Sevgiliye Uzun Mesajlar Whatsapp

Sevgiliye Uzun Mesajlar Whatsapp İnternet teknolojisinin en anlamlı şekli çiftler arasında yaşanan iletişimdir. Sevgiliye uzun mesajlar whatsapp araştırmalarınız için en özel yanıtları yazımızda bulabilirsiniz. Sevgilinizi büyüleyici, cezp edici ve kendisinin özel olduğunu hissettirici sözlere ulaşmak için sevgiliye uzun mesajlar whatsapp yazımızdan fikir edinebilirsiniz. En güzel iletişim güzel sözlerle sağlanandır. Ses tonu, sesteki tını ve üslup söylenen sözü çok özel hale getirirken, sözlerin yazıldığı kişinin özelliği de söze anlam katacaktır. Whatsapp haberleşmelerinize duygusal anlamlar katmak, manevi olarak sevgilinize en içten şekilde hitap etmek, onun özel olduğunu tam anlamıyla ve gerçekçi mesajlar için sevgiliye uzun mesajlar whatsapp yazımızı inceleyebilirsiniz.  Sizin için en özel olana en özel mesajları yollayabilirsiniz.

Sen ve ben bir bütünüz ve bu bütünü kimse birbirinden ayıramaz. Sevgilim sen benim yarım ve yarınımsın. Seni seviyorum.

Hep ilk mesajı yazan ben oluyorum, hep ilk özleyen ben. Ben senden vazgeçemiyorum, ya sen?

Gözlerinin esiri oldum ve nereye baksam seni görüyorum. Gözlerimi kapatıp seni düşünüyor ve her gece seninle uyuyorum. Aşkım, tek.

Canım kelimesi bizim için yazılmış olabilir mi? Can, canı, canım, cananım, tek aşkım, sol yanım.

Senin için neleri feda edeceğimi düşündüm dün gece. Önce aklıma uyku geldi. Sonra su içmek. Sonra ise nefesim. Sen benim nefesimdin ve senin için nefesimden vazgeçerdim.

Artık her gün ağlamıyorum, artık bende diğer insanlar gibi gülebiliyorum. Çünkü sen geldin hayatıma, benden hiç gitmeyecek olan, benden hiç gitmeyeceğini bildiğim.

Aşkımsın sen benim. Yıllarca beklediğim, o kim dediğim. Şimdi şükrediyorum yıllara seni bana getirdikleri için.

Gözlerinde mahsur kaldığım güzel sevgilim. Seni çok seviyor ve o benim diyorum. Aşkım. Can içim.

Leyla ile Mecnun, Kerem ile Aslı, Ferhat ile Şirin tarihin yazdığı ölümsüz aşklar. O tarihlerde biz yaşamış olsaydık bizim aşkımızla dünya titrerdi. Sevgilim, bilinmeyenim, can özüm. Seni seviyorum.

Artık her gece gökyüzüne baktığımda umutsuzluğa değil mutluluğa kapılıyorum. Seni hatırlıyor ve o benim diyor geleceği hayal ediyorum. Seninle geçecek bir ömrün ne derece güzel olduğunu düşünüyorum. Ve her geçen gün seni bir önceki günden çok daha fazla seviyorum.

Bir annenin bebeğine bağlı olduğu gibi bağlıyım sana. Senin için endişeleniyor, senin hep yakınımda olmanı istiyor ve sana dokunmaya kıyamıyorum. Sevgilim ben seni anlamlı ve vazgeçilmez bir aşkla seviyorum.

Sen benim hayatıma anlam katan özel bir varlıksın. Sen benim hayatımdaki özel ve güzel olan tek şeysin. Ve sen benim yaşamama sebep, yüreğime nefes, dudaklarıma tatlı bir dokunuşsun. Aşkım canım.

Güzel bir hayata senle başlamak, senle aynı yolda bir ömür boyu ilerlemek istiyorum. Seni seviyor ve hep özlüyorum.

Sen benim için her şeysin. İçtiğim su, aldığım nefes, kokladığım çiçek ve uyandığım günsün. Sevgilim sen benim için bir heves değil, vazgeçilmeyecek olan nadide bir gülsün.

Duygularımı sana ifade edemiyor olabilirim fakat gözlerimin söylediklerinin senin için hiç önemi yok mu?

Senden önce yaşamış olduğum tüm hayatların sahteliğini senin gerçekliğin anlattı bana. Ömrüme yeni gelen gerçeğim seni anlatamayacağım derecede ve öyle çok seviyorum.

Canım, hayatım benim. Sen benim hayatımın anlamısın. Yaşamıma sevinç kattığın için sana çok teşekkür ederim.

Erkek Sevgiliye İyi Geceler Mesajları

Bir gün gelecek ve beni fark edecek diyordum. Ve o gün geldi. Sen hayatıma girdin ve değişti her şey. Bana artık her yer gökyüzü, deniz ve sen.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.