Vefat Mesajları

Vefat Mesajları İnsan çok garip bir canlıdır. Bir gün öleceğini bildiği halde hiç ölmeyecekmiş gibi yaşar. Ancak hayatın bu acı gerçeğini bir yakını ya da tanıdığının vefat haberini aldığında hep hissedecektir. Bazı kişiler böyle durumlarda son derece soğukkanlı olurken, bir kısmı da başsağlığı dilemeyi sözlere dökemez. Bu kişiler için en anlamlı Vefat Mesajları yazımızda yer alıyor. Duygu dolu ve hislerinizi en içten şekilde açıklamak için bu vefat  mesajları sizlere fikir verecektir. Sevdiklerinize taziyede bulunmak için farklı ve anlamlı Vefat Mesajları için yazımızdan yararlanabilirsiniz. Sözlerin boğazımıza düğümlendiği bu acı anlar için en duygusal mesajları paylaşabilir, dostlarınıza içtenliğinizi yansıtabilirsiniz.

Vefat Mesajları

Vefat Mesajları

Dünyaya gelmek sonu gelecek bir başlangıçtır. Her canlı bir gün bu acıyı tadar. Dua et ve sabırlı ol. Allah rahmet eylesin.

Uzakta olsam bile, kalbimin seninle olduğunu bilmeni istedim. Bu acı gününde yanında olamadığım için çok üzgünüm. Başın sağ olsun.

Yaşam bazen çok kısa bazen ise çok uzun bir döngüdür. Kimi güzel yaşar ve güzel ölür. Toprağı bol, mekânı cennet olsun.

Cennet bahçesi kapılarını açarak, gül kokulu topraklarına özel bir insanı daha aldı. Dualarım onunla. Işıklar içinde uyusun.

Elbette bir gün bitecekti bu hayat. Acı çekmeden tertemiz ölmek. Allahım herkese böyle ölüm nasip etsin. Yattığı yer nur olsun.

Bu acıklı gününüzde yanınızda olamadığımız için keder içindeyiz. Ama şunu bilmelisiniz ki bedenimiz orada olmasa da gönlümüz sizinle. Acınızı tüm kalbimizle paylaşıyoruz. Kabri nur dolsun,

aydınlıkta uyusun.

Acı kaybınızı kederle öğrendik. Hepimizin başı sağ olsun.

Hayat bir sonsuzluğu sunmaz kimseye. Bu günün yarını da işte burada bitiyor. Şimdi dua vaktidir. Rabbim mükâfatını cennet olarak verir inşallah.

Hayat kimse için baki olmadığı gibi, bizler ve yakınlarımız için de baki değildi. Can dostuma Allah’tan rahmet, hepimize sabır diliyorum.

Sözün bittiği yerdeyim. Acınızı en özel duygularımla paylaşıyorum. Allah sabırlar ihsan etsin.

Dün geçti, yaşandı ve bitti. Bir hayaldi, bugün ise gerçek var. Ölümü ona konduramazdım. Ne yaşamış, ne yok olmuş gibiydi. Toprağı onu sıkmasın.

O beyaz bir kuştu, uzunca kanatlı, yel gibi dağları aştı. Hayaldi, hayalden daha öteydi. Ne bir iz bıraktı, ne ışık bıraktı. Cennet mekânı olsun.

İnsanı hayatta derinden etkileyen sayılı olay vardır. Şu anda hep birlikte o olaylardan birini yaşıyoruz. Allahım onu cennetiyle mükafatlandırsın. Toprağı bol, yeri cennet olsun.

Bu gün kalbimden bir parça koptu. Onu hiç unutmayacağım. Başımız sağ olsun. Işıklarda yatsın.

Hayatın en acı gerçeği ölüm. Ölenle ölünmez ancak, kol kırılır, kanat kırılır, hasret başlar ve bu acı duygular bundan sonra hep hissedilir. Bu hisleri en aza indirmek için hep birlikte dua edelim mi?

Ağlamak, inlemek ne fayda… Ne gören var ne duyan. Çok üzgünüm. Kelimelerin yetersiz kaldığı yerdeyim. Acını tüm kalbimde hissediyorum. Başın sağ olsun, Allah rahmet eylesin.

Sonsuzluk bizim de hayatımızın anlamını aldı götürdü. Metin olmak zorundayız. Başımız sağ olsun, peygamberimize komşu olsun.

Ölüm bir son değil bir başlangıçsa, Rabbim onu cennetine alsın. Allah rahmet etsin.

Bazı hislerin tarifi yoktur. Bu duyguyu yaşamak da bu tarifsiz acılardan biridir. Sözler boğazımda düğüm düğüm oldu. Acın acımdır. Dua et, metin ol.

Bazen bir gözyaşı, bazen ise kederdir insanı insan yapan. Bu acıyı hep birlikte hafifleteceğiz. Allahım rahmetini eksik etmesin. Cennetinde ağırlasın.

Yaşamanın öğrettikleri bir avuç toprakla yok oluyor. Bu başlangıca beraber yoldaş olacağız. Dualarla uğurlayalım. Hepimizin başı sağ olsun.

Hepimiz ölümü tadacağız. Rabbim sevdiği kullarını erken alırmış cennetine. Toprak onu sıkmasın, kabri nurlarla dolsun.

Doğmak ne kadar sevindiriciyse ölmek de o kadar acı vericidir. Rabbimin takdiri. Bize sorgulamak düşmez. Metanetli olmalıyız. Allahım rahmet etsin.

Hepimiz faniyiz. Yalan dünyada yaşıyoruz. Rabbim onu gerçek dünyasına aldı. Cennetinde yaşatsın.

Her şeyin acısı bir gün unutulsa da ölüm acısı unutulmuyor. Başın sağ olsun, toprağı nurlarla dolsun.

Bu acı gününüzü en derin duygularımla paylaşıyorum. Ruhu şad olsun, Allah sabırlar ihsan etsin.

Taziye Mesajları

Ölümü kabullenmek, isyan etmemek gerek. O bize ulaşmasa da bir gün biz ona kavuşacağız. Dua etmek, sabır kapılarını açmaktır. Allahım rahmetini onun için de müjdelesin.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.