Sevgiliye Güzel Mesajlar

Sevgiliye Güzel Mesajlar Kalpten sevdiğiniz insana aşkınızın yüceliğini anlatmak için ona güzel mesajlar göndererek aşkınızı ilan edin. Sevgilinizle kırgınlık mı yaşadınız Sevgiliye Güzel Mesajlar  ile onu gönlünü alabilirsiniz. Ayrılığın acısı yüreğinize ağır geliyorsa sevgilinize özlem ve hasret mesajları gönderebilirsiniz. Günümüz teknolojisi internet ile artık sevgilinize duygularınızı ifade edecek güzel mesajlar göndermeniz artık daha kolay oluyor. Yüreğinizden taşan sözlerinizi sevgilinize mesaj olarak gönderip aşkınızı görmesini sağlayabilirsiniz. Sevdiğiniz insana göndereceğiniz Sevgiliye Güzel Mesajlar  ile onun kalbine dokunabilirsiniz. İki insanın birbirine duyduğu aşk ve sevgi en kutsal duygudur. Sevdiğiniz insana göndereceğiniz sözler aşkınızın yazılı dile gelmesi ile mutlulukla sonuçlanır. En güzel mesajları seçip sevgilinize aşkınızı anlatın.

Sevgiliye Güzel Mesajlar

Sevgiliye Güzel Mesajlar

Kalbimin sahibi güzel gözlü sevdiğim, günümün güneşi, gecemin yıldızı sevdiğin en güzel günlerimiz hep birlikte olsun.

Sevgimi bir kuşun kanadında gönderiyorum sana kalbimin atışı ile çarpan kanatlarında aşkımın nağmeleri ötüşünde sana gelsin sevdiğim.

Bir deniz kenarında dalgaların sesi söyler sevdamı engin sulardır gönlümün sana olan aşkı süzülen yelkenli evimiz olsun gel umuda yolculuk edelim sevgilim.

Gecenin koyu karanlığında sevgimi gör yıldızların parlak ışığında aşkım ayın ışığında yüzüne yansısın sevdiğim…

Akan sular kadar saf sevgim kalbine akıp aşkımın berrak güzelliğini sana getirsin sevgilim.

Her sabah sen diye uyanıyorum yeni güne, sen diye yaşıyorum bütün günü, sen diye uyuyorum her gece, sen diye hep seninle yaşıyorum sevgilim…

Sen yoksun diye içimde bir sızı her nefes alışımda içimi yakıyor aşkın dayanılmaz bir acı sensizlik sen umudu olmasa yaşanmaz bu hayat sevgilim.

Hayatın en güzel tadı aşkı sende buldum sevdiğim, sevginin en yüce güzelliğini seninle yaşadım aşkım…

En güzel anılarım seninle olsun istiyorum hayatın her anını seninle resmettim, en güzel şarkıları seninle söylemek en güzeli olurdu.

Farkettim ki seni tanımadan önce nefes almamışım ben, seninle aldığım nefesle başladım yaşamaya hayatımın anlamı sevdiğim sen varsan ben varım sensiz bırakma beni yaşayamam.

Ölümle yaşam arasında ince çizgi sensin sevgilim, sen varsan yaşar sen yoksan ölürüm aşkım…

Ruhumun anlamı sevgili aldığım her nefesin anlamı sensin, gördüğüm her şeyin güzelliği ay yüzün, dinlediğim her şey ismini söyler anladım ki sevgilim sen benim her şeyimsin.

Ucu yanık aşk mektupları varmış eskiden yüreğindeki yangını anlatırlarmış, şimdi gönül yangını mesajlarım ulaşır sana kalbimde aşkı anlatır sana seni seviyorum aşkım.

Yüreğimdeki fırtına gelsin yanına saçlarını okşayıp yanağına bir öpücük kondursun kulağına sevgimi fısıldasın aşk ile…

Gökkuşağım dünyanın en güzel renkleri yüzünden yansır, gözlerinin ışığıyla aydınlanır gülüşünle hayat bulur yüreğim.

Sevgililerin buluşmasına kader diyorlar sevdiğim, her gün yalvarıyorum Yaradana kaderim sen ol diye…

En güzel nağmeler sesinde sevgilim, sesinle titreyen yüreğime sevda şarkıları söyler gibi her sözün dünyanın en güzel şarkısı senin sesinde sevgilim.

Dünyanın en güzel meleği güzel kalbine talibim, ey benim iyi yürekli sevgilim, gönülden sevgimi gör ki kanatlarının altında olayım…

Sensiz geçen günlerim, ızdırap dolu saatlerim, uykusuz gecelerim var benim, tek umudum bir gün acıma son verip kalbime bir damla sevgiyle su serpmen sevgilim.

Aşkın bir volkan oldu içimde tek çarem sensin sevgilim içimde ateş alan volkanı ancak senin sevgin söndürebilir..

Bir damla suya muhtaç çöllerde gibiyim, bir damla sevginle yeşerecek şu kalbim, gönlüme baharı getir sevginle.

En büyük çılgınlığım seni sevmek oldu sevgilim deli diyorlar şimdi bana divane oldum aşkınla tek çarem var sevgin…

Ayrılığın acısı yaktı yüreğimi ne zaman kavuşacağız aşkım sensiz yaşanmıyor gel de bitsin hasretin özlemler son bulsun sevginle.

Bir dağın ardında garip kuşlar gibiyim yokluğunda dayanılmaz bir acı sensizlik sevginle kanatlanıp sana gelmek istiyorum bir umut ver sevgilim.

Aşkın eli tutulunca, semalara dalınınca tek kanadım çift olur sevgiliye uçar içimdeki sevda kuşu.

Saçının teline kurban olduğum sevgilim, gözlerin ışığım yüzün güneşim ellerin can olur atan kalbime seni sevmek ne güzel şey sevdiğim…

Gecemi aydınlatan ay ışığı yüzünü getirdi karanlığım aydınlandı gecem gün oldu kalbimde uçuşan yıldızlar kanatlandı sevda kuşu oldu.

Şaban Ayı Kutlama Mesajları

Seni seviyorum diye haykırmak istiyorum tüm evrene, gökler yarılsın sevdam saçılsın tüm aleme.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.