Tebrik Mesajları

Tebrik Mesajları Hayat tüm insanlar için acı, tatlı, başarı, başarısızlık ve maceralarla dolu bir film serisi gibidir. Herkesin olaylara kendince yüklediği bir anlam vardır. Bu anlamları yüklediği en büyük olaylardan biride insanın elde ettiği başarılardır. Kişi başarıyı elde etmek için uzun uğraşlar ve çabalar sarf etmiştir, bunun karşılında elde ettiği sonucun çevresi tarafından görülmesini ve tebrik edilmesini, takdir edilmesini ister. İnsanın beklenti içinde olduğu Tebrik Mesajları ve tebrik sözleri ilk bakışta sadece iki kelime olarak görünse de aslında kişi için çok önemli bir motive ve rahatlama kaynağıdır. Çünkü insan duyguları ile hareket eden bir varlıktır ve tebrikler insanın duygusunu okşar, mutlu eder. Uzun çabalar sonucu başarı elde eden kişiye atılan bir, iki Tebrik Mesajları bile, söylenecek satırlarca sözün önüne geçebilir. Size örnek vereceğimiz bazı tebrik Mesajları  şunlardır.

Tebrik Mesajları

Tebrik Mesajları

Karşına çıkan bütün zorlukların üstesinden geldin. Bu başarı senin hakkındı. Bu başarının tadını çıkartmam dilekleri ile tebrikler!

Senin bu azminle, kazanma hırsın ve tutkunla, hayatında yapacakların seni her zaman daha ileriye taşıyacaktır. Seni tebrik ediyorum, başarıların daim olsun.

Sen hedefini ve hayalini hiç bir zaman unutmadın. Hayal ettiğin okulu kazandın. Bu sadece bir okul değil, senin emeklerinin karşılığı. Geceni gündüzüne kattın ve bu mutlu sonu hak ettin. Seni en içten dileklerimle kutluyorum.

Yeni işin hayırlı olsun. Evine ve sana, ailene mutluluk getirsin. Yeni işinde ve iş yerinde nice başarıların olsun. Tebrik ederim!

Her başarı seni daha da güçlü yaptı ve gücüne güç kattı. Adım attığın her başarıyı tebrik ederim ve seninle gurur duyuyorum. Başarıların daim olsun.

Sonsuzluk yolunda attığınız bu adımınız hayırlı olsun. Mutluluk hep sizi bulsun, birbirinize karşı sevginiz ve ilginiz daha da artsın. Sevgi dolu bir ömrünüz olsun. Tebrikler!

Dört yıldır uğraştın, didin. Ve sonunda mutlu sona ulaştın. Mezuniyetini tebrik ediyorum. Hayatını kuracağın mesleğine başlayıp ve hayatın temposuna  en kısa sürede katılman, dileğiyle.

Sen işini sevdin, işte seni sevdi. Eline de çok yakıştı ve sonunda terfiyi kaptın. Bizi onurlandırdın, gururlandırdın. Tebrikler!

Doğurdun, el bebek, gül bebek yetiştirdin. Ve bugün erkekliğe ilk adımı için bizi buraya topladın. Hayırlısı ile damatlığını da görürüz. Sizi tebrik ederim, oğlunuzun sünneti hayırlı olsun! Ömrü güzel, önü açık olsun.

Anneliğini tebrik ederim. Bebeğine güzel, sağlıklı ve uzun bir ömür nasip etsin rabbim. Bebeğiniz size sevgi ve mutluluk getirsin. Hayırlı, uğurlu olsun. Sağlıcakla!

Söz Nişan Düğün Tebrik Sözleri

İnsanoğlu bu dünyada çalışır didinir amaç bazen günü geçirmekken, bazen de tarihe geçmektir. Sende hayaline ulaştın, yazdığın kitabının her satırına hayran kaldım. İlk kitabının hayırla vesile olmasını isterim. Rabbim asla utandırmasın seni. Yeni kitaplarda, yeni projelerde seni her zaman görmek temennisi ile tebrikler, başarılar!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.