Sevgiliye Geri Dön Sözleri

Sevgiliye Geri Dön Sözleri Zamansız yaşanan ayrılıklar insanları fazlasıyla üzer. Ayrılan taraf da bazen sevgiliye geri dön sözleri bekliyor olabilir. Dönmenin de her zaman için kolay olmayacağını unutmamak gerekir. Sizin onu mesajlarınızla cesaretlendirmeniz her şeyin daha kolay olmasını sağlayacaktır. Sevgiliye Geri Dön Sözleri söylemek zor gelmemelidir. Biten ilişkilerin her iki tarafı da üzdüğünü söyleyebiliriz. Aslında giden de kalan da mutsuzdur. Böyle durumlarda en ufak bir söz bile kıvılcım olup ateşi başlatabilir. Sevgiliye Geri Dön Sözleri arasından durumunuza uygun olanı seçip kullanabilirsiniz. Bu sözleri doğrudan sevgilinize mesaj olarak atabileceğiniz gibi sosyal medya hesaplarınızda imalı paylaşımlar yapmak için de kullanabilirsiniz. Sevgilinizi ger döndürmek için harekete geçmenin, belki de tam zamanıdır.

Sevgiliye Geri Dön Sözleri

Sevgiliye Geri Dön Sözleri

Gittiğin günden beri ne tadım kaldı ne tuzum. Ne olur geri dön de yeniden devam edebileyim yaşamaya.

Yalnızlık değil benim yakındığım, sadece sensizlik. Sensizliği hazmedemiyorum anlasana. Geri dön, yoksa ben artık eski ben olamayacağım.

Sen her zaman kalbinin sesini dinleyen, mantığıyla değil duygularıyla hareket eden biri oldun. Şimdi de kalbinin senini dinlemeni istiyorum senden. Kalbin eğer geri dön diyorsa, onu dinle olur mu?

Dön ki şenlensin dünyam. Dön ki yeniden gülsün şu yüzüm. Dön ki yeniden dillere destan olalım sevgimizle.

Geçen günlerin en kötü yanı seni benden almaları oldu. Şimdi gelecek günlerin yeniden seni bana getirmelerini diliyorum.

Her gece rüyalarımla koşarak bana geliyorsun. Bir bilsen rüyalarımda beni ne kadar mutlu ediyorsun. Geri dönsen de, rüyalarım gerçek olsa keşke.

Senin bana geri döndüğün gün, yeniden doğduğum gün olacak. Öyle bir hasretle bekliyorum ki o günü, ellerimiz yeniden kavuşamadan öleceğimden korkuyorum.

Gel zaman git zaman alışırım dedim ama olmadı. Yokluğun uykularımı hiç rahat bırakmadı. Bu gece de uykusuzum işte, bu gece de sabaha az kaldı. Geri dönersen eğer bitecek bu gece sanrıları.

Yeniden kavuşacak mı ellerimiz? Yeniden biz birlikte olabilecek miyiz? Söyle, yeniden sevebilecek misin beni?

Hasretinden başımı duvarlara vursam da çare olmayacak biliyorum. Ama bana geri dönmeni tüm ruhumla ve hücrelerimle istiyorum. Dönmezsen yok olup gideceğimi de çok iyi biliyorum.

Terk etmek kolay, bir bilsen geri de kalmanın zorluğunu… Şimdi geri dönersen her şeyi unutmaya hazırım, tüm o yaşattığın bozgunu.

Ruhun ellerimin arasından kayıp giderken toprağa doğru, aklımda bir tek sen varsın. Şimdi karışsam toprağa, bilmem ki yıllar sonra beni anar mısın? Ne olur geri dön de, şu melankolik halimden eser kalmasın.

Ayrılıklar hep acıtır. Ama seninle yaşadığımız ayrılık acıların en büyüğü oldu bana. Geri dönersen sevgilim, her şeyi unutup umutla bakacağım yarınlara.

Gittiğin günden beri bir an bile umudumu yitirmedim. Geri döneceğin günü hep bekledim, hep de bekleyeceğim.

Gittiğini kabullenmem çok zor oldu. Şimdi dönersin diye tüm umutlarım. Dönüşünü beklemek bana yaşama amacı oldu. Şimdi yeniden seversin diye senin dışındaki herkese kapalı yollarım.

Belki ayrıldık ama yine de beni unutacaksın diye korkuyorum. Bir gün geri döneceğimi, beni kollarınla eskisi gibi saracağını ve bir daha bırakmamak için söz vereceğini umuyorum. Umutlarım boşa çıkmasın ne olur!

Sevgilim, geri dönmen için ne adaklar adadım bir bilsen. Seni ne kadar sevdiğimi ve özlediğimi ah bir görebilsen. Geri döndüğünü bana bakıp da ah bir söylesen…

Sevgiliye Tatlı Sözler

Sen gittin ama benim sana olan sevgim hiç bitmedi. Geri dön ki, sevgimin sonsuzluğu görebilesin.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.