Söz Nişan Düğün Tebrik Sözleri

Söz Nişan Düğün Tebrik Sözleri Merasimlerden sonra merasim sahipleri söz nişan düğün tebrik sözleri ile tebrik edilmeyi beklerler. Misafirlerin katılımı ile merasimler şenlenir ve daha renkli bir hale gelir. Merasim sonunda Söz Nişan Düğün Tebrik Sözleri ile tebrik eden katılımcılar, bu ince tavırları ile ayrıca gönülleri mutlu ederler. Tebrik sözleri, hem güzel temennilerde bulunarak sıcak bir hava oluşturur hem de, merasime katılamayan kişiler için bir özür beyan etme ve katılamamanın hüznünü karşı tarafa hissettirir. Bu şekilde ilişkileri güçlendiren Söz Nişan Düğün Tebrik Sözleri herkes için önem arz eder. Bazen kişi nasıl tebrik edeceğini bilmez veya daha kaliteli cümlelerle duygularını iletmek ister. Bunun için burada fikir edinebileceğiniz örnekler bulabilirsiniz.

Söz Nişan Düğün Tebrik Sözleri

Söz Nişan Düğün Tebrik Sözleri

Söz, verilen en sağlam senettir. Senedinizi iyi saklamanızı öneririm. Başlangıcınızı tebrik ederim.

Her şeyin en zoru başlangıcıdır. Zoru atlattınız, kolaylıkla tamamına erdirmenizi dilerim.

Evliliğin en güzel vakitleri ve en heyecanlı anlarındasınız. Tüm ömrünüzün bu heyecanda ve güzellikte geçmesini diler, sizleri tebrik ederim.

En samimi söz, içten gelenmiş. Benim içimden gelen, daima mutlu olmanız için dilekte bulunmaktır. Çok değerli anların kıymetini bilin derim, nişanınızı tebrik ederim.

Düğün evliliğin son basamağıdır. Bundan önceki basamakları güvenle çıktığınız gibi, son basamağı da sıkıntısız atlamanızı dilerim. Düğününüz için esenlikler dilerim.

Umarım ki tüm ömrünüz huzurla geçer. Beraber nice güzel günler sizleri bekler. Bu garip arkadaşınız düğününüzü içten tebrik eder.

Dostum! Benim gözümde en çok mutlu olmayı hak edensin. Eşinle geçireceğin ömrüne bereket gelsin. Sen her şeyin iyisini hak edersin.

Eşinle çıktığın bu yolda, boy boy yoldaşlar katılsın hayatınıza. Kalabalık bir aile olarak, yaşamınız geçsin huzurla.

Evliliğe adım attığınız bu nişan yolunda, düğününüzü de görmeyi umut eder, esenlikler dilerim.

Nişan alamet demektir. Bu merasim sevginizin alametidir. Sevginizin daima artması dileğiyle..

Bu gün gördüğümüz harika tabloyu, ömür boyu izlemek ister, bir ömür mutluluk dilerim.

Bir ömür ortağın olacak hayat arkadaşınla, iki cihanda örnek olacak eşler olmanızı temenni ederim.

Her kapının anahtarı vardır. Evlilik kapısının anahtarı da söz merasimidir. Sözünüzü en içten dileklerimle kutlar, tamamına ermesini ümit ederim.

Bu mutlu gününüze katılamamanın hüznüyle beraber, adım attığınız bu  kutlu yolun heyecan ve sevincini yaşıyorum. Sizlere mutlu yaşayacak koca bir ömür diliyorum.

Her geçen gününüz, bir öncekinden güzel olsun. Bu mutlu nişan gününüz daha güzellerine gebe olsun.

Bir gün ayrılığın var olduğu şu hayatı beraberce huzurla, sevgi dolu geçirip, birbirinizin kıymetini bilmenizi umut ederim. Unutamayacağım bir düğündü, tebrik ederim.

Düğünler duygulandırır beni hep. Çünkü bana geçmişte yaşadığım heyecan dolu günlerimi hatırlatır. Geriye baktığınızda daima tebessüm edeceğiniz anılar olsun. Birlikteliğiniz kutlu olsun.

İnsanın en yakını eşi olur bi yerden sonra. O’nun artık senin dostun olduğunu unutma. Tüm ömrünüz beraber geçsin huzurla.

Karşınıza çıkacak her sıkıntıyı beraberce telafi edip, birbirinize olan bağınızın her an kuvvetleneceği bir evliliğiniz olmasını temenni ederim.

Güvenmeden yola çıkmaz insan. Güvendir şu hayatta en değerli ve kutlu olan. Güven dolu sarsılmaz sevgiyle bir ömür geçirmenizi diler, sözünüzü tebrik ederim.

Sözünüzü tebrik ederken şunu da eklemek isterim ki, güveninizi sarsacak hareketlerde bulunmak yerine, daima anlayışla yaklaşın birbirinize. Bu bağınızı daha da kuvvetlendirecek, sevginizi gün be gün arttıracaktır.

Her gününüz bu günden özel olsun. Hayatınız hayırlarla dolsun. Çokça seveceğiniz gönlünüzce çocuklarınız olsun. Düğününüz mübarek olsun.

Hayatın baharında olan biricik kardeşim. Bir ömür en güzel duygularla sevilmeni isterim. Sözünü tebrik ederken, hayırla tamamına ermesini dilerim.

Her bekârın heyecanla beklediği günü yaşıyorsunuz. Birbiri için biçilmiş kaftan gibi uyumlusunuz. Daima uyumlu kalarak, huzurlu bir evliliğiniz olmasını temenni ederim. Düğününüzü en içten duygularımla tebrik ederim.

Güzelliğinize güzellik katılan bu kutlu günde, en güzel hayırlar sizi bulsun. Hayatınızın beraber geçireceğiniz kısmında, hep size şirinlikler dokunsun.

Birbiri için atan iki kalbi izlemekten, daha güzel bir manzara olmasa gerek. Hayatımda gördüğüm en anlamlı düğündü. Sevginizin bir ömür boyu sürmesi temennisiyle

Birbirinin zıttı olan iki insanın çift olmasında, birçok hikmet vardır mutlaka. Her ne kadar süreciniz zor olsa da, artık geldiniz kerametin sonuna. Sadece iyiliklerin isabet ettiği bir ömrünüz ola. Düğününüz hayırlı ve bereketli ola.

Gözlerinizdeki ışık, birbirinize verdiğiniz en anlamlı hediyedir. Gözlerinizde parlayan ışığın her geçen gün artması temennisiyle, düğününüzü tebrik ederim.

Önce gönülleriniz birbirine ülfet etti. Sonra dilleriniz birbirine tercüman oldu. Bu birlik ve beraberliğin bir ömür artarak sürmesini diler, düğününüzü kalpten  tebrik ederim.

Kalbinizdeki sevgi gözlerinizden aksediyor. Bu tabloyu görmek, dostlarınızı mutlu ediyor. Size gönülden dostane bir dilek diliyorum. Senin için sözlünle, sağlıklı ve huzurlu bir yuva hayal ediyorum.

Evlenenlere Kutlama Mesajları

Saadet dolu bir yuvanız, gözlerinizi aydın edecek evlatlarınız olsun. Düğününüz mübarek olsun.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.