Sevgiliye Anlamlı Sözler

Sevgiliye Anlamlı Sözler Bazen güzel ve anlamlı bir hediye, bazen kalbe dokunan sıcak bir bakış ve bazen de Sevgiliye Anlamlı Sözler mutlu eder insanı. Bunların arasında tabi ki de her biri diğerinden önemli fakat öyle bir şey var ki olmazsa olmaz. Hediye alamazsınız belki maddi durumunuz o an için uygun olmayabilir. Candan ve sıcak sevecen bir bakış da önemli tabi ki. Fakat burada olmazsa olmaz olan ve maddiyatla değil sevgiyle, anlayışla ve değer bilmekle birlikte gönülden gelen Sevgiliye Anlamlı Sözler sizlerin yardımınıza yetişir. Gerçekten de söz altındır ve özellikle de hanımlar güzel ve anlamlı sözlerden çok etkilenirler.

Sevgiliye Anlamlı Sözler

Sevgiliye Anlamlı Sözler

Sen ruhumda açan bir güneşsin sevgilim. Nasıl ki dünya güneşsiz karanlıkta kalıyorsa, ben de sensiz karanlıkta kalırım sevgilim. Hayatımda iyi ki varsın.

Hayallerimi süsleyen ve bir hayalden de güzel olan aşkım, seni çok seviyorum.

Kalbimin attığı her an seveceğim seni, sen hayatımda açan sevgi çiçeğisin, iyi ki varsın, her zaman birlikte huzur içinde yaşayalım sevgilim.

Sen Allahın bana bahşettiği bir armağansın sevgilim, güzeller güzeli aşkım, sen kalbimin bir tanesi olarak her zaman kalbimde yaşayacak ölümsüz bir meleksin.

Masum ve gönülden seviyorum seni, kalbinin güzelliğinde buldum kendimi ve oradan çıkmaya hiç niyetim yok, beni sevdiğin ve seni sevmeme izin verdiğin için çok teşekkür ederim sevgilim.

Sen güzellikler kraliçesi, bense seni her zaman seven güzelin kölesi, sen cennette bir peri, ben periyi cennet bilen sevgili, seviyorum seni gönlümün prensesi.

Sen sonsuzluğa giden bir sevgi dolu kalbini açtın bana, ben son nefesime kadar sevgimi sunuyorum sana, bu kalp attığı müddetçe hep seni seveceğinden kesinlikle emin olabilirsin.

Sana olan sevgimi nasıl sözlere dökeceğimi bilemiyorum sevgilim, elimi kalbime koyuyorum ve buradan sesleniyorum sana, seni seviyorum kalbimin sultanı.

Kimse bilemedi benim bu kadar değerimi, kimse dokunamadı hayatıma senin dokunduğun gibi ve kimse sevemedi şu çılgınca seven kalbimi, senin hayatıma gelmenle birlikte ben en değerli hissettim kendimi.

Gözlerinin güzelliğinde buluyorum kendimi ey güzeller güzeli sevgilim, sen hayatıma öyle mükemmel dokunuşlar sergiledin ki, benim dünyam değişti, hayata bakış açım değişiyor ve hatta sevmelerim bile seninle güzelleşti.

Yüreğinin sıcaklığına güveniyorum sevgilim, ben her zaman böyle sıcak ve candan seveceğini, beni asla yarı yolda bırakıp gitmeyeceğini biliyorum, çünkü her insan kendi yüreğinin ekmeğini yermiş. Ben sana sonsuz güveniyorum sevgilim.

Hayat değişimlerden ibarettir ve yeni oluşumlardan ibarettir, sen hayatıma girdiğinden beri bin bir çeşit güzellik oluşumuyla birlikte tamamen hayatım değişti.

Yaşamak sevince daha anlam kazanıyor sevgilim ama seninle yaşamak sevmelerin ve sevilmelerin en güzelini hissettiriyor bana, iyi ki hayatımdasın sevgilim.

Bedenin yüzlerce ve belki de binlerce ilacı vardır, oysa ruhunda bir ilacı vardır, candan, samimi ve karşılıksız sevmektir ruhun ve kalbin ilacı. Sen benim ruhumun ve kalbimin vazgeçilmez bir ilacısın sevgilim. Seni her şeyden çok seviyorum.

İyi günde ve kötü günde her zaman yanında olandır sana değer veren insan, her ne olursa olsun hep yanımda olduğun için seni çok seviyorum sevgilim.

Kimi zaman bir bakıştadır sevgi, kimi zaman fedakârlık gösteren yürekler çarpar durur sevgi, kalp atışıyla sana her baktığında o iki kelimeyi söyler seven kalp. Seni seviyorum der her attığında ve bundan dolayı hiç yorulmaz.

Cennet aşkla bakan gözlerinde sevgilim, gözlerinin o güzel bakışını her zaman hak etmek için senin değerini bilmeye çabalıyorum sevgilim.

Birlikte gülmeyi herkes başarabilir belki bu hayatta ama sevdiğin insanın acısını paylaşıp birlikte ağlamayı sadece birbirini gönülden sevenler yaşayabilirler, Seni seviyorum gönlümün efendisi.

Varlığının güzelliğinde yaşattığın için beni sana sonsuz teşekkür ederim sevgilim. Hayatımda hep var olman ümidiyle seni çok seviyorum.

Bakışıyla başımı döndüren sevgilim, varlığıyla bulunduğu yerde çiçekleri açtıran sevgilim, senin olduğun yerde hayat var, sen hep hayatımda kal.

Sen hayallerimden de güzelsin sevgilim, sen hayallerimi güzelleştiren sevgilim, sen hem hayalimsin hem de en güzel gerçeğim, sen benim bitanemsin sevgilim.

Sevgiliyi Mutlu Edecek Sözler

Hayat türlü güzelliklerle doludur, senin olduğun hayat ise güzelliklerin en mükemmelidir. Sen hayatımda var olduğun sürece dünyada da her yerde de ben cennetteyim sevgilim. Sen kalbimin cennetinde açan bir gülsün.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.