Sevgiliye Doğum Günü Mesajları

Sevgiliye Doğum Günü Mesajları Kalbin giderek hızlı çarptığı o anlarda kişinin yanında olan aşıkları için farklı duygu yoğunluklarına sahip sevgiliye doğum günü mesajları bulunmaktadır. Genel anlamda sevgi ve aşk konulu olsa da çok farklı mizahi öğelerle süslenmesi de mümkün olmaktadır. Aynı zamanda uzaklarda olmasının verdiği hasret ve özlem duyguları da mesajlarda etkili olurken mecazi anlatımlarda çok daha kaliteli bir mesajın ortaya çıkmasında söz sahibidir. Herhangi bir sosyal medya platformu üzerinden paylaşımı mümkün olan Sevgiliye Doğum Günü Mesajları uzun ya da kısa olabileceği gibi doğrudan anlam ifade edebilmesi de mümkün olmaktadır. Çeşitli farklılıklara sahip özgün ve kaliteli Sevgiliye Doğum Günü Mesajları aşağıda yer almaktadır.

Sevgiliye Doğum Günü Mesajları

Sevgiliye Doğum Günü Mesajları

Ayrılıklar, hasretler ya da mesafeler sadece küçük aşkları yok edebilir. Bizim yaşadığımız sevgiler için ise sadece güçlendirici bir unsurdur. Birlikte çok daha güzel günler görmek dileğiyle doğum günün kutlu olsun hayatımın anlamı.

Sahip olduğum tüm değerlerin üstünde varlığını devam ettiren sevgilim, doğum günün kutlu olsun.

İçimizdeki yangını söndürmek için kullanılan rüzgarlar ne çare. Bizler için rüzgâr sadece bir üfürükten ibaret. Çok daha mutlu ve huzurlu bir hayatta birlikte yol almak dileğiyle, doğum günün kutlu olsun prenses.

Geceleri gökyüzüne baktığında parlayan yıldızları izliyorum. Çok uzaklarda olsan da o yıldızları parlatan kişinin sen olduğunu biliyorum. Doğum günün kutlu olsun aşkım.

Çok uzak mesafeler girse de aramıza bu kalbin sıcaklığı ile ısınıyorum soğuk iklimlerde. Senin için yanan kalpten sana ulaşan bir mesaj var; doğum günün kutlu olsun inci tanem.

Zorluklarla debelendiğim hayatımda en büyük mutluluk kaynağım sensin. Seni kaybetmemek için her şeyi yapabilirim. Doğum gününü şimdiden kutlarım mesela.

Hayatımın bulunmaz parçası olduğun için sana minnettarım. İyi ki doğdun ve iyi ki benimlesin sevgilim.

Bu kısa ömrümde seninle birlikte olmanın hazzını bana sunduğun için teşekkür ederim. Bensiz olsan da doğum gününde mutluluklar dilerim. Birlikte nice güzel yaş günlerine ulaşmamız dileğiyle…

Binlerce kez teşekkür sunuyorum senin gözlerine. Onlar sayesinde hayata tutundum. Varlığımın nedeni, doğum gününü kutlarım.

Sahip olabileceğim değerlerin üstündesin. Her zaman yanımda olduğunu bilmekle güç verdin bana. Şimdi, ben yanında olamasam da doğum günün kutlu olsun, canıma can katan kişi.

Seni anlatmak için de seninle olmayı tarif etmek için de kifayetsiz kalıyor sözcükler. Bir dil yetmiyor belki de bu durum için. Doğum günün kutlu olsun hayat kaynağım.

Her türlü badirenin sonunda en büyük destekçi olduğun için bugünlere gelebildim. Varlığın ile hep güç verdin bana. Unuturum sanmış olabilirsin ama doğum günün kutlu olsun sevgilim.

Doğum günün kutlu olsun inci tanem. Gözlerini kapatıp beni hayal et. Sana bir hediye vermek istiyorum. Beni dudaklarınla değil, kalbinle öpmelere doyur.

Başımın tacı olmayı kabul ettiğin için teşekkürler. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun hayatımın değişmez sahibi. Seninle her yolda yürümeye hazırım.

Mutlu ve acı günlerimde daim benim yanımda olan tek kişi sendin. Sahip olabileceğim en değerli kişide sensin. Doğum gününü kutlar, birlikte bir ömürden çok daha fazlasını geçirmemiz için her gün dua ederim.

Pastanın üstündeki mumları üflemeden önce gözlerini kapat. Benim hayalimle bir süre konuşup dudaklarını uzat. Kalbimle sevdiğim inci tanem, doğum günün kutlu olsun.

Mumları söndürmeden önce istediğim tüm dileklerin bu yaşında seninle olsun. Bu yaşında hiçbir zorluk ve sıkıntı çekmezsin umarım. İyi ki varsın canımın içi.

Sevgiliye Doğum Günü Mesajları

Geceleri çıkan güneşim oldun sen benim için. Yaradan tarafından verilen en kıymetli hazinemsin. Doğum günün kutlu, yeni yaşın hayırlı olsun.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.