Sevgili İçin Özür Mesajları

Sevgili İçin Özür Mesajları İlişkilerde her şeyin yolunda gitmesi beklense de kimi zaman istenmeyen şeyler ortaya çıkabiliyor . Kalpler kırılabiliyor veya yanlış anlaşılmalar sonucunda çiftler üzülebiliyor. Böyle anlarda kişinin hatasını anlaması ve ona göre davranması büyük önem taşıyor. Sevgili İçin Özür Mesajları atılarak ve devamında onun gönlünü alacak tatlı sürprizler yapılarak kalpler yumuşatılabiliyor. Sevgili İçin Özür Mesajları atmaktan, onu aramaktan, hatayı telafi etmeye çalışmaktan korkmamak ilişkileri daha uzun ömürlü kılıyor. Şüphesiz ki karşı taraf bu davranışları görüyor ve birliktelikler daha açık ve net bir hal alıyor. Hiçbir kalbin kırılmadığı bir birliktelik istense de ortaya çıkan tatlı sert sorunlar çiftlerin sevgilerini daha da perçinleyebiliyorlar.

Sevgili İçin Özür Mesajları

Sevgili İçin Özür Mesajları

Sözlerin bu kadar yara açabileceğini bilseydim tüm ömrümce hiç ses çıkarmamayı dilerdim. Beni affedebilecek misin en güzel sesim, gün ışığım?

O güzel gözlerine bakıp da af dilemek istesem de kırdığım bu kalbin karşısına çıkacak cesaretim yok. Benim yerime bu güzel çiçekler anlatsa sana aşkımı ve pişmanlığımı… Ah kalbimin en güzel çiçeği ne olur affet bu seveni…

Ufak tefek hataların kaybolması için kocaman gülümsemeler gerekirmiş. Sen ufacık gülsen de kocaman olur. Gözbebeğim benim için güler misin? Bu aklı başına sonradan gelen sevdalını affeder misin?

Kaç saat geçti bilmem bir damla uykuya hasretim. Ah benim bahar kokulum çok acıyor kalbim. İki dudağının arasından çıkacak tek bir evet için ben tüm hayatımı önüne sererim. Hata ettim. Beni affeder misin?

Sevgi için pek çok şey söylenir. Ancak sevmek demek affetmek demektir. İnanmak ve yeniden denemektir. Çünkü çok sevgi vazgeçmeyi bilmemektir. Beni affeder misin?

O kadar çok kelimenin içinde pişmanlığımı anlatacak tek bir kelime bulamadım. Güzel yüreklim seni kırdığım için çok özür dilerim. Beni affet lütfen tüm doğruları birlikte öğrenelim.

Ne yaparsam yapayım yüzün gözümün önünden gitmiyor. Bugün ettiğimiz kavga hep karşımda duruyor. Ben seni bilerek kırmak istemedim ama yine de yaptıklarım için özür dilerim. Beni affedebilecek misin?

Senin yüzüne yayılan gülümseme benim hayatıma yayılan bahar gibidir. Yüzündeki gülümsemeyi kaybettirdiğim için çok özür dilerim. Hatalarımı telafi etmem için bana bir şans ver ne olur. Senin gülümsemen benim baharım geri gelsin.

Özür dilemek için kaç kelime yazdım sildim inan hatırlamıyorum. En iyi bildiğim şey, seni çok seviyorum. Yalvarırım hatamı affet. Seni delice seven bu kalbi kabul et.

Bugüne dek birçok engel aştık seninle birlikte. Ama biliyorum bu defa o kadar kırgınsın ki aşacak güç yok heybende. Ama gel hadi yeniden deneyelim. Beni affet, hatalarımı telafi edeyim. En baştan başlayalım. Tüm engelleri birlikte o büyük sevgimizle aşalım.

Yaşamın tüm renkleri sendeymiş meğer. Ne mavi var ne yeşil. Gel affet beni artık da renklerim geri gelsin. Renksiz ve hissiz yaşadığım bu kâbus sona ersin. Özür dilerim.

Hatalarımın farkındayım ve sen beni affetmeden bir adım geri gitmeyeceğim. O güzel yüzün tekrar gülene dek kapında bekleyeceğim. Her fırsatta hatalarımı telafi için uğraşacak, yaşama sevincini hem sana hem de kendime geri vereceğim. Benim hayatımın anlamı da yaşamdaki sevincim de sensin. Beni affeder misin?

Gözlerindeki hayal kırıklığını görmek bana en büyük ceza oldu. Daha da istediğin her cezaya razıyım. Beni senden mahrum koyma onun dışında ne istersen yaparım. Yaşanılan güzel günler için ve o günlerin devam edebilmesi için beni affeder misin?

Birisini kırdıktan sonra karşılaşılan en acı şey o kişiden mahrum kalmaktır. Çok seven için bu ceza idamdan farksızdır. Gel kıyma bana, son bir şans daha ver. Seni mutlu etmek ve hatamı telafi etmek için bana izin ver. Özür dilerim.

Sözlerimle, gözlerimle, sevgimle, varımla, yoğumla, tüm benliğimle senden af diliyorum. Ne olur affet beni, sensiz nefes alamıyorum. Özür dilerim.

Sana mazeret sunmuyorum inan ki. Sadece hatamı telafi etmek istiyorum. Seni çok seviyorum. Beni affeder misin? Tekrar yol arkadaşım olup yaşananları unutabilir misin?

Sevgiliye Özür Mesajı

Senden haber alamamak, sesini duyamamak, o güzel gözlerine bakamamak aklımı başıma getirmeye yetti de arttı bile. Ne olur affet beni de kurtar bu sensizlikten. Senden binlerce kez özür diliyorum. Bana ne olur inan, seni çok ama çok seviyorum.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.