Sevgiliye Uzun Aşk Sözleri

 Sevgiliye Uzun Aşk Sözleri

Sevgiliye Uzun Aşk Sözleri Sevgilinize, eşinize, sevdiğiniz insanlara attığınız uzun mesajlar onların güne daha mutlu başlamalarına, daha keyifli bir gün geçirmelerine yardımcı oluyor. Sevgiliye Uzun Aşk Sözleri Sevdiklerinizi motive etmenin en güzel noktalarından bir tanesi onları ne kadar çok sevdiğinizi dile getirmenizdir. Sizler onları ne kadar çok önemsediğinizi gösterirseniz onlarda sizin onları ne denli sevdiğinizi sözleriniz sayesinde anlayarak aranızda ki sevgi bağlarının pekiştirilmesine yardımcı olunur. Sevgiliye Uzun Aşk Sözleri söylediğiniz zaman onların ne kadar mutlu olduğuna sizlerde şahit olabilirsiniz. Özellikle sevdiklerinizin yüzüne söylediğinizde gözlerinin içini bile güldürebilirsiniz. Sürekli olarak romantik ruhunuz aktif değil ve her zaman sevdiklerinizi şımartacak güzel sözler söylemiyorsanız onların hiç beklemediği anlarda kendisini şaşırtabilirsiniz. Sevgiliye uzun aşk sözleri şu şekildedir;

Hasta olduğumda yanıma ilk koşanım, kötü günlerimde en çok düşünenim, iyi günümde benden çok mutlu olanım. Sen benim her şeyimsin.

Seninle olduğum her an ayrı bir mutluluk karşılıyor beni, hep çok mutlu ve içim huzur dolu oluyor. Bu huzur hiç bitmesin.

Sevgilim senin yanın bana huzur veriyor. Ne zaman senin yanına gelsem hayata karşı daha motive oluyorum.

Hayatımın en güzel yarınlarını seninle birlikte hayal ediyorum. Sen varsan berrak, tertemiz bir hayat benimle ama sen yoksan derin, zifiri karanlık her şey.

Hayatımda kazandığım ve en doğru yaptığım tek şey seni sevmek ve sana sahip olmak. Kime ne iyilik yaptığımı bilmiyorum ama sen o iyiliğin vücut bulmuş halisin.

İyi ki varsın demekten hiç bıkmayacağım tek şey sensin. İyi ki benimlesin hep benimle olman, hep sevgi bağlarımızın kuvvetli olması için elimden gelen her şeyi yapacağım.

Canım sevgilim, aramızda olan bu güzel aşk bağı hiçbir zaman yok olmasın. Güzel gözlerin her zaman hayatıma ışık saçmaya devam etsin. En sevdiğimiz yerlerde hep anılarımızı yad edelim. Seni çok seviyorum.

Kalbimin en ücra köşesinde bile sen varsın. Yaşam kaynağım, hayata sarılma nedenim herkes gitsin ama sen hep benimle kal, sen hep benim gözlerime bak.

Seni çok seviyorum çünkü bu dünyayı daha yaşanılır kılmama neden olan tek insansın. Sevgilim, sen bana iyi gelen tek şeysin.

Varlığın bana verilen en büyük armağan, en büyük hediye. Hayatım boyunca her zaman sen ol başka kimseye yer yok.

Bütün düşüncelerim hep sana odaklı ne düşünsem ne hayal etsem hep içinde sen varsın. Sen benim hayatımın en güzel noktasısın.

Eskiden hayatın tadını hiç anlamaz, çok fazla gülmez ve sabahları güne mutlu başlamazdım. Sonra sen geldin, bütün bunları değiştirdin. Şimdi hayata başka açılardan bakıyor, mutlu uyanıyor ve senin için yaşıyorum.

Aşkın tanımını yap deseler ellerim direkt seni gösterir, kalbim direkt senin adını zikreder. Çünkü sen aşkın tanımını da, tarifini de veren kocaman bir aşksın.

Bu hayatta yaşamak için en büyük amacım sensin. Senin olmadığın bir anı bile düşünmek istemiyorum. En çok seni seviyorum, ben seni çok seviyorum.

Gözlerin, sözlerin ve o güzel yüzün bana hep yaz mevsimini anımsatıyor. Öyle sıcak, öyle içten ki insanın hep yaz mevsiminde olası geliyor.

Gülüşlerimin ve en özel anlarımın tek şahidi sensin. Başka hiç kimse ile bu güzel anları yaşayamam böylesine mutlu olamam. Hayatım hep seninle olsun. Sana olan sevgim sonsuza dek sürecek canım sevgilim.

Aşk Sözleri Adlı Makalemizi Okumak İstermisiniz

Bana ne kadar seni çok sevdiğimi sorma, çünkü ne bunu anlatabilecek kadar söz var bu dünya da ne de sana söylenmeye layık olabilecek cümleler var.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın