Sevgililer Günü Mesajları

Sevgililer Günü Mesajları En özel anlardan bir tanesi olan Sevgililer Günü kutlamalarında olmazsa olmazlardan bir tanesi de sevgililer günü mesajları olmaktadır. Bazı zaman dilimlerinde koşullardan dolayı birlikte olmayan çiftler arasındaki kutlamalar mesajlarla olurken içten ve güzel dileklerle yapılacak mesajlar kutlama yerine geçebilmektedir. Aşağıda farklı betimleme ve mecazi söylemlere sahip olan Sevgililer Günü Mesajları  mevcuttur. Sizlerde en uygun olan mesajlardan seçim yapabilir, Facebook, Twitter, İnstagram, SMS veya Whatsapp gibi iletişim araçlarıyla sevdiklerinize gönderebilirsiniz. Sevgililer Günü Mesajları Çok uzaklarda olmanıza rağmen aşıkların en güzel günlerinden olan sevgililer gününü bu şekilde geçirebilir, sevdiğinizi güzel sözlerle etkileyebilirsiniz.

Sevgililer Günü Mesajları

Sevgililer Günü Mesajları

Bir gülüşünle beni kül eden canım sevgilim, bu özel gününde yanında olamadığım için çok üzgünü olsam da sevgililer gününü kutlarım.

Her zaman bir baharın gelişi gibi asil oldun benim için. Mutluluklar beni yeşerten aşkım, sevgililer gününü kutlar, her zaman sevgilim olmanı dilerim.

Her türlü çaresizliklere rağmen hayatıma anlam katan canımın içinin güzel gününü kutlarım.

Şehrin güzel olması seninle oldu. Evimin güzel olması seninle oldun. Sendin bana güzellikler bahşeden canım sevgilim, sevgililer günün kutlu olsun.

Senin olmadığın bir dünyayı ben neyleyeyim diyorum ve sevgililer gününü kutlarım.

Seni hatırladığım anda sesini duymak istiyorum. Sesinle birlikte yüzünü görmek istiyorum. Yüzünü görünce dokunmak istiyor bu gönül. Beni mutlu eden canım sevgilimin bu özel gününü tebrik etmek istiyorum.

Gökkuşağı altındaki hazinelerin başlıcası olan hayatım, sevgililer gününü böyle bir mesajla kutlamak istedim.

İş şartlarından dolayı birlikte olamasak da her zaman kalbimin en derin ve saklı yerinde sen varsın aşkım.

Öyle bir unutacaksın ki her şeyi birlikte olmanın tadına varacaksın benimle. Bu güzel sevgililer gününde beni daha çok düşünmen dileğiyle tüm güzellikler senin olsun.

Sesini duyduğum ilk andan itibaren bu kalp seninle atıyor. Senin gibi biri için atmaktan şeref duyan kalbimle birlikte sevgililer gününü kutluyoruz.

Dünyanın en güzel kadının en özel günü kutlu olsun canımın içi.

Bir güzele güzel olduğunu hatırlatmak iyiliklerin en önünde gelirmiş. Ben de bil istedim.

O kadar güzel bir hayat sundun ki bana sensiz bir hayatı aklım bile almıyor. Bu güzel gününde etkileyici bir mesajla sevgililer gününü kutlarım hayatım.

Aşkından yanan kalbimin her zaman tütmesi dileğiyle sevgililer gününü kutlarım.

Yalnızlıktan üşüdüğüm günlerde karşıma çıkarak her şeyi değiştiren aşkitom, sevgililer günün kutlu olsun daha nice güzelliklere.

Şu an yanımda olmadığın için seni koklayamasam da bu güzel sevgililer gününde de her zaman kalbimde ve aklımda sen varsın çiçeğim.

Cennetten gelen bir ışık hüzmesi gibi hayatımı aydınlatan sevgilimin günü kutlun olsun.

O kadar güzel gülüyordun ki aşık olmamak elimden değildi. Beni kendisine aşık eden hayatımın en güzel gününü içten dileklerimle kutlarım.

Sevgili olarak geçirdiğimiz bu ilk sevgililer gününde yanında olamamanın acısını yaşıyor, yine de sevgililer gününü kutlayarak her zaman birlikte olacağımızın günlerin geleceğini müjdeliyorum.

O kadar güzel bakıyorsun ki uzaklardan bile etkileniyor bu kalp. Beni etkileyen bakışlara sahip güzelliğin sevgililer gününü kutlarım.

Ellerimde kırmızı çiçeklerle yanında olduğumu hayal et ve sevgilileri gününü kutlayarak kokundan derinlere çektiğimi hisset.

Güzelliklerin oluşmasında katkıya sahip aşkımın biricik günü sevgililer gününü kutlarım.

Aklıma sen gelince elimdeki kalem düşüyor yere, gözlerim kapanır gibi olup tansiyon değişiyor. Yine de sevdiğimden bir şey eksilmiyor canım, sevgililer günün kutlu olsun.

Senin gibi bir tatlıyı her gün yemek şeker hastası yapsa da beni, sevgililer gününü kutlamak içinde dönüşünü beklerim.

Her zaman bana destek olan aşkım, bu güzel gününü tebrik eder, en yakın zamanda baş başa bir kutlama yapacağımızın da haberini veririm.

O kadar güzel bakıyorsun ki dudaklar kurudu sensizlikten. Sevgililer gününü kutlar, döneceğin günü halatla çekerim.

Her zaman en iyisini yapmaya çalışan canım sevgilimin güzel gününü kutlarken sağlıklı bir yaşam geçirmeni dilerim.

Mutlu, sağlıklı ve huzurlu bir şekilde geçireceğin nice sevgililer gününe birlikte ulaşmak dileğiyle öptüm.

Yeni Yıl Kutlama Mesajları

Kalbin sahip olduğu değil, bu kalbin bir sahibi var. Kalbimin sahibine buradan minnetlerimi sunuyor, sevgililer gününü kutluyorum.

Parlak bir yüzle baktığın o günden beri bu anın gelmesini bekliyorum. Güzel kız, sevgililer günün kutlu olsun.

One Response
  1. Arif 3 sene ago

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.