Sevgiliye Sahur Mesajları

Sevgiliye sahur mesajları göndermek demek, onun her an aklınızda olduğunu anlatmaktır. Günün en güzel saatleri olan sahur vaktinde sevgilinize hoş sözler sarf etmeniz, onu mutlu eder ve sizinle ilgili olumlu düşüncelere sahip olmasını sağlar. Bu nedenle sevgiliye sahur mesajları arasından seçim yaparak arada bir de olsa göndermeniz de fayda vardır. Bu mesajları doğrudan sevgilinize mesaj olarak gönderebilirsiniz. Ya da sosyal medya hesaplarınızda sevgilinizle birlikte çekilmiş bir fotoğrafınızın altına yorum olarak yazabilirsiniz. Böylece sevginizi herkese ilan etmiş olursunuz. Sevgiliye sahur mesajları ile küs olduğunuz zamanlarda sevgilinizin gönlünü almaya çalışabilirsiniz. Bu mesajlar sevgiyi göstermenin en güzel yollarından bir tanesidir. Sahur vakti bile olsa onu düşündüğünüzü ifade eder.

Bundan sonra ne iftarlarımız ne sahurlarımız ayrı geçmeyecek sevgilim. Şimdi ayrı olsak da inan, yüreğim senin yüreğinle beraber.

Gece karanlığı ortalığı sarmışken, ışık saçan gözlerin gelir aklıma ve huzur bulurum. Sen benim karanlıktaki ışığımsın, aydınlık yarınlarımsın. Günün hangi saati olursa olsun hep aklımdasın.

Yine bir sahur vakti uykudan gözlerimi bile açmaz haldeyken seni düşünmeden edemiyorum. Aşk böyle bir şey midir? Uykusuzluktan yemek yemeği bile düşünemezken sevdiğini düşünmek midir?

Geceler uzun sevgilim. Bu uzun gecelerde doyasıya düşünüyorum seninle geçen güzel günlerimizi. Ve özlemle bekliyorum birlikte geçireceğimiz günleri.

Sahur vakti geçip de gün ağarmaya başlarken, seni düşünüyorum gözlerim kapalı. Hayallerimde beraberiz sevgilim, ellerini tutmuşum sıkı sıkı. Hep beraber olalım ne olur, hiç düşünmeyelim ayrılığı.

Ben sana sevgilim dediğimde, bugünü değil yarını da düşündüm. Anlık değildi sana olan sevgim, ömürlüktü. Gece gündüz demeden seni düşünmekti ve özlem duymaktı.

Bir gün gelecek ve aynı evde uyuyup aynı evde uyanacağız sevgilim. O günlerde iftarımız da birlikte olacak sahurumuz da. İşte o güne kadar özleminle geçecek günlerim ve gecelerim.

Öyle güzel gülüyorsun ki bana, geceleri bile aklımdan çıkmıyor. Sahur sofrasında birden gülümsüyorum seni düşünüp. Yok, yok iyiyim. Aşktan oluyor tüm bunlar.

Benim güzel sevgilim beni affederse, daha güzel geçecek bugünüm. Sen sahur için kalktığında göreceksin bu mesajı ama benim gecem uykusuz ve seni düşünerek geçti. Beni affedebilecek misin sevgilim?

Geceler boyu düşünmeden duramıyorum seni. Sabaha kadar uykusuz geçen gecelerde seninle kuracağımız geleceği hayal ediyorum.

İnan bana çok güzel günler bekliyor bizi. Kuşlar gibi şen bir yuvaya dönüştüreceğiz evimizi. Sahurumuzu da el ele yapacağız. Sonra minik çocuklarımız şenlendirecek evliliğimizi.

Bu sahurda da seni düşünüyorum sevgilim. Normal mi acaba hiç aklımdan çıkmaman? Gecemde ve gündüzümde benimle olman, seni düşünmeden yapamamam normal mi sevgilim?

Bu sahur vaktinde ettiğim dualarımda sen varsın. Allah’tan seninle geçecek bir ömür diliyorum. Sevgimizin sonsuz olmasını, ömrümüzü birbirimize adamamızı istiyorum.

Sahur vakti gelip çattığında evde bir hareketlilik başlar. İşte o zamanlarda seninle birlikte yapacağımız sahurların hayaliyle otururum sofraya. Sen yanımda olmasan da seninle birlikteyimdir aklımda.

Hayırlı sahurlar olsun canım sevdiceğim. Birlikte dua edelim geleceğimiz için. Bu seneden sonraki tüm sahurlarımızı birlikte yapabilmek için…

Günün hangi saatinde olduğumuz fark etmez sevgilim. Ben sahurda da seni düşünürüm iftarda da. Çünkü gecemde de sen varsın gündüzümde de.

Sevgi için emek vermek gerekir. Geceni gündüzüne katıp deliler gibi sevmek gerekir. Ben üzerine düşeni yaptım sevgilim.

Sahurun huzuru yüreğime dolarken, seni düşünüyorum. İyi ki benimlesin, iyi ki benim sevgilimsin. Yoksa hiçbir ânın kıymeti kalmazdı ve yaşamak bu kadar güzel olmazdı.

About The Author

Reply