlikte tüm özlemleri ve üzüntüleri geride bırakmanız ümidiyle nice senelere.

Güneşin geceleri çıkmaması gibi sende yılın ilk gününde benim yanımda olmasam da bu kalp hep senin için atmaya devam edecek. Yeni yılın en az senin kadar güzel olsun inşallah.

Yeni yıla girerken tüm iyi dileklerinin gerçek olmasını ümit eder, nice güzel senelerde buluşabilmeyi dilerim.

Çok yorucu bir yılı geride bıraktığımız şu dakikalarda gönlünden geçenlerin gerçekleşmesi temennisiyle mutlu yıllar canım arkadaşım.

Koca bir yıl gibi görünse de nihayet 2018 geride kaldı. Umarım yeni yılda çok daha zengin ve ferah bir hayat yaşarsın canım dostum.

Her zaman yanımda olduğunu bildiğim canım arkadaşım, mutlu ve huzurlu bir şekilde yeni yıla başlamanı isterim.

Her şeye rağmen mutlu, ümitli ve umutlu olan canım arkadaşım, sevgi dolu nice yıllara erişmen dileğiyle.

Savaş ve acıların yaşanmadığı bir yıl olmasını temenni ederken senin ve ailenin de yeni yılını en içten dileklerimle kutlarım.

Yıldızların ortasında tuttuğum dileklerimle seni düşler bu yaralı kalbim. Her ne kadar birlikte olamasak da yeni yılını kutlar, bir daha ayrılmamızı dilerim Allah’tan.

Camdan dışarı bakarak yağan kar tanelerini sayarım. Hepsinin içinde senin güzel yüzünü düşlerim sevgilim. Nice senelere birlikte olmamız temennisiyle…

Çok yorgun düşsek de aynı vatanda aynı havayı soluyan iki sevgilinin bakışlarındaki saflığı bulabileceğimiz bir yıl olmasını dilerim.

Çok uzun bir üniversite hayatını geçiren canım kardeşim, umarım bu yıl mezun olup bizleri şaşırtsın. Nice güzel senelere de böylelikle ulaşırsın.

Gülümseyerek pamuklar içinde uyanacağın bir yıl daha başlıyor sevgilim. Kusursuz bir yıl olacakmış bu 2019. Herkesin dilinde ve senin de kalbinde çiçekler açacakmış.

Tuttuğum tüm dileklerin bu yıl kabul edileceğini melekler dün gece rüyamda haber verdi. Bende hemen senin için tüm güzel dileklerimi sıralamaya başladım. Mutlu yıllar can tanesi…

Kederli ve üzüntülü yılların biteceğinin habercisi olan 2019 artık kapımızda. Bu yıl içinde hiç üzülmeyecek ve ağlamayacaksın haberin olsun.

Sevincinin hiç eksilmediği günleri yaşayacağın bir yılı girdiğini ben haber vereyim dedim. Nice senelere.

Mükemmelin ötesinde bir yıl geçirmeni tüm kalbimle diliyor ve ısrarla istiyorum.

Yeniden doğmak gibi bir şey aslında her yeni yıl başlangıcı. Hiçbir olumsuz durumu düşünmeden iyi dileklerde bulun ve gerisini önemseme canım arkadaşım. Güzellikler kalbi senin gibi temiz olanları bulur umarım.

Her başarıya erişebileceğin yeni bir hayata hoş geldin canım. Bu yıl içerisinde üzülmek, huzursuz olmak ve ağlamak gibi durumları yaşamak yasaktır. Hep gül ve güldür insanları.

Yeniden doğma fırsatı sunan 2019 ile bir kez daha yeşersin yeşillikler. Ormanlarla kaplansın kalbimizin en derin yerleri ve gülmeye başlasın açlıktan ölmek üzere olan çocuklar.

Yeni yılını tebrik eder, ailenle ve sevdiklerinle kusursuz bir şekilde geçirmeni temenni ederim.

Sevmek kadar güzel olan sevilmenin de seni bulması temennisiyle yeni yılını tebrik ederim kanka.

Mutlu ve sağlıklı olmanın yanında bir de zengin olmanı isterim bu yıl.

Her ne kadar işlerin çok kötüye gitmiş olsa da yeni yılla birlikte paranın dibine vuracağın günlerin de geleceğini ümit ederim.

Sağlam dostluklar zor zamanlarda kurulsa da rahat zamanlarda bozulabilirdi. Ancak her zaman destek olduğun için her zaman sana minnettarım canım arkadaşım, yeni yılın kutlu olsun.

Sevmenin bedeli olmadığı için insanların birbirini karşılıksız seveceğe günlere erişmek dileğiyle yeni yılın kutlu olsun.

Yeni Yıl Kutlama Mesajları

Yılbaşını tebrik eder, bensiz geçirdiğin için üzgün olduğunu bilmeni isterim.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.