Sevgiliye Uzun Mesajlar

Sevgi var oluşun en kutsal duygusudur. Yaşarken karşınıza öyle bir insan çıkar ki bir anda hayatınız değişir ve her şey bambaşka bir hale gelir. Adeta ayaklarınız yere basmaz ve onu düşündükçe kalbiniz çok hızlı atmaya başlar. Sevdiğiniz kişide sizi seviyorsa bütünlenen bu aşk her şeyi yapabilir, dünyanın altını üstüne getirebilirsiniz hissi hâkim olur. Sevdiğiniz kişiye kalbinizdeki aşkı anlatmak için mesajlar yazmak istersiniz. Sevgiliye Uzun Mesajlar yaşarak kalbinizdeki destansı aşkı anlatma ihtiyacı hissedersiniz. Sevgiliye olan duygularınızı, tutkularınıza, yüreğinizdeki aşkı ona en güzel şekilde anlatabilmek için Sevgiliye Uzun Mesajlar  yazarsınız. Yazdığınız bu mesajlar kalbinizdeki aşkı anlatırken onu etkileyip size karşılık vermesini de beklediğiniz mesajlar olur.

Sevgiliye Uzun Mesajlar

Sevgiliye Uzun Mesajlar

Seni gördüğüm anda değişen dünyamda kalbindeki yerini bir bilsen. Sevgin ile yeşeren gönül bahçemin en nadide elmasısın sevgilim.

Sensiz geçen her anım zulümdür bana, hep yanımda ol, hep benimle kal istiyorum aşkım. Seninle aldığım her nefes ödüldür benim için nefesimsin sevgilim.

Seni tanımadan önce yaşamıyormuş gibiyim. Seninle yeniden doğdum bu fani dünyaya. Geldin girdin kalbime şenlendi gönül hanem.

Sen benim her şeyimsin hayatımın anlamı yüreğimin can tanesi sevdiğim. Seni seven kalbimi gel de şenlendir aşkım, hep yanımda ol hem yanımda kal sevgilim.

Hayatımın anlamı kalbimin sahibi sevdiğim, seninle can buldum sevginle aşk ile doldum. Seni gördüğüm an değişti dünyam, gözlerine bakınca büyülendim sevgilim.

Seni seveli ben bende değilim aklımda sen, kalbimde sen, her şeyim sen oldun ruhum. Can özümde sevginle açan çiçek bahçelerinin en nadide çiçeğisin aşközüm.

Yaşamın her anında seninle yaşıyorum artık, aldığım her nefesi sen diye çekiyorum içime. Işığım, aşkım, sevdiğim seninle var olan beni, gel de gör yarattığın eserini, sevginle atan kalbimin sevdası sevgilim.

Sen gittiğin gün beri ben bende değilim ey sevgili. Beni sensiz bıraktın ya artık yaşamıyorum. Hayatımın anlamı yaşam kaynağım, nefes alamıyorum sensiz. Sensiz yoksul bir dilenciyim, istediğim tek varlık senin varlığın.

Sevgin bana nefestir candır aşkım. Gel de can ver bu kalbe tekrar başlasın sevginle atmaya. Seni seven kalbimin ızdırabını gör sevdiğim sensiz hayat çölde susuz kalmak kadar zor. Beni ölmeden öldürmek istemezsen gel sevdiğim.

Sensiz hayat haram bana aldığım nefes zehir olur sen yoksan. Gel nefesim can ver seni seven kalbime.

Bu kalp ki yalnız seninle atıyor yalnız sevginle yaşıyor bu hayatta. Gel sevdiğim gel ki hayat aşk ile dolsun, gel sevdiğim gel ki yaşam anlam bulsun.

Seven kalbimin bir tanecik incisi, gözlerin gözlerime değdiği gün aşk ile yeniden başladı hayat. Hayatımın anlamı sen oldun, her şeyim sensin sevdiğim.

Gönül bahçemin en güzel gülü, sevginle kalbim cennet oldu sevgilim. Gel bu cennette birlikte yaşayalım el ele. Şarkılar söyleyip tüm âleme aşkı meşk edelim sevgilim.

Gözlerin hep gözümde ellerin hep elimde sen yanımda olmasan da sevgin hep benimle. Aşkım hayat seninle güzel hayat seninle anlamlı artık.

Sensiz bir hayatı düşünemiyorum bile. Beni sensiz bırakma aşkım hayatın her anını seninle yaşayıp her nefesimi seninle almak istiyorum.

Günaydın kalbimdeki aşkın mimarı sevdiğim. Yüreğimdeki çiçek bahçesinin en güzel çiçeğisin. Günaydın aşkların en güzeli sevdiğim.

Güne seninle başlamak isterdim sevginle hayata yeniden başladığım gibi. Hayatımın anlamı sevgilim. Ne dünüm ve ne yarınım seni sevince anladım ki seni tanımadan önce yaşamıyordum.

Sevginle başlayan yeni hayatımda hep yanımda ol istiyorum cancağızım. Nefesimsin sen benim gel can ver dünyama yaşasın bu aşk sonsuzluğun içinde.

Sevgilim seni tanıdığım gün değişti hayat. Sanki o günden önce yaşamamıştım. Sevginle ve seninle yeniden doğdum aşkım.

Bu yeni hayatımda hep yanımda ol, hep benimle kal istiyorum. Her an yanımda ol ellerin ellerimde gözlerin gözlerimde olsun her saniye benimle ol sevgilim.

Sensiz nefes alamıyorum, sensiz yaşayamıyorum. Sevginle başlayan hayatı hep seninle yaşamak istiyorum. Her gece yıldızları seninle izlemek, yeni güne seninle uyanmak istiyorum.

Gel gönlümün sultanı nazlı sevdiğim hayat seninle güzel aşkım. Seni seviyorum hayatımın anlamı birtanem gel kalbimin aşk ateşi sevgiyle yaşayalım.

Güne güzel başlamama sebep olan, sabahın ilk ışıklarında sevginle hayatıma doğan güneşim. Sen benim en kıymetli yanımsın, iyi ki varsın sevgilim her sabah günüme ışık ol günaydın.

Ben bu dünyada ki en önemli zenginliğin sevdiğin insanın yanında olması olarak tanımlıyorum. Benim bu hayattaki sahip olduğum tüm zenginliğim senden ibaret.

Eğer sen varsan hayatımda ki her şey mümkün, fakat sen yoksan her şey eksik hiçbir şey tamamlanmamış. Yaşamımda ki tek umudum ömrüm boyunca senin benim yanımda olma ihtimalin. Bu durumu düşündükçe mutluluğum her geçen gün daha da artıyor.

Bana hayatın anlamını sorsalar söyleyebileceğim tek şey senin adın. Benim hayatımın büyük bir bölümü sadece sensin. Bana iyi gelen her şey senden ibaret. Yaşamıma doğan kocaman umudum seni çok seviyorum.

Görmekten hiç sıkılmayacağım, konuşmaktan hiç bıkmayacağım, üzerine hayal kurmaktan hiç vazgeçmeyeceğim canım sevgilim. Senin varlığın bana nimet. Hiç gitme hep benimle kal.

İyi ki varsın sevgilim. İyi ki sen benimsin, iyi ki benim sevgilimsin. Hayatımda yer edinen bütün iyi kiler hep sana ait. Kalbimin en güzel köşesinde yer alıyorsun. Seni çok ama çok seviyorum.

Güzel günlerimi en güzel şekilde inşa eden sevgilim. Senin yanında ben 5 yaşında ki çocuk gibi masum ve mutlu hissediyorum. Seni ilk gördüğüm andan itibaren değişmeyen tek şey bu.

Canıma can katan sevgilim. Sen benim hem arkadaşım, hem dostum, hem sırdaşım hem de en sevdiğim insansın. Senin varlığın sayesinde ben başka hiçbir şeye ihtiyaç duymuyorum, hiç kimsenin yokluğunu hissetmiyorum. Bana iyi gelen varlığın dilerim hayatım boyunca benimle kalsın.

Ne kadar yıl geçerse geçsin, ne kadar zaman biterse bitsin değişmeyecek olan tek şey sana olan sevgim. Her şey değişebilir, yenilenebilir ama sana olan sevgim hiçbir zaman eksilmez.

Bana bu dünyada ki en güzel sevgiyi veren, benim için her zaman en iyisini düşünen ve hep benim iyiliğim için uğraşan, her anımda yanımda olup destek olan canım aşkım varlığın bana sunulmuş bir hazine her zaman benimle ol.

Senden önce ki hayatım benim için hiç yaşanmamış, bu taşıdığım kalp hiç bu kadar heyecanla atmamış, senden önce benim hayatım hep boşmuş. Bunu sen hayatıma girince daha iyi anladım. Seninle güçlendim, seninle can buldu bu kalbim. Seni çok ama çok seviyorum canıma can katanım.

Gözlerin  benim hayatıma saçılan en önemli ışık, hayatımı aydınlatmakla kalmadığı gibi ihtiyacım olan tüm sevgiyi gözlerinin içine baktıkça alıyorum ben. Öyle bir enerji var ki o gözlerde ne zaman canım bir şeye sıkılsa, ne zaman bir şeye ihtiyacım olsa hemen gözlerine bakıyorum. Bir bakıyorum ki her şey düze çıkmış, canımı sıkan tüm olumsuzluklar yok olmuş. Bana bir sen bir de gözlerin yeter.

Dünüm, bugünüm, yarınım ve inandığım hayat denen bu yolda sadece seninle birlikte yürümek, seninle yanlış yapıp seninle doğruyu bulmak istiyorum. Başıma ne gelecekse seninle gelsin. Senin bana yaşattığın bu aşk ile iyi günde ve kötü günde her zorluğu birlikte aşabiliriz.

Sen hayatıma girdin gireli bende kış mevsimi yok. Hayatım hep bahar, yaşamımda hep çiçekler açıyor. Bu çiçekleri her zaman canlı kılmayı sağlayan tek şey senin sevgin. Kalbim sana tutsak sevgilim sana aşığım.

Yüzümde ki tebessümün en önemli sebebi, hayatımın kahramanı, kalbimin onarıcısı, hayallerimi süsleyen en önemli insan. Gecem ve gündüzüm hep senden ibaret seni seviyorum sevgilim, hep benimle uyan benimle uyu.

Kötü günlerimde yanımda olmasını istediğim tek kişi sensin. Senin ellerini tuttuğum an, sana sarıldığım an bütün kötülükleri yok ediyorum. Hayat hep tozpembe hep başka bir güzel geliyor bana. Kalbimin sahibi sensin hayatımın güneşi.

İyi Şanslar Mesajları

Senin yokluğunu ve hiç hayatımda olmadığını düşündükçe kalbim yerinden çıkacak gibi oluyor. Yaşam bana zindan oluyor. Senin varlığın bana iyi geliyor, bir an olsun yokluğunu düşünmek, sen olmazsan ben ne yaparım diye sorular sormak istemiyorum. Hayatımın baharı, canım sevgilim. Sen benim mimarımsın en güzel günlerime şahitlik eden ve beni hep mutlu eden mimarımsın.

sevgiliye-uzun-mesajlar-sevgili-icin-uzun-mesajlar-sevgilime-uzun-mesajlar-sevgilim-icin-uzun-mesajlar – https://www.anlamliasksozleri.net/sevgiliye-uzun-mesajlar -bu-makalemizde-bulabilirsiniz

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.