Sevgiliye Aşk Sözleri

Sevgiliye Aşk Sözleri ile sevdiğinizi mutlu edebilir ve onu şaşırtabilirsiniz. Bir insanı mutlu etmenin yolu romantik mesajlardan geçtiği gibi iki çift güzel söz insanı bambaşka bir ana sürükleyebilir. Hiç beklemediği bir anda sevgilinize atmış olduğunuz bir mesaj ile onun gün içerisinde ki rutinini değiştirme şansı elde edebilirsiniz. kişiye özel olarak düşünülüp atılan tüm mesajlar sevdiklerinize oldukça iyi gelir. Sevgiliye Aşk Sözleri aşkı en iyi şekilde ifade eden sözler olarak önce çıkar. Hem motivasyonunu yükseltmeye hem de sizlerin sevgisini iliklerine kadar hissetmeye yardımcı olur. Bu mesajlar ilişkilerin pekiştirilmesinde en büyük etkendir. Siz sevgilinizi mutlu eder ona onu ne kadar çok sevdiğinizi belli ederseniz oda size aynı şekilde belli ederek sizleri daha fazla mutlu eder. Bu durum her zaman böyle devam eder ve sevginiz, saygınız birbirinize hiç bitmez. Sevgilinizi mutlu etmek için onlara söyleyeceğiniz Sevgiliye Aşk Sözlerişu şekildedir.

 

Sevgiliye Aşk Sözleri

Sevgiliye Aşk Sözleri

Sana olan sevdamın hiçbir dilde tarifi yok. Hangi yöne dönsem seninle karşılaşıyorum, her sabah seninle güne başlıyorum, gün sonunu seninle bitiriyorum. Sen benim canım sevgilimsin.

Sabah güneşi gibi içimi aydınlatan en sıcak, en güzel şeysin. Bütün hayatımı aydınlatıyor beni huzura kavuşturuyorsun. Seni seviyorum aşkların en güzeli.

İçimi aydınlatan, yarınlarımı düşündüğümde bana umut olan sevgilim. Seni çok ama çok seviyorum sen benim canımdan içerimsin.

Kalbimin en derinlerine inilse sadece senin adın, senin yüzün bulunur orada. Çünkü sen benim en derinlerime dokunan kocaman bir aşkı ifade ediyorsun benim için.

Sen bu dünyada kalbimin en güzel köşesine taht kuran canım aşkımsın. Nefes almaya devam ettikçe sen hep benimle var olacak ve seni sevmeye devam edeceğim.

Yüreğimin fısıltısı hep sen diyor. Kalbim hep seninle çarpıp, seninle yaşıyor, seni gördüğüm an güzel olan ne varsa hep karşıma çıkıyor. İyi ki varsın sevgilim.. İyi ki benimlesin.

Sen bu dünya da güzel olan her şeye karşıt doğmuşsun. Çünkü bu dünyada güzel olan tek, bütün güzelliği barındıran tek aşk sensin.

Seni seviyorum demenin en çok yakıştığı, aşkın tanımı sevgilim. Sen benim dünyamda ki en güzel varlığısın iyi ki benimlesin.

Benim en büyük armağanım senin varlığın. Sen olmasaydın bende olmaz, hayatım hep mutsuzluk ile geçerdi. İyi ki geldin, bana iyi gelenim.

Hayatımın anlamı, biricik sevgilim sen benim canımsın. Seni tahmin ettiğinden bile çok seviyorum. Çünkü sen bu dünyada sevgiyi hak eden en önemli insansın.

Her gün rüyalarımı süsleyen sevgilim, gün sonuna baktığımda yanıma kalan en güzel şey senin varlığın. İyi ki varsın, iyi ki benimsin sevgilim seni çok seviyorum.

Benim bahar mevsimim sensiz bir hayatı düşünemiyor, sensiz bir hayatı hiç istemiyorum. Her anım seninle dolu dolu geçsin, rengârenk cıvıl cıvıl bir yaşamım olsun istiyorum.

Yeniden doğdum ben; aşkı sevgiyi, emek vermeyi, saygıyı seninle öğrendim. Seninle büyüdüm ben, fikirlerim seninle gelişti, düşüncelerim seninle olgunlaştı, sen bana en güzel yar, aşkın tanımı oldun seni çok seviyorum aşkım.

Senin yanındayken zaman hiç geçmesin, sana sarılırken zaman öylece dursun istiyorum. Gündüz olduğu zaman yüzüne doya doya bakmak istiyorum.

Ne kadar uzakta olursan ol bir sevgi kadar yakınımdasın, sen bu dünyada ki en çok ihtiyaç duyduğum sevgiyi bana veren aşksın.

Bir gün hiç hayatımda olmadığını düşünüyorum da hayat bana zindan olur, hayat bana karanlık olur. Benim aydınlığım, ışığım sensin.

Karşılık beklemeden seviyorum seni, ister ol ister olma kalbim hep seninle, aşkım hep seninle, sen benim içinsin sevgilim.

Sevgilim seni gördüğüm an öyle çok sevdim ki. Öyle çok güldüm ki. Ve seninle öyle mutluyum ki. Bunları ne kitaplara ne de satırlara yazabiliyorum.

Sevgiliye Güzel Sözler

Elime kalemimi aldım. Başladım yazmaya. Baktım senin adını yazmışım. Sildim başka bir şeyler karaladım. Baktım gene senin adın. Anladım ki ben senden başkasını kaderime yazamıyorum.

İsmini hece hece yazdım. Kafiyeler aradım şiirler yazmak için. Mısralara sevgimi yazdım. Sonra vazgeçtim kafiye aramaktan. Çünkü aşk kafiye ile değil söylenince güzel.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.