Sevgiliye Atarlı Sözler

Sevgiliye Atarlı Sözler Sevgili insan hayatında en önemli kişiler arasında yer alır. Bazen aşkla bağlı olunan sevgili bazen kırgınlıkların yaşandığı kişilerdendir. Ancak ne olursa olsun aşk ve sevgi her zaman ağır basar. Sevgilinize kırıldığınızda ya da onunla şakalaşırken Sevgiliye Atarlı Sözler söyleyebilir ve ilişkinin dozunu daha da arttırabilirsiniz. Sevgiliye Atarlı Sözler arasında bulabileceğiniz son derece güzel cümleler bulabilir ve kırgınlıklarınızı çok daha güzel şekilde dile getirebilirsiniz. Söylenebilecek ve hislerinize tercüman olabilecek olan Sevgiliye Atarlı Sözler hiç beklemediğiniz anlarda en büyük kurtarıcınız olacaktır. Çünkü kişiler üzgün olduklarında akıllarına güzel ve etkileyici sözlerin gelmesi zaman alabilir. Bu sözler de sizlere en güzel tercümanlığı yapacaktır.

Sevgiliye Atarlı Sözler

Sevgiliye Atarlı Sözler

Cesaretin benim için seçtiklerinde değil, beni severken vazgeçtiklerinde saklıdır.

Bu aşkı ikiye ayırdığımızda sevgili! Bana huzur sana da yol almak düşer.

Yerime koyduklarının sana en acı yerinden koyması dileklerimle.

Ben huzurlu ve mutlu oldukça sen çamurunda boğul. Senin için istenebilecek tek bir güzellik yok bu dünyada.

Madem gidiyorsun. İçimde ki çocuğu da al yanına. Senle neşe bulan, seninle yaşayan beni öldürdün. En azından onu al yanına.

Anlata anlata bitiremediğim bu aşkı en sonunda söve söve bitirttirdin ya bana helal olsun sana.

Senin adını sordular dört ayaklılara hakaret olur diye ismini söyleyemedim.

Karanlık sokakların terk edilmiş çocuklarıyız biz. Ne olsa yer, ne olsa giyer, nerede olsa yaşarız. Gelişin devrim olmaz gidişin belli olmaz.

Ben hayatı seninle değil, senden çok daha önceleri öğrendim. Seninle birlikte güzel olan anılar sensiz de bir şekilde yaşanır elbet.

En harlı alevlerin içerisinden çıktım ben. Ne yaralarımı saran oldu ne de bir su verenim. Bu nedenledir herkesi özendiren bu karşındaki asi duruşum.

Ben sadakati bilirim, saygı duymayı, şefkati, önemsemeyi bilirim. Aşk dersen ne olduğunu tam olarak bilmem. Bildiğim bir şey daha var o da mavi gözlerine baktığımda içinde kaybolduğumdur.

Yolda kaldım, aç kaldım, susuz kaldım ama hiçbirisi senin yokluğun kadar ağır gelmedi.

Herkesten yana özgür olan bu yürek tek sana esir sevgili. Ben sana çiçek değil aşkla cayır cayır bir yürek sunuyorum.

Senin hayata bakışın karanlıksa benim renkli hayallerimi öldürmene ne gerek var. Kendi karanlığına beni çekmek yerine orada kendi başına kaybol.

Hayat işte sen birilerinin gözlerinin içine bakıyorsun, bense sana uzaktan bakıyorum.

Sevgiliye sensizlik kaç gün sürecek diye sordum. Alışabileceğin kadar uzun olacak dedi.

Bugün yokluğunun büyük bir olay olduğunu zannedenler var ya, varlıklarını tınlamadığımız zamanlar da olmuştu. Bilsin istedim.

Nefret Sözleri

En büyük savaşlar en verimli topraklar için yapılır. En derin okyanuslar yaşanası diyarlar için aşılır. Sense uğrunda savaşmaya gerek duyulmayacak ne verimli bir topraksın, ne de yaşanası bir diyarsın.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.