Sitem Sözleri

Yeri geldiğinde lafı gediğine koymak, uzun uzun sitem etmekten çok daha etkili olabiliyor. Bunun için farklı platformlarda kullanabileceğiniz sitem sözleri hazırladığımız sayfamızda birbirinden farklı ince mesajlar bulabilirsiniz. Canınızı çok sıkan durumlarda karşınızdakine ince ince mesajlar vermek anlamlı bir çözüm olabilir. Kinayeli sözler ile duygularınızı çok daha net bir şekilde ifade edebilirsiniz. Bunun için sitem sözleri başlığı altında birbirinden farklı pek çok seçenek bulabilirsiniz. İnsan kırıldığında, üzüldüğünde hele ki kıran bunu farkında değil ise kinayeli sözler, mecazlı anlatımlarla bunu fark etmesini sağlayabilirsiniz. Kendi duygularınızı ifade edebilecek sitem sözleri ile sosyal medya kullanımlarında kendinizi ifade edebilirsiniz. Tam adresine ulaşacak net mesajlar için sayfamızdaki mesajları inceleyebilirsiniz.

Hiç üzülmene değmez. Bu şekilde kiminle hayal kurmaman gerektiğini öğreniyorsun.

Çok sevmek ayıp değil, bırakıp gidenler utansın.

Uğrunda yorulduklarımız bazen çabanızı hak etmiyor.

Gel diyemesem de hep bekliyorum, sakın unutma.

En çok sen susunca yoruluyorum. Çünkü anlatamadığın çok şey oluyor.

Bu şehir bomboş, sen gidince anladım ki bu şehirde tek bir kişi varmış.

Çok seversin bazen, ama sevdiğin ardına bile bakmadan çekip gider.

Yanımda olamıyorsun tamam da biraz umurunda olabilseydim.

Yaptığım onca şeyi üstüne alma. Sen sandığım kişi için yaptım hepsini.

Bazen beni ben yapan şeylerin seni sen yapmaya yetmediğini görüyorum.

Çoğu zaman hissettiğin kadar kalbinde olan söyleyemediğin kadar dilinde olur.

Sevdiklerimden korktuğum doğrudur. Sadece onlar beni üzebilir.

Adam gibi sevmesini bilmiyor ise rol yapmadan gitmesini bilmen gerekir.

En acısı da birbirimize iyi geceler bile demeden uyumaya başlamaktı.

Eğer bir dosta ya da sıcak bir ele ihtiyacın olduğunu düşünüyorsan yapman gereken diğer elini tutmak olsun. Bu devirde kimseden fayda yok.

Bazen seninle konuşmasını istersin sadece. Ama tam tersi olur herkesle konuşur, sadece sana susar.

Eğer cömert değilsen malının, vefalı değilsen arkadaşlığın, karşılıksız olunca aşkının kimseye bir hayrı olmaz.

Çoğu zaman hayatımızı çekilmez yapan biz olmayız. Karşımızdakilerin vaat ettikleri yalanlara kapılmaz, hayatımızı çekilmez hale getirir.

Bazen gitmek farzdır. Çok yormadan, bıktırıp, usandırmadan, hele de vakit gelmiş ise ardına bile dönüp bakmamanız gerekir.

Ne çok üzgünüm, ne de çok kırgın. Sadece yorgunum. Bazen kendime bile tahammül edemezken, kendi bilmezlere katlanmak çok zor.

Gözyaşlarımı hak edecek bir insan görmedim bu hayatta. Belki benim gözyaşlarım gereksiz, belki de uğruna gözyaşı döktüğüm o insanlar çok değersiz.

Sana olan sevgimi güller anlatsın, yalnızlığımı, çaresizliğimi hatta yavaş yavaş eriye yüreğimi de.

Zamanında arından bakıp ağlamıştım. Ama şimdi dönüp ardıma bile bakmıyorum. Zamanında uğruna dünyaları yakıyor olabilirim, ama şimdi kibrit bile çakmayacağımdan emin olabilirsin.

Avuçlarımın arasından hayat akıp gidiyor ve eğilip yere toplayamıyorum yüreğimin kırıklarını. Sensiz gecelerde kayboldum, beni bul ne olur.

Hayatın bütün güzelliklerinden vazgeçerek günün birinde sessiz sedasız ölüp gitmek istersen, mutlaka yanıma gel. Sana sensiz yaşamanın ölüm olduğunu gösterebilirim.

Bir gün 24 saat, bir saat 60 dakika ve bir dakika 60 saniye hepsini öğrenmiştim. Ama sensiz geçen her saniyenin sonsuzluk kadar uzun olduğunu hiç öğrenmedim.

Sarı odalara ayrılığın resmini çizdim. Zemheri ayazında yüreğimi soğuttum. Çaresizce rüzgarın gülüşünü seyrettim. Gecenin en koyu anında ise masmavi yüreğim ile ölümü kucakladım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.