Yalnızlık Sözleri

Yalnızlık Sözleri Toplumsal bir varlık olan insan için en korkutucu duygulardan bir tanesi olan yalnızlık gerek maddi gerekse manevi anlamda ortaya çıkabilecek bir etkendir. Bununla birlikte çok farklı duyguların içerildiği sözler ile de anlatılmaktadır. Yalnızlık Sözleri daha çok hasret ve kimsesiz kalan sevgililer tarafından dile getirilse de her anlamda yalnızlık hissedilmesi olayın çok daha büyümesini beraberinde getirmektedir. Kişinin bir eş ve dosta sahip olmamasından dolayı duyduğu tüm hislerin anlatılabilmesi de yalnızlık sözleri ile mümkün olmaktadır. Çeşitli sosyal medya platformlarında paylaşılan yalnızlık içeren sözlerde hasret, ümit, isyan, korku gibi durumların ortaya çıktığı da görülmektedir. Aşağıda birbirinden farklı anlatımlara sahip olan özgün Yalnızlık Sözleri bulunmaktadır.

Yalnızlık Sözleri

Yalnızlık Sözleri

Fotoğrafta olduğu gibi hayatta da en iyi pozları yalnızlar verir.

Zor zamanlarda en çok ihtiyaç hissedeceğin duygudur yalnızlık. Sevmek ve sevilmek hoş olsa da yine yalnız kalacaksın.

Yıldızlara kadar uzandım, göklere kadar tırmandım. Sen olmadığın için yine ben, yalnız kaldım.

Geceler seni düşündüğüm zamanlar gibi uzayıp gitseydi hiçbir zaman güneşin sıcaklığını hissedemezdin.

Senin için yanan yürekleri kül ettin. Beni, burada yalnız bırakıp terk ettin.

Kara gözümde bir damla yaş olsaydın, seni kaybetmemek için asla ağlamazdım bir daha. Ancak seni beni ağlatarak gittin be sevgilim.

Hayatta en çok seni sevdim. Kalbini de gözlerini de sevdim. Seninle olmayı ümit etmeyi bile sevdim. Sen ise yalnız kalmayı uygun gördün bana.

Korkmuyorum seni sevmekten ve özlemekten. Bir daha bırakıp terk edersin yanaşmıyorum gözlerine ellerimle.

İçimdeki yalnızlık ateşini öyle bir yaktın ki söndüremedim. O sönmeden beni kül etti. Sen ise dalgalı saçlarınla uzaklaştın bedenimden.

Her gökyüzüne baktığında beni hatırlamanı istiyorum. Benim gözlerimdeki yalnızlık ateşini sen de en derinlerinde hisset.

Seni çok sevdim her zaman. Sen beni sevmesen de aşıktım sana. Gözlerin, kalbin ve ruhunla bütünleşmek istediğim için düştüm şimdi yalnızlık çukuruna.

Ümitlerimin tükenerek bittiği gecelerde yalnız kalmayı istiyorum. Senin benden aldığı kalbimi geri istiyorum.

Gökyüzündeki tüm yıldızları toplayıp aydınlattım yeryüzünü. Senin kadar ışık veremediler yalnızlığımın orta yerine.

Geceleri başladım sayıklamaya senin isminle. Gözlerin, saçların ve kalbin için dualar etmeye. Sana değil, senin sevgini sevdiğimi anladığımda yine yalnızdım yatağımda.

Sen yokken duyduğum hasretini anlatamam. Seninle olmuşum gibi hissettiğim yalnızlıklarımdan dem vuramam.

Bir gün sende beni seversen yalnız kalmanı tavsiye ederim. Kalbini söküp çıkarmanın acısını duyduğunda anlarsın sevdanın adını.

Sen olmadığın için yalnız hissediyorum kendimi. Herkes, her şey var aslında hayatımda. Hayatım sende olduğu için yalnızım bu karanlık yolda.

Bir baharları sevdim ben bir de senin gülen gözlerini. Şimdi kış gelince ikisi de gitti, sonbahar ayrılığını yaşattığın için yalnızlık titrer yüreğimde.

Yağmurların altında yalnız kalmanın deli coşkusunu yaşadım. Ruhumda seni hissettim ve bağrımda arzuladım geçen gecenin kokusunu.

Mavi derinliklerde ya da çöllerin en soğuğunda aradım seni. Yalnızlık çıktı karşıma ve senden haber verdi usulca kulağıma.

“Geri dön” demedikleri için mi gelmedin bir daha? Senin için yalnızlık havuzunda ıslanarak titredim. Kim bilir şimdi kimler var benden sökerek aldığın yüreğinde.

Yalnızlık kadar yabancıydın bana aslında. Seninle var oldum ben bu dünyada. Çalma benden var edeni. Yakma bir kez daha yüreğimi.

Ümitlerimi, heveslerimi, arzularımı ve isteklerimi erittin yalnızlık ateşinde. Bir daha asla dememek için öğrendim havuzda yüzmeyi. Deli eden divane gönüller gibi dört döndüm etrafta.

Senden ayrılmakla yalnız kalacağımı zannetme. Yüreğimi de yanında götürdüğün için hep seninle olacağım artık.

Kocaman bir şehirde yalnız yaşamanın tarifi acıdır. Seninle olmayan gözlerimin gördükleri ise bir yalandan ibarettir.

Fark eder mi seninle olduğum günlerimin tarifsiz kederini hissetmek. Olmadıklarım için yalnızlık içinde boğulmakta mümkün mü?

Sevgi Dolu Sözler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.