Sevgiliye Uzun Aşk Sözleri

Sevgiliye Uzun Aşk Sözleri Sevgilinize, eşinize, sevdiğiniz insanlara attığınız uzun mesajlar onların güne daha mutlu başlamalarına, daha keyifli bir gün geçirmelerine yardımcı oluyor. Sevgiliye Uzun Aşk Sözleri Sevdiklerinizi motive etmenin en güzel noktalarından bir tanesi onları ne kadar çok sevdiğinizi dile getirmenizdir. Sizler onları ne kadar çok önemsediğinizi gösterirseniz onlarda sizin onları ne denli sevdiğinizi sözleriniz sayesinde anlayarak aranızda ki sevgi bağlarının pekiştirilmesine yardımcı olunur. Sevgiliye Uzun Aşk Sözleri söylediğiniz zaman onların ne kadar mutlu olduğuna sizlerde şahit olabilirsiniz. Özellikle sevdiklerinizin yüzüne söylediğinizde gözlerinin içini bile güldürebilirsiniz. Sürekli olarak romantik ruhunuz aktif değil ve her zaman sevdiklerinizi şımartacak güzel sözler söylemiyorsanız onların hiç beklemediği anlarda kendisini şaşırtabilirsiniz. sevgiliye uzun aşk sözleri şu şekildedir.

Sevgiliye Uzun Aşk Sözleri

Sevgiliye Uzun Aşk Sözleri

Hasta olduğumda yanıma ilk koşanım, kötü günlerimde en çok düşünenim, iyi günümde benden çok mutlu olanım. Sen benim her şeyimsin.

Seninle olduğum her an ayrı bir mutluluk karşılıyor beni, hep çok mutlu ve içim huzur dolu oluyor. Bu huzur hiç bitmesin.

Sevgilim senin yanın bana huzur veriyor. Ne zaman senin yanına gelsem hayata karşı daha motive oluyorum.

Hayatımın en güzel yarınlarını seninle birlikte hayal ediyorum. Sen varsan berrak, tertemiz bir hayat benimle ama sen yoksan derin, zifiri karanlık her şey.

Hayatımda kazandığım ve en doğru yaptığım tek şey seni sevmek ve sana sahip olmak. Kime ne iyilik yaptığımı bilmiyorum ama sen o iyiliğin vücut bulmuş halisin.

İyi ki varsın demekten hiç bıkmayacağım tek şey sensin. İyi ki benimlesin hep benimle olman, hep sevgi bağlarımızın kuvvetli olması için elimden gelen her şeyi yapacağım.

Canım sevgilim, aramızda olan bu güzel aşk bağı hiçbir zaman yok olmasın. Güzel gözlerin her zaman hayatıma ışık saçmaya devam etsin. En sevdiğimiz yerlerde hep anılarımızı yad edelim. Seni çok seviyorum.

Kalbimin en ücra köşesinde bile sen varsın. Yaşam kaynağım, hayata sarılma nedenim herkes gitsin ama sen hep benimle kal, sen hep benim gözlerime bak.

Seni çok seviyorum çünkü bu dünyayı daha yaşanılır kılmama neden olan tek insansın. Sevgilim, sen bana iyi gelen tek şeysin.

Varlığın bana verilen en büyük armağan, en büyük hediye. Hayatım boyunca her zaman sen ol başka kimseye yer yok.

Bütün düşüncelerim hep sana odaklı ne düşünsem ne hayal etsem hep içinde sen varsın. Sen benim hayatımın en güzel noktasısın.

Eskiden hayatın tadını hiç anlamaz, çok fazla gülmez ve sabahları güne mutlu başlamazdım. Sonra sen geldin, bütün bunları değiştirdin. Şimdi hayata başka açılardan bakıyor, mutlu uyanıyor ve senin için yaşıyorum.

Aşkın tanımını yap deseler ellerim direkt seni gösterir, kalbim direkt senin adını zikreder. Çünkü sen aşkın tanımını da, tarifini de veren kocaman bir aşksın.

Bu hayatta yaşamak için en büyük amacım sensin. Senin olmadığın bir anı bile düşünmek istemiyorum. En çok seni seviyorum, ben seni çok seviyorum.

Gözlerin, sözlerin ve o güzel yüzün bana hep yaz mevsimini anımsatıyor. Öyle sıcak, öyle içten ki insanın hep yaz mevsiminde olası geliyor.

Gülüşlerimin ve en özel anlarımın tek şahidi sensin. Başka hiç kimse ile bu güzel anları yaşayamam böylesine mutlu olamam. Hayatım hep seninle olsun. Sana olan sevgim sonsuza dek sürecek canım sevgilim.

Bana ne kadar seni çok sevdiğimi sorma, çünkü ne bunu anlatabilecek kadar söz var bu dünya da ne de sana söylenmeye layık olabilecek cümleler var.

Bir gün seninle yollarımızın kesişeceğini biliyordum. Seni yakından görmek, dokunmak ve seni yaşamak özel bir tat veriyor gönlüme. İyi ki varsın özelim.

Sevgimiz tüm güzellikleri beraberinde getirsin ve bu güzelliklerin içinde hep sen ve ben olalım.

Varlığınla ruhumu aydınlatan en güzel kadın. Sen hep ol ben senle olayım.

Sen hayatımda yokken nelerin bana kefiy verdiğini inan hatırlamıyorum. Ya da yokmuydu böyle bir keyif bilmiyorum. İyi ki seni tanımış, iyi ki senle olmuşum kadınım hoşgeldin.

Masmavi gözlerinle hep tatlı tatlı bak bana ve ben seni seyredeyim. Gökyüzü kıskansın gözlerinin güzelliğini.

Güzel ve mutlulukla dolu başlangıçları yaşamaya, benimle bir ömür boyu birlikte olmaya varmısın sevgilim.

Rengarenk bir çiçeksin hayatımda açan. Hep unutulmazım olsun istedim. Sevgilim seni seviyorum.

Sevginin olmadığını düşündüğüm bu hayatta, bana sevginin varolduğunu öğrettin. Sen hayatımda daha önce hiç olmamış ve sonrasında da hep olacak olansın. Çiçeğim benim.

Gözlerinmiydi beni kendine çeken yoksa o naif ses tonun mu bilmiyorum ama tek bildiğim senden vazgeçemediğim. Sen bana hep gülümse ben seninle varolayım.

Günler geçer unutulur belki bazı anılar. Sen benim unutulmazım ve unutmaya kıyamadığımsın. Sevgilim unutulmazım olurmusun?

Seni tanıdığımdan beridir, güneş daha sıcak, gece daha aydınlık ve sabahlar hiç olmadığı kadar ferah. Benim güzel sevgilim yaşantıma hoş geldin.

Seni tanımadan önce hayatımın ne kadar boş geçtiğini anladım. Sen benim yaşantıma güneş gibi doğdun ve yıldızlar gibi parladın. Muhteşemim, benim şeker kokulu sevgilim.

Yaşama sebebin bir kadın olacak deseler güler geçerdim. Seni tanıdıktan sonra değişti herşey ve yaşama sebebim sen oldun.

Seni sevmeye, sana bakmaya, sana dokunmaya ve gözlerine doyamıyorum. Sevgilim seni çok seviyorum.

Hayatımın anlam katan kadın. Sen bana önce can oldun. Sonra canı sende buldum ve en sonunda canım oldun. Seninle mutluluğu buldum. Birlikte bir ömre hazırmısın?

Hayatımdan gitmez dediğim çoğu kişi gitti. Ama iyi ki gitmişler, çünkü sen geldin.

Sevgilim, seni düşünmeden bir dakikam bile geçmiyor. Seni seviyor ve çok özlüyorum. Gel de aydınlansın dünyam.

Sevgi ve aşkı bana tattıran bu mükemmel varlığa onu çok sevdiğimi söylemek istiyorum. Sevgilim sana aşkımı söylemiyor, haykırıyorum.

Mutluluğun resmi ikimizmişiz meğer. Seni tanıdıktan sonra mutlu olduğumu anladım. Sevgilim; güzel yüzlüm seni seviyorum.

Dünyanın bütün sevgilerini biraraya getiriyorum da seni hepsinden üstün tutuyorum. Neden mi? Çünkü sen beni bana sevdirdin. Sevmeyi öğrettin.

Toprağı besleyen tohum gibi, içimdeki sevgiyi besledin sevgilim. Sen benim özelimsin hiç değişmeyecek olan.

Aşk Sözleri

Tutku dolu bir aşkla bağlıyım sana. Ve sen benden hiç gitmeyecek olansın.

Varlığınla aydınlattığın dünyamda güneş gibi doğ hep. Seni seviyorum.

Ömürlük bir sevdaya başlamanın mutluluğunu yaşıyorum. Sen benim nefesimsin biriciğim.

sevgiliye-uzun-ask-sozleri-sevgiliye-en-guzel-uzun-ask-sozleri-sevgililere-uzun-ask-sozleri-sevgililer-icin-gercek-uzun-ask-sozleri-sevgililere-en-guzel-ask-sozlerini-https-www-anlamliasksozleri-net-sevgiliye-uzun-ask-sozleri-sitesinde-bulabilirsiniz

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.