Terk Etme Sözleri

Terk Etme Sözleri

Her insan hayatı boyunca bazı acılar yaşar. Bu acılar kimi zaman bize bir şeyler öğretirken kimi zamanda canımızı çok acıtır. Özellikle aşk acısı birçok insanın gönlünde yara açmayı başarmıştır. Bazen insan, ne kadar sevse de artık acısına ve üzüntüsüne dayanamaz ve terk eder sevdiğini. Bazen ise çok sevmesine rağmen, sevdiği terk edip gider insanı. Terk etme sözleri, kişinin duygularını ortaya çıkartır. Aynı zamanda acıyı göstermenin başka bir biçimi olan Terk etme sözleri, okuyan kişilerin de ruhuna dokunur. Acı ve üzüntü, insanın içini dağlar. Terk etme sözleri insanların canını yakan bu acıların kelimelere dökülmüş halidir.

Seni terk eden ben olabilirim ama beni buna mecbur bırakan sendin.

İnsan sevdiğiniz terk etmez.’ derler hep; fakat bazen sevdiğinin iyiliği için terk etmek tek seçenektir.

Sen beni terk ettiğinde bedenen gitmiş olabilirsin ama ruhun hala kalbimin içinde benimle beraber.

Uzun yollar geldim sana kavuşmanın hayaliyle. Geliş sebebimin aslında terk edileceğimi öğrenmek olduğunu bilmeden…

Sevdim, çok sevdim seni. Terk edip gitmeni hak etmemiştim, en hassas yerimden vurdun beni. Ben sensiz ne eyleyeceğim, söylesene bana.

Ben sana benzeyen bir oğlumuz olmasını isterken, sen hep beni terk etmenin hayallerini kurmuşsun meğer bilmiyordum.

Dizlerine yattığım zaman bütün sıkıntılarım ve üzüntülerim geçerdi. Beni bırakıp gittiğinden beri ise hiçbir üzüntüm geçmedi.

Annemin kollarında senin için ağladım ben. İşte bu yüzden beni terk edişini hiç unutmayacağım.

Ellerimi tutup, ‘Seni hiç bırakmayacağım’ demiştin bana bir gün. Beni terk edeceğin hiç aklına gelmedi mi bunu söylerken?

En güzel uykularımı senin kollarında uyudum ben. Sen gittiğinden beri ise her uyanışımda kokunu arıyorum.

Kokun bana huzur vermeye yeterdi, öyle çok seviyordum seni. Bu kadar sevilirken neden bırakıp gittin beni?

Benim kırgınlığım geçer geçmesine, ama gurumun kırgınlığı bir ömür geçmez. Ben, beni yarı yolda bırakıp gidişini bir ömür unutamam.

Hep terk edilen kişinin üzüldüğünü söylerler. Ben seni terk ederken hüngür hüngür ağlıyordum, ama sen gülüyordun. Ya bu işte bir terslik var, ya da sen sevmeyi bilmiyorsun.

Bana yaşattığın bütün acılara karşılık ben sana tek bir acı yaşattım ve terk ettim seni. Sana sadece bir acıyla veda ettiğim için bana teşekkür etmelisin.

Yoluna güller sersem az.’ derdin bana sen. Sonrasında ise ‘Artık eskisi kadar güzel değilsin.’ demeye başladın. Seni bıraktıysam, bunun sorumlusu sensin.

Bir aşkın bitmesi terk edenin suçu değildir her zaman. Terk edilenin aşkı çoktan bitmiştir ama cesareti yoktur, terk eden ise sevmesine rağmen cesaretlidir; fakat suçlanan yine ‘giden’ olur.

Kabus görüp ağladığımda öperek sakinleştirirdin beni. Ben ise terk ederek sana büyük bir acı bıraktım ama ben bunu senin için yaptım, senin daha mutlu olman için. Seni seviyorum benim olmayan adam.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.