Sevgiliye Uzun İyi Geceler Mesajı WhatsApp

Sevgiliye Uzun İyi Geceler Mesajı WhatsApp üzerinden atılabilir. Bu sözler geceye anlam katar. Sevgiliye Uzun İyi Geceler Mesajı WhatsApp üzerinden atılırken anlamlı olmasına dikkat edilir. Kelimelerin zarif olması sevgiliyi mutlu eder. Sevgiliye Uzun İyi Geceler Mesajı WhatsApp üzerinden atmak için sosyal medya mecraları veya kendine özgü olarak yazılan sözler kullanılabilir. Kadın olsun erkek olsun zarif sözler her zaman etkili olur. Çünkü Zarafet erkeğe de kadına da yakışır. Sözler Kalbe dokunur. Atılan bu mesajlar duygusal da olabilir. Gece vakti gökyüzünde  yıldızlar parlarken, kullanılan bu anlamlı ve zarif sözler de sevgilinin yüreğinde parlar ve sevgiyi güçlü kılar.

Sevgiliye Uzun İyi Geceler Mesajı WhatsApp

Sevgiliye Uzun İyi Geceler Mesajı WhatsApp

Yine gece oldu sevgilim. Ellerim uzandı telefona yine sana sözler yazmak için. Kalbimden aktı sözler. Yıldızlar parlıyor şu an gökyüzünde. Ama benim kalbimde senin sevdan ışıldıyor. Ey benim gecemi aydınlatan güneşim. Sen yanımda olmasan dahi sevdan benim kalbimi aydınlatıyor.

Şimdi başını gökyüzüne doğru çevir ve gökyüzüne bak aşkım. Geceyi aydınlatan bu güzel Ay ve Yıldızlara bak. En parlak gördüğün Yıldızı seç. Sonra uyumadan önce aynanın karşısına geç. Ve kendi kendine de ki ben sevgilimin en parlak yıldızıyım. Gökyüzündeki yıldızlardan daha parlak bir yıldızım de.

Sabahleyin sen bana “Günaydın sevgilim” mesajı atınca, günüm aydın olur sevgilim. Şimdi sen bana “İyi geceler sevgilim” diye mesaj atarsan, gecem hem iyi hem de parlak olur. Şimdi sen bana “İyi geceler sevgilim” diye mesaj atarsan, gecem sana yazılır.  Ben sana yazılırım. Rüyalarım sana yazılır.

Ey benim yakıcı Güneşim. Ey benim gecemi aydınlatan Gönül Eşim. Ey benim gecemi aydınlatan parlak yıldızım. Sen bana iyi geceler demezsen benim gecem iyi geçer mi? Gecem buruk bir hüzün ile dolar. Sen bana iyi geceler demezsen benim gecem iyi geçer mi? Rüyalarım garip kalır ve çocuklasın ağlar.

Şimdi usulca kapat gözlerini. Ve hayalet ilk gördüğüm günkü seni. Karanlık dünyamı aydınlatan o güzel gözlerini. Kalbimin yaralarını saran O güzel gülüşünü. Şimdi usulca kapat gözlerini. Ve hayal et o güzel gözlerinde takılı kalan beni, Gülüşünden bir türlü geçemeyen benliğimi. Sonra usulca ve masumca rüyalara dal. Düşlerde seyret o güzel sevgimi.

Gecenin yarısı oldu. Yine seni andım. Yine sana yandım. Yine sana kandım. Gecenin yarısı oldu. Yine seni aradım. Yine sana sevdalandım. Hep sana sevdalandım. Gecenin yarısı oldu. Artık kapat o güzel gözlerini. Ben yine gözlerine takıldım.

Benim güzel sevdiğim. Gece dahi açan Çiçeğim. Anladım ki bülbüller sadece sabah vakti ötmez. Geceler dahi öterim senin için. Benim güzel sevdiğim. Hadi şimdi sen kapat o güzel gözlerini. Ben uyuyamam yine. Geceye dahi düştü bu güzel sevgin.

İyi geceler Gül yüzlüm. İyi geceler Gül sözlüm. İyi geceler. İyi geceler Can Özüm. İyi geceler Kalp Közüm. İyi geceler. İyi geceler güzel incim. İyi geceler Gönül Sevincim. iyi geceler. İyi geceler Güneşim. İyi geceler gönüldeşim. İyi geceler.

Kararır geceler. Ama karakaşların hep aklımda kalır. Kararır geceler. Ama Ela gözlerin beni benden alır. Ah kararır geceler. Yine hasret rüzgarları eser. Kararır geceler. Ama hasretin yine bende kalır. Kararır geceler. Ama bir “İyi geceler” mesajın karanlığımı aydınlatır.

Sevgiliye Uzun Özür Mesajları Whatsapp

Hani bir söz vardır Sevgilim “İki gecem var, ikisi de uykusuz.  Ya sensizim uyuyamam. Ya sen varsın uyku haram.” işte böyle sevdiceğim. Sen yanımda varken gözlerine bakmaktan uyuyamıyorum. Ama sen yokken gözlerinin hasretinden uyuyamıyorum.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.