Sevgiliye Uzun Mesajlar

Sevgiliye Uzun Mesajlar
Sevgiliye Uzun Mesajlar

Sevgiliye Uzun Mesajlar Sevgi var oluşun en kutsal duygusudur. Yaşarken karşınıza öyle bir insan çıkar ki bir anda hayatınız değişir ve her şey bambaşka bir hale gelir. Adeta ayaklarınız yere basmaz ve onu düşündükçe kalbiniz çok hızlı atmaya başlar. Sevdiğiniz kişide sizi seviyorsa bütünlenen bu aşkla her şeyi yapabilir, dünyanın altını üstüne getirebilirsiniz hissi hâkim olur. Sevdiğiniz kişiye kalbinizdeki aşkı anlatmak için mesajlar yazmak istersiniz. Sevgiliye uzun mesajlar yaşarak kalbinizdeki destansı aşkı anlatma ihtiyacı hissedersiniz. Sevgiliye olan duygularınızı, tutkularınıza, yüreğinizdeki aşkı ona en güzel şekilde anlatabilmek için sevgiliye uzun mesajlar yazarsınız. Yazdığınız bu mesajlar kalbinizdeki aşkı anlatırken onu etkileyip size karşılık vermesini de beklediğiniz mesajlar olur.

Seni gördüğüm anda değişen dünyamda kalbindeki yerini bir bilsen. Sevgin ile yeşeren gönül bahçemin en nadide elmasısın sevgilim.

Sensiz geçen her anım zulümdür bana, hep yanımda ol, hep benimle kal istiyorum aşkım. Seninle aldığım her nefes ödüldür benim için nefesimsin sevgilim.

Seni tanımadan önce yaşamıyormuş gibiyim. Seninle yeniden doğdum bu fani dünyaya. Geldin girdin kalbime şenlendi gönül hanem.

Sen benim her şeyimsin hayatımın anlamı yüreğimin can tanesi sevdiğim. Seni seven kalbimi gel de şenlendir aşkım, hep yanımda ol hem yanımda kal sevgilim.

Hayatımın anlamı kalbimin sahibi sevdiğim, seninle can buldum sevginle aşk ile doldum. Seni gördüğüm an değişti dünyam, gözlerine bakınca büyülendim sevgilim.

Seni seveli ben bende değilim aklımda sen, kalbimde sen, her şeyim sen oldun ruhum. Can özümde sevginle açan çiçek bahçelerinin en nadide çiçeğisin aşközüm.

Yaşamın her anında seninle yaşıyorum artık, aldığım her nefesi sen diye çekiyorum içime. Işığım, aşkım, sevdiğim seninle var olan beni, gel de gör yarattığın eserini, sevginle atan kalbimin sevdası sevgilim.

Sen gittiğin gün beri ben bende değilim ey sevgili. Beni sensiz bıraktın ya artık yaşamıyorum. Hayatımın anlamı yaşam kaynağım, nefes alamıyorum sensiz. Sensiz yoksul bir dilenciyim, istediğim tek varlık senin varlığın.

Sevgin bana nefestir candır aşkım. Gel de can ver bu kalbe tekrar başlasın sevginle atmaya. Seni seven kalbimin ızdırabını gör sevdiğim sensiz hayat çölde susuz kalmak kadar zor. Beni ölmeden öldürmek istemezsen gel sevdiğim.

Sensiz hayat haram bana aldığım nefes zehir olur sen yoksan. Gel nefesim can ver seni seven kalbime.

Bu kalp ki yalnız seninle atıyor yalnız sevginle yaşıyor bu hayatta. Gel sevdiğim gel ki hayat aşk ile dolsun, gel sevdiğim gel ki yaşam anlam bulsun.

Seven kalbimin bir tanecik incisi, gözlerin gözlerime değdiği gün aşk ile yeniden başladı hayat. Hayatımın anlamı sen oldun, her şeyim sensin sevdiğim.

Gönül bahçemin en güzel gülü, sevginle kalbim cennet oldu sevgilim. Gel bu cennette birlikte yaşayalım el ele. Şarkılar söyleyip tüm âleme aşkı meşk edelim sevgilim.

Gözlerin hep gözümde ellerin hep elimde sen yanımda olmasan da sevgin hep benimle. Aşkım hayat seninle güzel hayat seninle anlamlı artık.

Sensiz bir hayatı düşünemiyorum bile. Beni sensiz bırakma aşkım hayatın her anını seninle yaşayıp her nefesimi seninle almak istiyorum.

Günaydın kalbimdeki aşkın mimarı sevdiğim. Yüreğimdeki çiçek bahçesinin en güzel çiçeğisin. Günaydın aşkların en güzeli sevdiğim.

Güne seninle başlamak isterdim sevginle hayata yeniden başladığım gibi. Hayatımın anlamı sevgilim. Ne dünüm ve ne yarınım seni sevince anladım ki seni tanımadan önce yaşamıyordum.

Sevginle başlayan yeni hayatımda hep yanımda ol istiyorum cancağızım. Nefesimsin sen benim gel can ver dünyama yaşasın bu aşk sonsuzluğun içinde.

Sevgilim seni tanıdığım gün değişti hayat. Sanki o günden önce yaşamamıştım. Sevginle ve seninle yeniden doğdum aşkım.

Bu yeni hayatımda hep yanımda ol, hep benimle kal istiyorum. Her an yanımda ol ellerin ellerimde gözlerin gözlerimde olsun her saniye benimle ol sevgilim.

Sensiz nefes alamıyorum, sensiz yaşayamıyorum. Sevginle başlayan hayatı hep seninle yaşamak istiyorum. Her gece yıldızları seninle izlemek, yeni güne seninle uyanmak istiyorum.

Gel gönlümün sultanı nazlı sevdiğim hayat seninle güzel aşkım. Seni seviyorum hayatımın anlamı birtanem gel kalbimin aşk ateşi sevgiyle yaşayalım.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :