Sevgiliye Tatlı Rüyalar Mesajları

Sevgiliye Tatlı Rüyalar Mesajları Hayatınızda yer verdiğiniz ve ona büyük ilgi duyduğunuz sevdiklerinize Sevgiliye Tatlı Rüyalar Mesajları göndererek onları mutlu edebilirsiniz. Sevdiklerimiz bizler için çok değerlidir. Onlar hayatımızın bir parçasıdır. Onlar olmadan hayatın güzelliklerini görmek biraz imkânsızdır. Her insanın sevdiği veya kendisini seven insan vardır ve var olmalıdır. Kimimiz okul arkadaşımızı kimimiz iş arkadaşımızı ve bazılarımız da aynı mahallede yaşadığımız insanların sevgisi ile hayat buluruz. Dünyayı ayakta tutan en önemli etkenlerden biri de sevgidir. Geceleri sizden gelecek Sevgiliye Tatlı Rüyalar Mesajları ile mutlu bir şekilde uykuya dalarak güzel rüyalar görmelerini sağlayabilirsiniz. Hadi o zaman hiç düşünmeden elinize telefonunuzu alın ve Sevgiliye Tatlı Rüyalar Mesajları  göndermeye başlayın.

Sevgiliye Tatlı Rüyalar Mesajları

Sevgiliye Tatlı Rüyalar Mesajları

İçimde öyle bir sen var ki asla bitmeyen, tükenmeyen bir duygu seli bu, yaşadığım her gün, öleceğim ana dek göreceğim her rüyamda sen olacaksın sevgilim tatlı rüyalar bitanem.

Yüreğinden fışkıran ışık gece karanlığını aydınlığa çevirsin, rüyalarında mutluluk selleri aksın, gecelerin huzurlu kalbin mutlu olsun sevdiğim tatlı rüyalar.

Uyku vaktin geldiğinde yatağına uzandığında dileyeceğin her duadaki güzellikler sana gelsin, dertleşeceğin birini ararsan eğer ben buralarda olacağım gülüm iyi geceler tatlı rüyalar dilerim.

Benim sonum sensizlik ise eğer dert ortağım geceler olur sultanım, sen uyu ve uyurken rüyanı cennet bahçeleri süslesin sevdiğim, iyi geceler Aşkım.

Görülebilecek en güzel rüyalar sen uyurken seni bulsun sevdiğim, rüyanda beni gör demeyeceğim ben zaten senin yanındayım merak etme, iyi geceler Aşkım.

Yalnızlığın gecenin soğukluğunu hissettiriyor ey sevgili, baktığım her yerde sen, gözlerimi kapattığımda yine sen, sen uyu bir tanem ben seni rüyalarıma da sakladım iyi geceler.

Gün ağarınca, gökyüzü kararınca, yıldızlar gökyüzünü süsleyip ay dünyayı aydınlatınca ve sen uykuya dalınca rüyalarında ben olacağım sevgilim iyi geceler.

Yaşadığım en güzel gece uyuduğumda seni rüyamda gördüğüm andan itibaren değer kazanacak sevgilim iyi geceler.

Kıyamam o bana bakan güzel mahmur gözlerine, gözlerini kapa ve kollarımda iken bir cennet bahçesinde uyuduğunu hayal et, huzur içinde uykuya dal Aşkım. Tatlı rüyalar.

Gecemi aydınlatan güzel bakışlı gözlerin göz kapaklarının ağırlığına dayanamayıp kapanınca ve düşlere dalınca, göreceğin her şey güzelliklerle dolu olsun sevdiğim. Tatlı rüyalar bir tanem.

Sadece bu güzel geceyi değil gelecek tüm güzel geceler seninle olsun Aşkım tatlı rüyalar.

Yatağa her girişimde senin varlığının bana yaşattığı mutluluğu düşünerek uykuya dalıyorum. Varlığın sonsuza kadar benimle olsun çünkü varlığın varlığımın sebebidir Aşkım.  Hadi sende uyu sevgilim rüyalarda buluşmak dileği ile iyi geceler…

Gece yıldızlarının vermiş olduğu sessizliğe kulak verdim ve seni fısıldadılar hep, şimdi belki uyumuş ve rüya âlemindesin, etrafına iyi bak beni mutlaka oralarda göreceksin ey sevgili… iyi geceler tatlı rüyalar.

Gece çöktüğünde ve güzel gözlerin uykuya daldığında, seni düşler diyarında bekliyor olacağım sevgilim. Gören gözlerimden uzak olabilirsin ama ben düşlerinde var olacağım Aşkım iyi uykular.

Güzelliğinin bana verdiği huzur kadar, göreceğin her rüya da sana aynı huzuru vermesini diliyorum sevgilim iyi uykular.

Eğer bir gün yüreğindeki ses sana yalnızlığın sesini fısıldarsa ona sakın inanma sevgilim, o hisse her kapıldığında gökyüzüne bakmanı istiyorum. Orada sana bakan gözlerimi göreceksin Aşkım şimdi uyu ve düşlerinde hayal et mutluluğumuzu tatlı rüyalar bir tanem.

Sevgiliye Uzun Özür Mesajları Whatsap

Yıldızların ve ayın geceyi süslediği bir güzel gecede o nurdan gözlerini kapayıp, güneşin verdiği bir aydınlığa varan güzel bir güne açmanı diliyorum Aşkım iyi geceler.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.