Uzaktaki Sevgiliye Sözler

Uzaktaki Sevgiliye Sözler Uzaklıklar her zaman hasrete neden olur. Hasret insanlara güzel ve derin sözler yazdırır. uzaktaki  sevgiliye sözler yazılırken mananın özüne inilir. Mananın özü sevgiyi dile getirir. Uzaktaki Sevgiliye Sözler yazılırken online sözler kullanılabilir. Sevgilini söylenilen bir sözü şiirleştirilebilir. Uzaktaki sevgiliye sözler özel hissettirir. Arada mesafe olduğundan dolayı güzel sözler kalplerin uzak kalmamasına yardımcı olur. Mesaj veya mektupla da gönderilebilen bu güzel sözlerin kafiyeli olması daha etkilidir. Uzaktaki Sevgiliye Sözler yazılırken şiir kitaplarına da bakılabilir. Şairlerin zarif sözleri kullanılabilir. Bu sözlerin mana derinliği, söz derinliği ahenkli olarak kullanılması oldukça etilidir.

Uzaktaki Sevgiliye Sözler

Uzaktaki Sevgiliye Sözler

Her ne kadar uzakta olsan da, gözlerim arıyor gözlerini. Biliyorum bir kaç gündür yoksun. Ama bir an görmezsem, yokluğun yandırıyor kalbimi.

Ömrüm, sen benden uzaklardayken özlüyorum seni. Sen benden uzaklardayken, anılar sarıyor kalbimi. Ah diyorum, şimdi burada olsan, yine birlikte vapura binsek, uçsuz bucaksız denizlerin arasında dalgaları birlikte dinlesek ve kalplerimizin sesini dinlesek ömrüm. Bekliyorum seni ömrüm bekliyorum. Gelişini bekliyorum. Bil ki seni çok ama çok seviyorum.

Seni sevmekten yorulmadım ama özlemekten yoruldum Sevdiceğim. Gel artık yollarını bekliyorum Sevdiceğim.

Sen çöllerdeymişsin gibi ama yokluğun soğuk. Ben kutuplardaymışım gibi ama kalbim yanık. Artık gel Sevgilim. Ne kutuplarda yanmaya takatim kaldı. Ne de çöllerde donmaya.

Beni sevdiğini bilsem de uzaklığım üzüyor beni. Seni seviyorum ama hasretinle hüzün sarıyor kalbimi. Artık gelsen diyorum. Artık gelsen de mutluluk sarsa kalbimi.

Ey Sevgili! Artık avutamıyor cümleler beni. Uzaklığın artık acıtıyor kalbimi. Artık gel artık özletme be Sevgili.

Özletmenin limitini doldurdun Sevdiceğim. Artık vuslat zamanı. Başka limit kalmadı. Artık gelmenin zamanı.

Sen yokken Sevgilim. Zaman geçmiyor. Sen uzaklardayken, saniyeler akmıyor. Artık saniyelerin akma vakti gelmedi mi Ömrüm. Gel de ömrüme katılsın yine ömrün.

Sen uzakta da olsam ben seni severim Kelebeğim. Ama seninleyken ışıldıyor yüzüm. Sensizken hüzünleniyor kalbim. Gel de ışıldasın yine yüzüm Kelebeğim.

Seninleyken zaman nasıl geçiyor anlamıyorum. Ama sensizken saniyeler de geçmiyor. Çok özlettin artık. Saniyelerce özledim seni.

Ey benim güzel sevgilim! Artık gelsen diyorum, gelsen de çiçeklense kalbim. Ey benim güzel sevgilim! Artık gelsen diyorum, gelsen de çiçeklense gülüşlerim.

Gözlerinde beliren o ışığı özledim. Sen uzaktayken hep kirpiklerine takılı kaldım. Gel de artık kirpiklerimden ve gözlerimden ışıklar yayılsın.

Beni özlediğin zaman aynaya bak Sevgilim. Çünkü ben seni özlediğimde aynalara bakıyorum. Sende beni, ben de seni görüyorum.

Biliyorum seninle telefon ile konuşuyorum. Ama yetmiyor işte sevgilim. Bana bakan o güzel gözlerini özledim.

Özlememek elimde değil. Tıpkı seni sevmenin elimde olmadığı gibi. Uzaktayken sen, sanki kalbim sürgün yemiş gibi.

Seni sevmekten kalbim yandı. Özlemekten aklım. Gel artık Çiçeğim. Aklımda, kalbimde bilmem buna nasıl dayandı.

Yanımdayken bile özlüyordum seni. Şimdi sen düşün uzaktayken seni nasıl özlediğimi.

Senden önce hasretin dayandı kapıma. Sonra sevdan ile yanan kalbim. Gelişini beklemek beni yormuyor. Ama senden uzakta olmak beni üzüyor.

Kalbin kalbimde ve kalbim kalbinde oldukça mesafenin bir önemi yok. Sen beni sevdikten sonra beklerim sevgilim. Sayılı günler çabuk geçermiş.

Seni sevdiğim andan beri hep hasretin kalbimde. Uzakta olsan ne yazar! Sevdan ta içimde. Seni sevdiğim andan beri aklım hep aklında. Uzakta olsan ne yazar! Aklım ta aklımda.

Eski Sevgiliye Duygulu Sözler

Biliyorum çocuk gibiyim. Bir kaç gün bile sensiz kalamıyorum. İlle de sen ille de sen diye tutturuyorum.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.