Sevgiliye Uzun Özür Mesajları WhatsApp

Sevgiliye uzun özür mesajları WhatsApp  üzerinden atılırken dikkat edilmesi gereken ilk nokta, bu mesajların içtenlikle olmasıdır. Ayrıca kafiye oranına da dikkat etmek önemli bir noktadır. Sevgi büyük olunca kırılganlık da kaçınılmaz olur. En ufak bir detay bile özellikle kadınlar için dikkat edilir. Kadınlar bir çiçek gibidir ve çiçek gibi kadınlar güzel Sözlerden hoşlanır. Bu yüzden sevgiliye uzun özür mesajları WhatsApp üzerinden atılırken, güzel sözlerin kullanılmasına da dikkat edilmelidir. İnce ruhlu insanların söylediği herhangi bir söz zaten kalben her zaman dokunur. Bu yüzden sevgiliye uzun özür mesajları WhatsApp üzerinden atılırken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta ruha hitap etmesi ve yapılan hatanın bir daha tekrardan olmayacağının belirtilmesidir. Yani mesajlar güven içerikli olmalıdır.

Sevgiliye Uzun Özür Mesajları WhatsApp

Sevgiliye Uzun Özür Mesajları WhatsApp

Özür dilerim. Ey benim güzeller güzeli Aşk Çiçeğim! Ey benim Masumiyetim. Sevdiceğim.  O güzel kalbine dokundu benim bu kırıcı sözlerim. Sözlerimi affedebilmen için yüreğimi ortaya koymam gerekirse söyle sevdiceğim.

Canıma yar olan sensin. Kalbime sevda olan sensin. Gönlüme sultan olan sensin. Aşk sensin. Hasret sensin. Ben dahi sensin. Affet beni güzel yüreklim. Öyle ki özrüm dahi sensin.

Dalga dalga dalgalanıyor. Deli gönlüm senden özür diliyor. Dalga dalga dalgalanıyor. Ah deli gönül senden af diliyor.

Ya benim Minnoşum. Sen ki masum bir çocuk gibisin. Ben ki sert bir odun gibiyim. Nasıl oldu da o kalbini hüzün ile incittim. Ama sen bir gül. Ben yine kül olmaya razıyım. Ya benim Minnoşum. Sen ki narin bir çiçek gibisin. Ben ki o çiçeğin dikeniyim. Nasıl oldu da o güzel  yüzüne hüzün değdirdim. Ama sen bir gül. Ben yine külün olmaya razıyım.

Özür dilerim kalbimin baharı. Sen bana bahar oldun ben sana kış. Sen çiçek açtırdın sol yanımda. Ben sol yanını üşüttüm. Affet beni kalbimin baharı.  Gel baharım ol yine. Yoksa kalbimim bahara hasret kalacak.

Sen ki benim Güneşim. Güneşim hüzün dolu şimdi. Sen ki benim Gönüldeşim. Gönlüm buruk bir hüzün kaplı şimdi. Affet beni Sevdiceğim. Affet ki doğsun yine güneşim.

Kalbine değen hüzün beni yandırır. Gözlerine değen hüzün beni yandırır. Ne olur affet beni Aşk Çiçeğim. Bir damla gözlerinin yaşı beni yandırır.

Ben ki bir isminle dahi avunurum. Tek bir bakışınla mutlu olurum. Ben ki hatalı ve suçluyum. Masumiyetine hüzün değdiren mahkûmunum. Sen ki beni affedecek hâkimimsin. Müebbet versen kalbimin sahibisin.

Efendim! Ben senin kölenim. Sen benim Sultanımsın. Yüzünden düşen bir damlaya kıyamayan bir kölenim. Sen sahipsiz küllerime Sultan

Gönlümden kopan o kırmızı gülü getirdim. Utandım gül yüzüne bakamadım. Affet beni Sevgilim. Kapında durup da konuşamadım. Utandım.

Hem Sultansın. Hem Sevdam. Baksan bana o mavi gözlerinle. Gözlerin Cennetin yansıması gibi  Hem Sultansın. Hem Sevdam. Affetsen beni ve baksan o çiçek bakışlarınla. Çiçek bakışların kalbime şifa gibi

Çiçeğim. Özrüm kabahatimden büyük olabilir. Ama sevdamdan büyük değil. Affetmesen de beni Çiçeğim. Ayrılığın hasretimden çok değil. Ah Affet beni Sevgilim. Boynum bükük gülüm. Affetmezsen bak külüm.

O zaman öyle bir özür dile ki kalbim. Papatyam yine neşelensin. Henüz çok geç olmadan özür dile ki kalbim. Daha fazla papatyam hüzünlenmesin.

Sevgiliye Uzun İyi Geceler Mesajı WhatsApp

Ey benim Ebrulim! Ey benim Aşkım! Sen öyle boynunu bükünce kalbim sızlar. Ey benim Sürmelim! Ey benim Baş Tacım! Affet beni ki hüznün  beni ağlatır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.