Yeni Doğan Bebek Kutlama Mesajları

Yeni Doğan Bebek Kutlama MesajlarıHayata yeni gözlerini açan bebekler hepimiz için özel bir yere sahiptir. Kötülükten tamamen uzak olan bu canlılar masumiyetin ve sevginin timsalidir. Yeni Doğan Bebek Kutlama Mesajları Doğdukları zaman evlerine büyük bir sevinç getiren bebekler neşe ve mutluluk kaynağı canlılardır. Ailemizden biri veya bir arkadaşımız doğum yaptığında onun sevinci ile mutlu olur ve onu tebrik ederiz. Bu tebrik mesajının duygulu ve güzel olması karşımızdaki insana verdiğimiz değeri gösterir. Kalıp halinde yazılmış cümlelerden ziyade Yeni Doğan Bebek Kutlama Mesajları kendi duygu ve düşüncelerimizi belirttiğimiz tebrik mesajları her zaman daha etkileyici olacaktır. Bu sebeple hazır mesaj kullanmaktan kaçınmalı ve kendi yazdığımız mesajları tebrik notu olarak kullanmalıyız. Bu notlar hem daha duygusal hem de daha anlamlı olur.

Yeni Doğan Bebek Kutlama Mesajları

Yeni Doğan Bebek Kutlama Mesajları

Hayata gözlerini yeni açan bebeğinizin de sizin gibi iyi bir insan olacağından eminim. Dünyanın en şanslı bebeği aramıza hoş geldin.

Her bebeğin  gözlerinde var olan ışıltı farklıdır. Bebeğinize gözlerindeki ışıltının hiç sönmemesi dileğiyle aramıza hoş geldin diyoruz.

Canımdan çok sevdiğim arkadaşımın annelik duygusunu tattığı bugünün mutlululuğu benim için paha biçilemez. Kucağına aldığın güzel yavrunla uzun ve sağlıklı ömürleriniz olmasını dilerim.

Bebeğinin kalp atışını duyduğun ilk andaki tepkini bildiğim için ne kada iyi bir anne olacağın konusunda hiç şüphem yok. Kucağındaki yavrun ile birlikte en güzel günlere sahip olmanızı temenni ediyorum.

Bana halalık duygusunu tattırdığınız için size minnettarım. Bebeğinizi görmek için sabırsızlanıyorum. Tek ederim canlarım.

Huzur kokulu bebeğiniz ile birlikte mutlu bir ömrünüz olması dileğimle, sizi seviyorum canım arkadaşlarım…

Evinize gelen sevimli yavrunuzun bereket ve neşe getirmesini temenni ediyor ve sizi kucaklıyorum.

Bir bebeğin kahkahası tüm kötülükleri siler. Hayatınıza yeni gelen bebeğinizin geçmişe dair tüm kötülükleri silmesini temenni ediyor ve sizi yürekten kucaklıyorum.

Ebeveynlik duygusunu tatmış olmanız beni gururlandırıyor ve duygulandırıyor. Yeğenimi görmek için gün sayıyorum. Allah  yavrunuza sağlıklı  ve uzun bir ömür nasip eylesin, sevgilerimle…

Evinize huzur ve mutluluk getirecek güzeller güzeli kızınızı görmek için sabırsızlanıyor ve sizi kocaman öpüyorum canlarım. Tebrik ederim.

Dünyanın en kutsal duygusu olan anneliği tadan canım arkadaşım… Kucağına aldığın kendin kadar güzel yavruna güzel ve sağlıklı bir ömür diliyorum. Senin gibi bir annesi olduğu için çok şanslı.

Kalbindeki sevgiyi sonuna kadar vereceğini bildiğim bebeğinin doğumunu kutlar ve güzel bir ömüre sahip olmasını dilerim.

Dört gözle beklediğim yeğenimin doğumunda yanında olamadığım için çok üzgünüm ama uzaktan da olsa sana kocaman sarıldığımı biliyorsun. Sağlıklı ve mutlu bir ömür yeğenimin olsun.

Aşkınızın meyvesi olan güzeller güzeli kızınızı kucağınıza aldığınızı duydum. Her ne kadar uzakta olsam da hem güzel bebeğinizi hem de sizi canı gönülden kucaklıyorum.

Dünyaya gözlerini yeni açan masum yavrunuzun gözlerinden öpüyor ve güzel bir ömre sahip olmasını diliyorum.

Dünyalar güzeli kardeşim, uzun zamandır heyecanla beklediğimiz oğlunu kucağına aldığını bugün öğrendim. Bana dayı olma duygusunu yaşattığın için sana gerçekten minnettarım ve yakışıklı yeğenimi görmek için sabırsızlanıyorum. Seni ve sevgili eşini tebrik ediyor ve aslan yeğenimi gözlerinden öpüyorum.

Dost tanımına en uygun insan olan canparem, anne olduğun haberini yeni aldım ve havalara uçtum. O güzel kalbinle ne kadar iyi bir anne olacağını bilmek beni inanılmaz duygulandırdı. Eşini ve seni tebrik ediyor ve güzel kızının yanaklarından öpüyorum.

Dünyanın en güzel bebeğinin bugün dünyaya geldiğini duydum ve çok duygulandım. Yüzü ve kalbi güzel kardeşim, bebeğinin de senin kadar güzel bir insan olmasını diler, seni ve eşini tebrik ederim.

Teyze olduğum haberini dün bu saatlerde aldım ve sevinçten havalara uçtum. Yıllardır onlarca insana annelik yaptın ve şimdi de kendi yavruna annelik yapacaksın canım arkadaşım. Bebeğine güzel bir ömür diliyor ve seni çok öpüyorum.

Anne baba olmak sabır isteyen bir mertebedir. Yıllardır herkese örnek bir çift olmanız ve güleryüzünüzle sizin çok iyi ebeveynler olacağınızdan eminim canım arkadaşlarım. Dünyalar güzeli kızınıza sağlıklı ve huzurlu bir ömür diliyorum.

Merhaba masum bebek! İlk bakışta bu dünya sana ürkütücü ve soğuk gözükmüş olabilir ama yaşadıkça öyle olmadığını anlıyorsun. Ayrıca öyle mükemmel bir aileye sahipsin ki dünyada cenneti yaşayacaksın. Dünyanın en şanslı bebeğine mutlu ve huzurlu bir ömür diliyorum.

Hamile olduğunu öğrendiğimiz ilk günkü o duygusallığımızı hatırlıyorsundur canım arkadaşım. İşte şimdi yine aynı o haldeyim… Teyze olduğumu öğrendiğim dakikadan beri mutluluktan ağlıyorum ve şu an bu satırları salya sümük yazıyorum. Dünyanın en güzel annesine sahip olan yavruna mutlu ve huzurlu bir ömür diliyorum.

Çocukluğumu birlikte geçirdiğim can dostum, güzel haberini bugün annemden aldım. Kucağına aldığın yavrunun ne kadar şanslı olduğunu bilmesini isterdim. Senin sevginle büyüyecek dünya güzeli bebeğine mutlu ve huzurlu bir ömür diliyorum.

Tebrik Mesajları

Can dostum, baba olduğunu bugün öğrendim. Yakışıklı yeğenimin gözlerinden öpüyor, seni ve eşini tebrik ediyorum.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.