Sevgiliye Özür Mesajı

Sevgiliye Özür Mesajı Zaman zaman hiç istemediğimiz insanları kırabiliyor ve onları üzebiliyoruz. Ancak hiçbir zaman kırmak ve dökmeyi içten bir şekilde yapmıyoruz. Çünkü sevdiklerimiz sizin için hem çok değerli hem de çok kıymetli. Bu nedenle yanlış anlaşılma durumlarında bile sevdiğiniz bir insanı kırdıysanız onun gönlünü almanız gerekir. Sevgiliye Özür Mesajı Gönül almak demek hatanızın farkında olduğunuzu, kırılan kalbini onarmak için çabaladığınızı gösterir. Sizlerde onlara ufak bir hata yaptıysanız bu hatayı düzeltmek sizin elinizde. Sevgilinize, eşinize, sevdiğiniz insanlara hatalarınızı düzeltmek için özür mesajları atın. Özür mesajları tam olarak kırılgan durumu geçirmese de en azından biraz daha olayların yumuşamasına neden olur. Sizlerde sevgilinizi kırdıysanız Sevgiliye Özür Mesajı atabilirsiniz.

 

Sevgiliye Özür Mesajı

Sevgiliye Özür Mesajı

Seni kırdığımı bilmenin duygusu bu hayatta yaşayabileceğim en kötü duyguymuş. Bu duygu hatamı anlamamda bana yardımcı olan en büyük etken oldu. Öyle zor ki seni kırmış olmamın bana yaşattığı duyguları tarif etmek. Beni affet sevgilim.

Sevgilim, yaptığım tüm hatalar için senden beni affetmeni istiyorum. Bu kalp senin gülüşünle hayat buluyor, seni sevdikçe iyileşiyor, seni mutlu ettikçe güçleniyorum. Aşkım benim çok özür dilerim beni affet.

Sevgilim, ne kadar üzülsem de ne kadar ağlasam da yine de senin kırgınlığını hafifletemem. Senin kalbinin kırılmaması için, seni bir daha böylesine üzmemek için bu hayatta ki her şeyi yapabilirim. Beni affet sevgilim, lütfen beni affet.

Hatalarımın farkına vardım artık. Bir daha seni kıracak tek bir cümle bile söylemem. Bilseydim böyle olacağını asla yapmazdım. Canım sevgilim seni her şeyden çok seviyorum. Sen benim diğer yarımsın beni eksik bırakma affet beni.

Belki yaptıklarım kabul edilemeyecek bir şey, belki bir daha affı olmayacak bir şey ama şunu bil istiyorum. Sevgilim, eğer beni affedersen dünyada ki bütün mutluluklar benimle olur. Bir daha asla böyle bir durum tekrarlanmayacak çok ama çok özür dilerim.

Ne yöne dönsem hep hatalarım. Sevgilim, yüzüne bakmaya utanıyorum ama seni çok sevdiğimi bil. Ben seni her şeyden çok seviyorum. Böyle bir hata nasıl yaptım bilmiyorum ama ben sana aşığım. Ne olur beni affet, hadi bir mesajınla umut dolsun yüreğim.

Senden gelecek olan bir mesaja bile hasretim. Gönül bağım seninle benim, seni kırmış olmak bana kendimi kötü hissettiriyor. Kalbimin sahibi hadi el ele olalım aynı eski günlerde ki gibi affet beni.

Sana olan sevgimi anlatmaya kelimelerim cümlelerim yetmez. Hadi gel yeniden gül yüzüme, bakışların ısıtsın benim içimi, kalbim neşe dolsun, sabahlarım aydınlık olsun. Sevgilim sen yokken ben hep karanlıktayım hadi gel kurtar beni. Yaptığım hatalar için özür dilerim.

Canıma can katan sevgilim, sen benim ömrümün sahibisin ne olur affet beni. Hatalarımı anladım artık seni üzmeyeceğim, seni sadece mutluluktan ağlatacağım. Ne olur sevgilim böyle küsme bana.

Sen benim dağımsın, eğer sen gidersen benim olan her şey gider, yaşama hevesim gider, nefes alışım gider, mutluluk kaynağım gider. Hadi gel barışalım artık eski günlerde ki gibi mutlu olalım, özür dilerim beni affedebilecek misin?

Senin sesini duyamadığım, o güzel mesajlarını alamadığım, ellerini tutamadığım her gün benim için boşa geçmiş sayılır. Aynı şimdi ki günlerde ki gibi. Sevgilim ne kadar özür dilesem yaptıklarımın yanında hafif kalır. Beni affet birlikte mutluluğa koşalım.

Yaşadığım bu acı tarifsiz, sen yokken ben bir hiçim. Eğer sen varsan ben varım. Bunu çok iyi anladım. Seni çok seviyorum aşkım her şey için özür dilerim.

İnsan sevdiğini kırar mı. Kırmaz. Bir hata yaptım. Özür dilemek için de karşına çıkamadım. Bunları yazdım sana. Biliyorum ki bir meleğin kalbini kırmak günahtır.

Neden böyle oldu bilmiyorum. İnan bilmiyorum. Seni kırmak veya üzmek istemedim. Beni affetmeni bekliyorum. Özür dilerim.

Sen benim en güzel derdimsin. Gönül yaramsın. Seni üzmek için hareket etmedim. Sevgimin gücü adına senden özür diliyorum.

Gönül yarası kapanmıyor işte. Kırıldım bir kere. Ne yapsan da olmuyor. Özür dilemek yetmiyor bazen.

Sevgili İçin Özür Mesajları

İnsan sevdiğini kırınca anlıyormuş bazı şeyleri. Seni üzmek istemedim meleğim. Beni affet. Senden çok özür diliyorum.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.