Sevgiliye Söylenecek Uzun Sözler

Sevgiliye Söylenecek Uzun Sözler Sevdiğin insan tarafından, günün her hangi bir anında gelen mesajlar veya sizin yolladığınız sevgiliye söylenecek uzun sözler kendisini özel hissettirecektir. Her insanın bu tür sözlere ihtiyacı vardır. Güne seratonin salgılayarak başlaması, günlük hayatını kolaylaştırıcı ve iş verimini arttırıcı etkiye sahip olan Sevgiliye Söylenecek Uzun Sözler , sağlıklı bir psikolojiye sahip olmayı destekler. Bununla birlikte, kişi sevgiliye söylenecek uzun sözlersayesinde daha keyifli ve pozitif bir insana dönüşür. Birbirine âşık iki insanın aralarındaki sevgi bağını güçlendirir. İlişkilerine yeni bir boyut kazandırır. Sevgiliye Söylenecek Uzun Sözler Evliliğe giden yolda önlerine ışık olur, iletişimlerini güçlendirir ve hayatlarına rehber olur. Kişiler hakkında olumlu izlenim bırakır ve birbirlerine referans olur.

Sevgiliye Söylenecek Uzun Sözler

Sevgiliye Söylenecek Uzun Sözler

Kalbimde ve ruhumda yeni bir felsefi akım, ilahi bir boyut başlattın. Sonsuz aşk ve sevgiyi tadıyorum seninle. Hiçbir şeyin imkânsız olmadığı, huzur ve mutluluğun, seni doğru yer ve zamanda bulduğu bir akım…

Okyanusun derinliklerinden daha derin bir derinliğim var demiştim sana. Derinliğini bilmediğin sularıma daldın. Gizemli mağaralarımı, kuytu köşelerimi keşfettin. Gizemli yolculukları seçtin. İyikimsin.

Dünyanın neresinde olursan ol, mutluluk seni bulacak, aşk kapıyı çalacaktır..Bunun en doğru ve güzel örneği sensin aşkım..

Beni değiştirmeye çalışmadan, olduğum gibi kabul ederek sevdiğin ve beni bana bıraktığın için teşekkür ederim. Olgun insan örneği olarak idolümsün aşkım.

Senin bir gülüşün için binlerce fidan dikerim. Her baktığımda ne kadar mutlu ve huzur verici bir insan olduğunu görmek için, mutluluk ormanlarını var ederim.

Günaydın sevgilim, bugün de “seni sevmeyi” ve özlemeyi seviyorum. Sevgin beni güçlendiriyor. Benim ben olduğumu ve seninle tamamlandığımı fark ettiriyor.

Auralarımızın ne anlatmak istediğini biz çok iyi anladık. Gökkuşağının renklerini taşıyoruz bedenimizde, her anımızda.

Bu bahar da muhabbet kuşları bizi kıskanıyor, kumruların da kıskandığı gibi..

Sen de farkında mısın, içimizdeki çocuğun bitmek bilmeyen enerjisinin kaynağını?

Sevginle var oldum, geliştim, olgunlaştım. Bir çocuktum yetişkin oldum.

O güzel ruhunu yaşamama izin verdiğin için çok teşekkür ederim sevgilim. Meğer başka dünyalar da varmış iyilik ve güzelliklere açılan. İyi ki varsın.

Hayatıma hoş geldin güzel insan. Yüreğime dokundun yüreğinle. Varlığınla beni zenginleştirdin. Var olan güzelliklerimin üstüne değerini kattın. Öylesine tarifsizsin ki. İçimi yakıyorsun.

Bu dünyada sahip olabileceğim en önemli ve en değerli yatırımımsın. Paha biçilemez varlığınla hayatıma şeref verdin.

Seni öyle çok seviyorum ki, artık başka insanları gözüm görmüyor. Kör ettin gözlerimi. Bu dünyada sadece sen ve ben varız. Bu ikimizin dünyası..

Geçiş yapabileceğim en son boyutsun. Yer, zaman, mekan diye bir kavram yok lügatimde.. Sadece sen varsın benim için. Sınırların ötesindesin.

Güzeller güzeli kadın, hayatımın neşesi, yaşamımın anlamısın. Senden önce ben yarımdım. Seninle tamamlandım, bir bütün olarak  yeniden var oldum.

Gecenin bu saatinde bile hiç bıkmadan, usanmadan, yorulmadan, sevdiğim erkeğin yüreğinde yanan ateş olduğumu bilmek, kendimi güvende hissettiriyor.

Benim yerim senin yanın, senin yerin de benim yanım. İyi ki benimsin. İyi ki seninim bal küpüm, anzer balım..

Şundan o kadar eminim ki, su, bütün canlılar için ne kadar önemliyse ya da benzin bir otomobil için ne kadar gerekliyse ve ya güneş dünyamız için ne kadar faydalıysa, inan ki sende benim için o kadar gerekli ve faydalısın. Suyum ol, güneşim ol, nefesim ol, ailem ol cennetim ol..

Sende varlığımı ilan etmek, senin iliklerine kadar var olmak, hücre hücre çoğalmak inan ki çok heyecan verici.

Sen benim aşık olduğum insansın, hayatımın aşkısın. Senden öncesinde aşka inanmazdım. Çünkü aşk diye bir şey yok sanırdım. Meğer yanılmışım güzel gözlüm. Bana aşkı öğrettiğin için teşekkür ederim sevgilim.

Mutluluğu dünyanın öbür ucunda bulacağımı hayal dahi etmemiştim. Bana şunu öğrettin, hayal diye bir şey yok. Kader diye bir şey var. Kısmetin seni mutlaka buluyormuş. Yeter ki evrene doğru mesajı yolla.

Şimdiye kadar hayatım hiç bu kadar anlamlı olmamıştı. Sayende güzellikleri tadıyorum. Kendimi hiç bu kadar iyi hissetmemiştim. Mükemmellik senin ikinci adın ve güzelliğin tanımı sensin. Kalbini, tüm kötülüklerden ve kıskanç insanların fesatlıklarından koruyacağıma ve seni hayatım boyunca çok seveceğime, sana sadık kalacağıma söz veriyorum.

Sevgi Dolu Sözler

Sen paha biçilemez değerli bir madensin. Benim küçük prensesimsin bende senin beyaz atlı prensinim. Seni hayal edebileceğinden daha çok seviyorum.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.