Uzun İyi Geceler Mesajı

Uzun İyi Geceler Mesajı atılırken mana derinliği katılabilir. Bu mesajlar sevgiliye veya herhangi birine gönderilebilir. Gönderilen Uzun İyi Geceler Mesajı anlamlı veya komik olabilir. Komik bir anlatım kullanılabilir. Bu Uzun İyi Geceler Mesajı kime gönderilirse gönderilsin, zarif olması ayrı bir güzellik katar. Uzun iyi geceler mesajları için sosyal medya üzerinden de yârdim alınabilir. Veya kişinin kendi sizleri ile de oluşturulabilir. Önemli olan kalbe hitap etmesidir.

Uzun İyi Geceler Mesajı

Uzun İyi Geceler Mesajı

Ah Sevgilim! İyi geceler. Seninle iyi geceler. Seninle parlak yıldızlar. Seninle ışıltılı Ay. Ah Sevgilim! İyi geceler. Seninle anlamlı yalnızlıklarım. Seninle anlamlı rüyalarım.

Bilirim seninle karanlıklar dahi aydınlıktır. Ama rüyalarım dahi seni aramaktadır. Şimdi kapat gözlerini. Rüyalarım sana sevdalıdır. Bilirim seninle gece dahi ışıltılıdır. Ama iyi geceler Sevgilim. Uykularım dahi sana sevdalıdır.

İyi geceler Sultanım. Kapat o güzel gözlerine kurbanım. Düşle rüyalarda sevdamı. Bil ki rüyalarım dahi o güzel gözlerine sevdalı.

Gecelerin en koyu anlarında yüreğimin yüreğine değdiğini hisset ve huzurla uyu iyi geceler sevgili.

Ah iyi geceler Çiçekler. Yine etrafa gülücük yayın. Ah iyi geceler yıldızlar! Hüzünlü kalpleri ışıldatın. Ah iyi geceler kuşlar. Yine seher vakti aşkı haykırın.

Sonra gece oldu yine. Hasret çaldı yine benden beni. Sonra gece oldu yine. Sevdan çaldı yine benden beni. Ah iyi geceler Yıldızım. Bak yine gözlerin aldı benden beni.

Dudaklarımdan yine döküldü sevdam, iyi geceler. Kalbime dokundu yine sevdan, iyi geceler. Sevdikçe sevdim yine seni, iyi geceler. Yanaklarıma süzüldü yine gözyaşlarım, iyi geceler.

Ah incinmesin çocuklar. Dokunulmasın masumiyete. İyi geceler diyemeyeceğim sana. Çünkü kırgın bize boynu bükük garibanlar. Geceye doğru gözlerden akmış yaşlar. Ah incinmesin çocuklar. Dokunulmadın masumiyete.

Ah sevda dediğin zariftir. Tıpkı kalbime açtırdığın  çiçek gibidir. Geceye doğru beni aydınlatan bakışların gibidir. Ah aşk dediğin zariftir. Tıpkı kalbime değen gülüşün gibi. İyi geceler Sevgilim. Tıpkı temiz sevdamız gibi.

İyi geceler. Ben daldım çoktan o güzel bakışlarına. İyi geceler. Ben daldım çoktan daldım o derin sevdana. İyi geceler can eşim. Ben daldım çoktan o masum aşkına.

Güller seherde acarmış. Bülbüller güle hayran hayran bakarmış. Şimdi uyuma vakti. Uyuyup sehere yetişme vakti. Bülbülü dinleyip, güle gülme vakti.

Ah iyi geceler Medine’m! Sen gecenin şiiri. Ben Aşkının şairidir. İyi geceler Medine’m. Sen hasretin beldesi. Ben hasretin ta kendisidir

Kapanıyor gözlerim yavaş yavaş. Hadi sende uyu artık, rüyalarda masumiyete varalım. Kapanıyor gözlerim yavaş yavaş. Hadi sende uyu artık, rüyalarda aşkı bulalım.

İyi geceler. Umarım rüyanda beni görürsün. Çünkü sen rüyalarımda dahi gördüğümsün. Rüyalarda dahi kalbimin süsüsün.

Tatlı rüyalar tatlım. Rüyanda beni gör. Tatlı rüyalar tatlım. Rüyanda sana olan sevgimi gör. Tatlı rüyalar tatlım. Rüyanda bendeki seni gör.

Yine, yine gece oldu. Uyumadan süsledin rüyalarımı. Yine, yine gece oldu. Uyumadan sardım yaralarımı. Yine, yine gece oldu. Kapat gözlerini, izle hakikat diyarını.

Desem ki gece bizi hasret ile sınıyor. Kapat gözlerini, rüyalar bizi kavuştursun. Desem ki gece bizi yalnızlık ile sınıyor. Kapat gözlerini, rüyalar gidersin bu yalnızlığı.

Erkek Sevgiliye Güzel Sözler 

Bu dünyanın masumiyeti çocuklar. Bu dünyanın sevinci çocuklar. Gece vakti gözlerini yuman ve rüyada dahi oyun oynayan çocuklar. İyi geceler güzel çocuklar. Rüyada dahi de çocuklar tebessüm eden çocuklar. İyi geceler güzel çocuklar. Rüyada dahi seven çocuklar. İyi geceler güzel çocuklar.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.