Sıcak Sözler

Sıcak sözler Kimi zaman senelerdir yaşanan bir arkadaşlığın ya da bir birlikteliğin verdiği müteşekkir olma hissinden kimi zaman bir kırgınlık sonrası kendisini affettirme çabası kimi zaman da öylesine sıcak sözlere ihtiyaç duyarız, değil mi? Neden her ne olursa olsun karşımızdaki insanı amaç mutlu etmektir. Işte sizlere karşınızdaki insanları gerçekten de çok mutlu edebilecek, birbirinden güzel birkaç sıcak söz Umarız amacınız ne olursa olsun hedefinize ulaşır ve karşınızdaki insanı (ya da insanları) mutlu, memnun edebilirsiniz.

Güzel sözlerin tümü benden sana gelsin aşkım. Sen aşkların en güzelini verdin bana iyi ki varsın.

Eğer sen olmasaydın ben şu an eminim bu hayatı yaşayamaz olurdum. En azından mutlu olmazdım, yaşadığım hiçbir şeyden zevk almaz ve öylesine seni bekliyor olurdum hem de seni henüz tanımıyorken bile inan bana.

Gözlerinde gördüğü sevgi, saygı ve aşk ilk günkü kadar gerçek. Aslında inanamadığım şey şu… bir insanı bir insanın bu kadar sevmesi. Hadi ben manyağım sevdim ama sen nesin?

Kocaman bir hayat var önümüzde ve biliyor musunuz bu kocaman hayatın en güzel yanı seninle geçecek olması!

İnsan bir ömür yalnız yaşayamaz. Bu kesin ama senin gibi birisi olmadan yaşamak da asla yaşamak sayılmaz bu da kesin.

Bir hayatım var benim sadece bir yine de bunu sana vermek, senin olmak istemek dışında başka hiçbir şey beni memnun edemez, edemiyor inan.

Senin hayatına şahit olmak, senle yaşamak ve seni yaşamak var ya işte bu yaşamanın ta kendisi

Seninle olduğum zaman bile seni özlüyorum, belki de ben senin içinde senden çok daha ötede bir şeyleri çok seviyorum.

Güzel bir şeyler söylemek konusunda hiçbir zaman başarılı olamadım ama söyleyebilirim ki “seni seviyorum” derken hissettiklerim sevginin çok üzerinde şeyler.

Sen söyleyebilecek en güzel sözleri hak ediyorsun, Güneş’in imrendiği bir güzellik, gecenin karanlığını delen yıldızlardan güzelsin. Varlığıma anlam takıyorsun eğer sen olmasaydın ben hiçbir şeydim.

Hayatımda sen olmasaydın ben bugün burada olamazdım… evet! Bana çok şey kattın, beni ben yaptın ve bugünkü halimsin. Düşünüyorum da senden önce sadece seni aramışım.

Sensin yaşadığım hayat sadece nefes almakla geçmiş. Kuru, amaçsız, sadece yaşamak için yaşamışım. Sen hayatıma anlam kattın Sen gidersen eğer yaşayan ölüden farkım kalmaz asla.

Ciddi bir insan değilim, kocaman hissedebilirim ama kocaman cümleler kuramam asla. Eksiklik bu biliyorum belki ve romantik olmamak bir suçtur! Bence de ama biliyorum ki şiirler yazıp, sana aşkımı büyülü sözlerde nakış edemesem de var!
Var aşkım yüreğimde, bedenimde, her yerimde. O kadar çok senle doluyum ki sen olmadan yok olurum.

Her gün aynı Güneş’le fark olsalar da birbirine benzer aynı sabahlara uyanmanın en güzel yanımda senin olmandır.

Seni seviyorum ve biliyorum sevgi gözle görülmez ama biliyorum, seviyorum. Eğer sana olan sevgim gerçek olmasaydı senden uzakta olduğum her saniye işkence; yanındaki her saniyeyse cennet hissi yüreğimi sarmazdı.

En büyük kabuslarım artık sensizlikle alakalı.

Yüreğim o kadar senle dolu ki gözlerimde, sözlerimde sadece sen varsın. Ben nasıl aşktan bahsederken sensiz cümleler kurabilirim ki?

İnsan bu hayata bir kere geliyor ama ne fark eder ki ben bir kere de yaşasam senle ölmek isterdim.

Seninle bir ömür yaşamak bence ömürlerin en güzeli! Hani ömre bedel derler ya sen O’sun!

Ben pervane böceğiyim derdim kendime ışık arayan ama senin ışığın bir başka Yüreğime o kadar doldun ki yangın, yangınımın adı belli aşk sensiz olamam.

Senden önce kocaman ve sıkıcı bir ömrüm vardı zaten arkadaşlarım beni intihara meyilli diye adlandırırdı. Sen benim yaşama nedenimsin.

Eskiden ölmekten de yaşlanmaktan da korkmazdım. Şimdi derdim sen olmadan yaşlanmak ve birlikte yaşlanmadan ölmekle alakalı. İnan bana bu en kötü kabusum benim.

Birçok kişiyi sevdim hayatım boyunca ama sende hissettiğim sevgi değildi bir başka bir şey. Belki de aşk adını koyamam çünkü daha önce başıma gelmedi, bilemiyorum. Tabii ki şu var ki senin farkın sensiz yaşamadığım saniyeler bile artık
bana acı veriyor.

Bir ömrüm var al senin olsun.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.