Teşekkür Mesajları

Teşekkür Mesajları bize hayatımızda yardımcı olanlara, destek verenlere, özel günlerimizde yanımızda olanlara ya da kötü günümüzde arkamızda duranlara, minnetimizi göstermek için söylediğimiz sözlerdir. Teşekkür Mesajları veya teşekkür sözleri babaya, anneye aileden birine söyleneceği gibi, arkadaş çevresinden birilerine, sevgiliye, dosta da söylenir, kimi zamanda bu sözler bir öğretmene, patrona, yöneticiye minnet belirtmek için söylenir.  söz ve Teşekkür Mesajları  gündelik yaşantımızda çokça kullandığımız sözlerdir. Bazen bu sözleri bir hediyeye, bir çiçekle söyleriz. Kimi zamanda sadece bir teşekkür mesajı atmamız bile karşı tarafı memnun eder.

Teşekkür Mesajları

Teşekkür Mesajları

Canım öğretmenim hiçbir şey bilmiyorken elimden tuttunuz konuşmayı, yazmayı, okumayı öğrettiniz. O güzel kalbinizle bana da ışık olup yolumu aydınlattınız. Kalbimde ki yeriniz hiç değişmeyecek, Hayatımdaki bana kattığınız kazanımlar için sonsuz teşekkür ederim öğretmenim.

Hayatımın bu güzel ve anlamlı gününde yanımda olan herkes için teşekkür ederim. Sizin varlığınız ve desteğiniz ile buralardayım iyi ki varsınız. Hep yanımda olmanız temennisi ile.

Bu uzun hayat yolunda beni seçip, benimle olduğun için ve hayatıma hayat kattığın için çok mutluyum. Ben bu dünyanın en şanslı insanım çünkü senin gibi bir eşe sahibim.

Beni bu dünyaya getiren canım annem! İyi ki varsın senin hakkın asla ödenmez sen kendinden, hayatından hep ödün verdin ama bizden asla ödün vermedin. Biz çocuklarını hiç ihmal etmedin. Hep yanımızda ve arkamızda olan, ayaklarının altı cennet annem her şey için teşekkürler.

Allah’a şükretmeyen, kula teşekkür edemez. Rabbini tanımayan kulun yaptığını nasıl görecek!

Sen benim duamdın, şimdi helalim oldun. İyi ki benimlesin teşekkür ederim.

Dostluğun için, desteğin için, varlığın için, o güzel kalbin için sonsuz teşekkürler. Arkamda sırtımı yaslayacak koca bir dağ gibisin.

Bu mutlu günümde yanımda olmana o kadar ihtiyacım vardı ki bilemezsin. Ama gönderdiğin bu mesaj ile yanımda olmasan da, manevi olarak seni yanımda hissettim. Bu güzel duyguyu yaşattığın için teşekkürler.

İyi ki doğdun canım oğlum! İlk göz ağrım. Bana bu dünyada hep ilkleri yaşattın iyi ki varsın, iyi ki benim oğlumsun. Gözü, gülüşü, yüzü, huyu güzel evladım. Rabbim bahtını da her zaman iyi eylesin.

Doğum günümde beni hatırladığın, değer verdiğin ve değerli hissettirdiğin için ayrıca benim mutlu olmama vesile olduğun için teşekkürler!

Teşekkür ederim beni ben yaptığın için. Teşekkür ederim sana en acı günümde bile yanımda olduğun için. Teşekkür ederim sana, bana varlığınla huzur verdiğin için. Hayata tutunma gerçeğim, yaşama sebebim sevgilim.

Anlayışlı, sabırlı ve çözüm odaklı konuşmanız için teşekkür ediyorum. Sorunum ortadan kalmasa bile yaklaşımınız çok güzeldi. Beni çok memnun etti.

İyi günümde de, kötü günümde de beni yalnız bırakmayıp gerçek dost olduğunu ispatladığın için çok teşekkür ediyorum.

Erkek Sevgiliye İyi Geceler Mesajı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.