Tatlı Mesajlar

Tatlı Mesajlar Ailenize, arkadaşlarınıza, sizin için özel olduğunu düşündüğünüz “o” kişiye gönderebileceğiniz Tatlı Mesajlar sayesinde sevdiğinizin gününü güzelleştirip aranızdaki bağı kuvvetlendirebilirsiniz. Sizin ve sevdiklerinizin içinizi ısıtacak Özlem Sözleri ve yüzünüzde taze bir gülümseme oluşturacak Tatlı Mesajlar için, makalemizin devamını okuyabilirsiniz. Bu mesajlarınızı sevdiklerinize iletebilir, onların da sevdiklerine iletmesini sağlayabilirsiniz.

Tatlı Mesajlar

Tatlı Mesajlar

Gün içerisinde düşünüp söyleyemediklerinizi, aklınıza gelmeyenleri onlardan ayrıyken mesaj yoluyla öğrenmelerini sağlamak için en iyi yöntem mesajlardır. Sevdiğinize mesaj göndermek için çekinmenize, uzun uzun düşünmenize gerek yok. Makalemizdeki mesajları kullanabilir ya da onlardan ilham alıp kendi özgün fikirlerinizi üretebilirsiniz. Bu sayede, aileniz ve sevdiklerinizden ayrıyken, yan yanaymışçasına sıcak bir ortam oluşturmayı başarabilirsiniz.

Sana baktığım bazı anlarda, aklıma ilk zamanlarımız geliyor. O günkü heyecanımı unutamıyorum. Bugün seninle yan yanayken aramızda kurduğumuz bağın bu seviyede olacağını o gün asla tahmin edemezdim. İyi ki varsın.

Okyanusun ortasında boğulmak üzereyken, elimden tutup beni kayığına aldın. Bugün okyanusun karanlığından kurtulduysam, senin sevgin ve kalbin sayesindedir. Beni sevginle iyileştirdiğin için teşekkür ederim. O gün okyanusta beni boğulmaya ve karanlığa terk etmediğin için de.

Seninle her yan yana geldiğimde, ruhuma bir güç enerji aktarıyor. Şarj olup daha güçlü hale geliyorum. Eskiden bunun ne olduğunu merak ederdim. Şimdi biliyorum ki bu enerjinin adı sevgi. Seni seviyorum, hem de en içten şekilde.

Ailemizi seçemeyiz, ama seçebilseydik ben yine teker teker sizi seçerdim. Zor günlerimde şartsız yanımda olduğunuz, her zaman bana destek verdiğiniz için hepinize minnettarım. Kimse ailenin yerini dolduramaz. Ölüme kadar aramızdaki bu bağ hiç zayıflamasın. Her birimiz birbirimizin mutluluğuyla mutlu olmaya devam edelim.

Bir insan her şeyi olabilir. Güçlü biri, zengin biri, güzel biri olabilir, ancak herkes ailesinin değerini bilemez. Önemli olan bütün bunlar olmak değil, ailenin değerini bilmek ve ne olursan ol ailenin arkasında durmaktır. Aile demek güçlü olanın güçsüzü koruması demektir. Birbirimizi hep koruyalım, hepinizi seviyorum.

Eğer özel bir yeteneğim olsaydı, sen kendini her zayıf ve çirkin hissettiğin anda, seni kendimi benim gözümden görmeni sağlardım. Böylece beğenmediğin bütün o özelliklerinin aslında birer hediye olduğunu görmüş olurdun. Benim gözümde hepsi harika ve mükemmel. Sen kendini mükemmel görmesen de, ben senin kusurlarını bile mükemmel görüyorum.

Hayatım boyunca, senin yerini alabilecek biri olduğunu düşünmüyorum. ne olursa olsun senin gözümdeki yerin hiçbir zaman değişmeyecek. Güçlü yanların, zayıf yanlarınla seni mükemmel buluyorum ve öyle de bulmaya devam edeceğim. Bütün günlerimin neşesini yerine getirdiğin için sana minnettarım.

Her sabah uyandığımda aklımda oluyorsun. Seni rüyamda görmek için uyuyorum, uyandığımda ise tekrar seni düşünmeye başlıyorum. Seni tanımadığım zamanları hatırlayınca her şey çok tuhaf geliyor. Seni tanımadığım için düşünmediğim zamanlar vardı ve artık bu imkansız hale geldi. Senin de beni düşündüğünü umuyorum.

Kalbi Yansıtan Güzel Sözler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.