Sevgiliyi Mutlu Edecek Sözler

Sevgiliyi Mutlu Edecek Sözler zarif ince sözler bulunmaktadır. Sosyal medyalarda veya Google aracılığıyla hazır olarak bulunabilmektedir. Ama sevgiliye verilebilecek en güzel ve en mutlu edici sözler kalpten ve içten gelerek yazılan sözlerdir. Zarafet içerikli sözlerin mutlu edebilme, bu sözün yaşanılan bir anı ile ilgili olması veya birlikte hissedilen bir hissin söze yansıtılması ile olabilir. Sevgiliyi Mutlu Edecek Sözler her zaman söylenebilecek sözlerdir. “Seni seviyorum “ sözü her zaman mutlu eder. Özellikle bayanlar şatafatlı şeyler sevdiği gibi ve parıltılı, güzel şeylerden hoşlandığı gibi zarif sözlerden de oldukça hoşlanmaktadır. Bu yüzden güzel sözler genellikle kadınların doğrularını dokunur. Sevgiliyi Mutlu Edecek Sözler kalbe sevgi ile yansıyan sözlerdir.

Sevgiliyi Mutlu Edecek Sözler

Sevgiliyi Mutlu Edecek Sözler

Önceden mutlu olmak istediğim zaman aynaya bakıp Bir gülümsemem yetiyordu. Ama şimdi sevdiceğim sadece gözlerine bakarak mutlu olabiliyorum. Bu yüzden de Şairin dediği gibi “Yokluğun cehennemin diğer adı, üşüyorum kapatma gözlerini”

Her insan dünyanın en mutlu insanı Olmak İster. Her insan dünyanın en güzel şeyine sahip olmak ister. Özellikle zarif düşünen insanlar, en parlak şeye sahip olmak isterler. Ama ben Çiçeğim, dünyanın en mutlu insanı oldum. Çünkü dünyanın en güzel şeyine ve en parlak şeyine sahip oldum. Yaradan’ın yarattığı o güzel gözerine vuruldum.

Gülüşün benim her mevsim Baharım.

Gülüşün diyorum. Gülüşün benim sol yanımda açan çiçeğim. Gülüşün gözlerimde parlayan sevincim.

Sonra adın düştü kalbime. Kalbim senden başka bahar görmedi.

Ne zaman adın geçse Çiçeğim, başka hiçbir konuya odaklanamıyorum. Senin o güzel adına hep vurgunum, hep vurgunum, hep vurgunum.

Öylesine temiz sevdim ki seni sevdiceğim, bu temizlik benim övüncüm. Gözlerindeki masumiyet, kalbindeki berraklık kadar tertemiz sevdim seni sevdiceğim.

Sonra yine sen çıktın karşıma. Baktın bana yine öyle masumca ve yine kalbim haykırdı bana. Yine olsa yine seni severim, hep seni severim, sadece seni severim.

Hani sen gülünce gözlerinin içi öyle parlıyor ya, durup öyle seyretmek istiyorum gözlerini. Hani sen gülünce yüzünde çiçekler açıyor ya, o çiçekler ’de kaybetmek istiyorum kendimi.

Masumiyet ne de yakışıyor çocuklara.  Masumiyet ne de güzel yakışıyor çiçeklere. Masumiyet ne de güzel yakışıyor sana, en çok sana ve hep sana.

Çiçeklerle dolu bir bahçeyi Seyran Eyledim. Görmedim Senden güzel bir çiçek. gül güldü mü çiçekler solar. Gülün Gölgesine dahi Kelebekler konar. Benim sevgili Gülüm, bak aşkınla külüm.

Sen bana baktıkça O güzel gözlerinle, yüzümdeki hüzün gider.  Sen bana güldükçe öyle güzel, benim kalbimdeki hüzünler gider sevdiceğim.

Dalga dalga dalga dalgalanıyor. O gözlerindeki güzellik kalbimi yandırıyor.

Adımın bu kadar güzel olduğunu sen bana seslenince anladım. Adım o güzel dudaklarına değdiği andan beri adıma hayran kaldım.

O değil de iki gözüm, o değil de bu ne gülüştür. Kalbim yerinden çıkmasın diye zor tutuyorum kendimi.

Gülüşünün yandırdı beni. Gözlerin kalbine mahkum etti beni. Öyle mutluyum ki, gözlerine bakınca müebbet yemek sevindirdi beni.

Ah nasıl bir incisinin ki sen Gönül sevincim. Ah nasıl bir incisin ki, gülüşünün güzelliği yüzümde gamzeler oluşturur. Bakışlarının parlaklığı kalbimde nağmeler oluşturur.

Bakma sana öyle güzel sözler yazdığıma. Güzel olan da sensin, sözümde sensin, güzelliğim de sensin. Bakma seni anlatmak için bu kadar çiçeklerden bahsettiğime. Çiçeğim de sensin, hasretim de sensin, aşkım da sensin.

Kocaya Aşk Sözleri

Yalnız bana bakınca açsın yüzündeki çiçekler . Çünkü hiçbir çiçek senin yüzündeki çiçek kadar güzel değil.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.