Sevgiliye İltifat

Günümüzde birbirini sevenler hayatının her alanında birbirlerinden gönüllerini hoş edecek bir takım şeyler bekliyor. Bunlardan en kalıcı olanları  Sevgiliye İltifat ile güzel anılar yaşatmaktır. Sevdiğiniz insana özel günlerinizde güzel bir hediye alabilirsiniz. Bu hediye kesinlikle sevgilinizin gönlünü hoş edecek, onu çok mutlu edecektir. Sevgiliye İltifat Fakat özel günler ve diğer günlerde ise sizden genel olarak beklenen bir takım sözler vardır. Bunlar da gönülleri hoş tutan sözlerdir. Biz burada Sevgiliye İltifat başlığı altında bir takım genel bir bakış açısı ile güzel bir çalışma yaptık ve bunları sizlere yardımcı olabilmek amacıyla sunuyoruz. Bazen size en yakın olan sözlerdir.

 

Sevgiliye İltifat

Sevgiliye İltifat

Kalbimin en derininden gelen bir hisle bağlıyım sana ömrümün baharı, goncası, canım sevgilim benim.

Sensizliği dilime dahi alamazken, gözlerinin ışıltısından mahrum etmezsin beni değil mi gözlerimin güzel nuru.

Sadece güneş ısıtır ve ateş yakar zannederdim hep, fakat içimi ısıtanın o güzeller güzeli kalbin olduğunu anladığım andan itibaren seviyorum seni sevgilim.

Gözlerindir her baktığımda beni alıp uzaklara, çok uzaklara götüren. Ellerin her tuttuğumda kalbime aşkı hissettiren ve sen ey çiçeklerin perisi, sen iyi ki varsın hayatımda hep var ol, olur mu?

Her güzellik insanın içini ısıtmaz, sana her baktığımda tatlı bir sıcaklık sarıyor yüreğimin her yerini sevgilim.

Yeryüzünde gezdim gezdim bulamadım senin gibi bir peri güzelini, sen göklerden mi geldin melek yüzlü sevgili.

Asıl zenginlik sevebilmekmiş bir insanı, sen aşık olunacak kadar güzel olan sevgili, düşün sana aşık kalbimin ne derece zengin ettiğini.

Seni tanıdığım günden beri her gün iyi ki gelmişim bu dünyaya diyorum, bir daha gelsem yine seni, hep seni severim güzel sevgilim.

Yakamoz güzelliğini bir de senin güzelliğini dile dökmek mümkün değil sevgilim. Yakamozun bile aşık olacağı bir güzelliğe sahipsin sen canımın tatlısı.

Kalbime huzur veren, varlığı ile yaşama anlam katan sevgilim. Seni çok ama çok seviyorum.

Seninle birlikte geldi ömrüme bahar güneşi, dilerim güllerden güzel sevgilimi hep mutlu ederim.

Bir gülüşün bir ömre bedel deseler, ben her bir gülüşümü sana feda ederim sevgilim.

Uzaklarda olsak da kalbimin en derininde kendini hissettiriyorsun, işte asıl sevgi ve güzellik bu sevgilim.

Yaşamak seni sevmekle anlam kazandı, öyle güzel bir enerjin var ki sevgilim adını bile duyduğumda mutluluktan hopluyor yüreğim.

Sen bir benzeri asla bulunmayan nadide bir çiçek gibisin sevgilim, seni seviyorum meleğim.

Öyle seviyorum ki seni sevgilim, sana baktıkça güzelliğinden sevgim artıyor.

Bir şarap gibisin sevgilim zaman geçtikçe daha da güzelleşen, bir çiçek gibisin sevgilim sevdikçe güzelleşen ve bir ilaç gibisin sevgilim hayatımda var oldukça şifa veren.

Güzelliğin anlamı nedir diye sorsalar bana, sensiz güzelliğin hiç bir anlamı olmadığını anlatmak isterdim soranlara.

İnsanın kalbinin güzelliği yüzüne yansırmış derler, ben bazen diyorum ki kalbinin güzelliği ile yüzünün güzelliği her geç gün birbiriyle kıyasıya bir rekabet halinde yarış mı yapıyor acaba?

Çiçekler solgun kalır senin yanında demeyeceğim sana sevgilim, çünkü solgun çiçekler bile seni görünce hayat buluyor çiçeklere güzellik bulaştıran güzel sevgilim.

Bir insana değer verdikçe o insan güzelleşir dediler fakat ben senin güzelliğinin değerini bilmeye yetişemeden sen her geçen zaman daha bir güzelleşiyorsun, sana yetişemiyorum sevgilim.

Güzellikten bahsetmek gerekiyorsa o da tek kelime SEN.

Öyle parlak ki ışığın sevgilim, sana baktıkça sanki ruhuma işliyorsun ve huzur veriyorsun güzelim.

Bir insan hayatın her alanında bu kadar başarılı ve enerji verici olması için melek olması gerekirdi. Sen benim eşsiz ve benzersiz meleğimsin sevgilim. Seni her zaman seveceğim.

İnsan mutlu olduğunda zaman nasıl geçer bilemezmiş, ben senin yanında olduğum zamanlarda çok mutluyum ama zaman dursun istiyorum, çünkü seninle olduğum her an geçen değil kalan zamanı hep düşünüyorum.

Cennet bakışlım, güzel gözlü sevgilim, seni çok seviyorum, varlığınla neşe veren sevgilim.

Hayaller gerçeklerden hep daha güzel olurmuş aşkım, Sen hayallerimden de çok daha güzel olan benim tek gerçeğimsin sevgilim.

Sevgiliye Tatlı Sözler

Sabah uyandığımda aklımda sen, gün içerisinde hep aklımdasın, akşam yatarken seni düşünüyorum, sanırım yakında şeker hastalığı teşhisi konulur bana.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.