Sevgiliye Aşk Mesajları

Sevgiliye Aşk Mesajları Aşk bir insanın karşısına çıkabilecek en güzel, en yoğun duygudur. Zor bulunur ama bir kere bulunduğunda da çok kıymetli olur. Hele bir de bu aşk karşılıklı olursa dünyayı değiştirecek kadar güçlü olur. Aşkı ifade etmek yaşamak kadar önemlidir. Sevgiliye Aşk Mesajları bu duyguyu tanımlamanıza yardımcı olacaktır. Bu kadar gizemli bir duygu olan aşkın da anlatılması o kadar kolay değildir. Aşk en gizemli hisler arasında yer alır. Ne kimyası ne de nasıl oluştuğu, insanları ne şekilde etkilediği asla anlaşılmış değildir. Çözülememiş olmasına rağmen aşk her zaman en çok istenen olmayı da başarmıştır. Sevgiliye Aşk Mesajları.

Sevgiliye Aşk Mesajları

Sevgiliye Aşk Mesajları

ile siz de aşkınızı sevgilinize anlatmanın yolunu bulabilirsiniz.

Kalbim bir tek seni çok sevdi, sevgi sarmaşığım.

Güne bakanlar kadar güzel bizim hikayemiz. Güneşe yüzünü dönen çiçekler, coşkuyla akan nehirler, kıyaya vuran neşeli dalgalar. Yazılmamış şiirler, söylenmemiş şarkılar kadar güzel. Sen benim yaşam pınarım, aşk dolu günlerim, geleceğimsin.

Her doğum hayata yeni bir umut serpmektir, her aşk dünyayı güzelleştirmektir. Senin aşkın da beni büyütendir.

Senin ellerini tutmadığım her gün yaşanmamış bir bahardır. Olmadığın her an güzelliklerin yitip gitmesidir. Sen bütün bunlara anlam katansın.

Aşk emeksiz olmazsa ben bütün emekleri veririm senin için. Ferhat da Mecnun da kıskanır beni.

Aşk sözlerde değil gözlerde görünür. Derine baktıkça sana olan duygularımı daha iyi anlayacaksın.

Birini seveceksem o senden başkası olmamalı, birini özleyeceksem bir tek senin gözlerin aklıma gelmeli. Karmaşa da olsa sen benim yaşamımın tam ortasında durmalısın. Aşk sende beden bulmuş halidir bütün güzel duyguların.

Ben senin aşkın için dünyayı yakmaya hazırım, en büyük maceram, yokluğun yoksunluğum.

Aşk yakalanmayı istemeyen vahşi bir at gibidir. Bir kere dizginlendin mi o muhteşem kırlarda koşmanın en güzel tası ortaya çıkar.

Herkes gördüğünü sever, ben sende görünmeyenleri de sevdim.

Aşk bir romanın sayfalarında harf harf senin adını aramaktır. İçinde adının olduğu şiirleri okumak, tek başınayken mutlu şarkılar söylemektir.

Kendi kendime güldüğümde bilmiyorlar ki seni düşünüp gülümsüyorum.

Dünyanın birinci harikası, harikalar seni görse kıskanır.

Sevgilim, aşkımızın doğası senin ellerinde yeşeriyor. Hayatımı güzelleştiren, yarına daha mutlu bakmamı sağlayan sensin, bir tanemsin.

Bu bir rüya değil, bu bizim yaşadığımız tek gerçek.

Aşk görebileceğin en güzel rüyadır. Bu rüyanın içinde sen olursan da rüyaların en muhteşemi olur o. Her an o rüyayı görmek için uyuyabilirim.,

Bir kere gülsen dünya bambaşka bir yer oluyor, iki kere gülsen ormanlar yeşeriyor, kuşlar cıvıldaşıyor.

Ben senden başkasını sevmeyi biliyorum, sevgi nedir sende öğrendim çünkü.

Gel yüreğimde aç, ömrümün en güzel gülü ol. Bundan sonraki günlerimiz ömrünüzün en güzel günleri olsun.

Öyle bir çıktın ki karşıma, öyle bir değdin ki yüreğime, seni düşünmediğim tek bir an bile geçmiyor. Seni sevmek bütün olumsuzluklara rağmen yaşamayı sevmekmiş. Seni sevmek her mutsuzluğun sonrasında yaşamayı seçmekmiş.

Diyordu ki bir romanda onu bulduğunu anladığın an çabalamaktan korkma. Senin için değer bütün bu çabalara.

Her baktığımda seni ilk kez görüyormuş gibi heyecanlanıyorum, her gördüğümde gözlerim ayrı kamaşıyor, nefesim ayrı kesiliyor, sesim susuyor. Sen konuş sevgilim, ben bıkmadan seni dinlerim.

Her sabah seninle uyanacağım günlerin hayali ile kalkıyorum. Her gece hep bir arada olalım diye uyuyorum. Dualarım bir gün kabul olacak biliyorum.

Senin olmadığın her yer bana yalnızlık, her an geçmek bilmeyen bir tutsaklık.

Sevgilim, yanımda olduğun o anlar aşk dediğin o dünyaya çekiyor beni varlığın. Varlığım birinin varlığına armağan olacaksa o da seninki olsun. Ömrümün kalan zamanlarını al benden gitsin.

İnsanın yaşamda terk dayanağı mutlu bir aşktır. Sevilmek ve sevmek yaşamın kaynağıdır. Bana bu kaynağı sunan senin için ne söylesem azdır.

Sevmek ve karşılığında sevilmek, işte kendim için kurabileceğim tek cümle bu.

Aşkın açamayacağı kapı yok, senin için yıkamayacağım engel yok, aşamayacağım sorun yok, tek bir harfin yeter, koşar gelirim yanına.

Aşık olduğumu şehrin bütün duvarlarına yazarım. Bırak insanlık aşk görsün, özensinler ve sevsinler.

Senden bir gün önce aşka inanmazdım. Senden bir gün sonra aşktan vazgeçemez oldum.

Dünyada bize küçücük bir yer düşse de benim bütün dünyam sana ait.

Senin içinde olduğun bütün düşünceler güzel. Evim güzel, hayatım güzel, geleceğim güzel, sen güzelsin.

Adını ruhuma kazıdım, bakarken gözlerinin derinine yüzümü aklıma yazdım. Ne zaman gözlerimi kapasam bir sen varsın, bir de aşkımız.

Seninle yaşamak bütün dünyayı ayaklarının altına sermeyi istemek demekmiş, dile benden ne dilersen. Lambadan çıkamam ama hayallerini bir bir örerim.

Aşk diyorlar sen diyorum, sen diyorlar aşk diyorum.

 

Aşk, kalbin tam ortasından geçen gürül gürül bir şelaledir. Beslemezsen suyu biter, aşk da biter, sevmezsen bir gün son bulur.

Kıskanç İnsanlara Sözler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.