Güzel Sözler

Dini Sözler

Özel Günler

Sevgili İçin Aşk Sözleri

Sevgili İçin Aşk Sözleri Sevgili İçin Aşk Sözleri

Yeryüzünün en mutlu insanı olunmasını sağlayan âşık olma duygusu birçok unsuru da beraberinde getirmektedir. Her şeyin çok daha farklı görülmesini sağlayan aşk kelimesi ile hayat bulan sevgili için aşk sözleri çok daha anlamlı hale gelmektedir. Âşık olunan kişiye karşı söylenen sözlerin derin anlamlar içermesinin yanı sıra etki güçleri de oldukça yüksektir. Bundan dolayı sade gibi görünse de birçok farklı duygunun sahip olduğu sözcüklerin bir araya gelmesiyle elde edilen aşk sözleri oldukça tesirli olmaktadır. Bundan dolayı sevgili için aşk sözleri ifade etmenin belli bir güzelliği olmakla birlikte zorlukları da barındırmaktadır. Bunların yaşanmaması için sevgili için aşk sözleri aşağıda yer almaktadır.

Sevgili İçin Aşk Sözleri

Dışarısı çok soğuk ve daha da soğuk olacak. Ben ise soğuğun tam ortasında seninle birlikte yanan yüreğimin söylediği şarkılara eşlik edeceğim sonsuza kadar.

Ömrümün son deminde geldin bana sen ve düşlerin. Seni seven yüreğim işledi en büyük suçu.
Gitme, kal içimde. Ya benimle olacaksın ya da beni bensiz bırakıp gideceksin sevgilim.

Sen mum oldun, ben kibrit, biri yaktığı için, diğeri yandığı için tükendi ve bitti.

Mum gibi olduğunu unuttum gündüzleri. Gözlerinle ışığım oldun geceleri. Dokuduğumda ise ateşinle yaktın yüreğimi.

Kelebeğin ömrü azdır diyenlere inat, yaşıyorum. Senin gözlerinden çıkan ateşler sayesinde uçuyorum gökyüzünün maviliklerinde.

Senin hayal edemeyeceğin kadar seviyorum seni. Anlaman için beklemiyorum, sadece gözlerine giriyor kara saçların.

Sen benden habersiz bir şekilde yaşamaya devam etsen de hissediyorum içimde seni. Bensiz olamayacak olduğunu biliyorum şimdiden seni.

Her şeyi tükettiğim anda karşıma çıkıverdin gözlerinle. Kimsesiz olduğum topraklarda yetişebildiğin için umut oldun bana. Seni canımdan çok sevdiğimi gözlerimle anlattım her akşam.

Tenimizin rengine aldırmadan her gece aynı ayın yarattığı ışıkta titriyoruz sabaha kadar. Sen ay ışığını sevdiğin için kapatmıyorum perdeyi. Ancak kıskanıyorum, gözlerini ayın ışığı görecek diye.

Dudaklarımla kal demem şart değil ki sevgilim, gözlerimle inletiyorum dağları. Sessiz çığlığımı duymadığın için gittiğini de biliyorum, gitmek istemediğini de.

Aşka dokunabilir misin dedikleri için girdim koynuna. Âşık olduğumdan mutlu değilim. Seninle olduğumdandır bu sevinç gözyaşlarım.

Senin gibi bir vatanım olduğu için vatanseverlik ucuz değil. Senin gözlerinle hayat bulup teninde yaşadığım için benim vatanım oldun sevgilim.

Aşık adamlar gibi kalbimin en derin yerine seni doldurdum. Kalbimde hiç boşluk bırakmadığım için aklımda da sadece sen varsın.

Gidebileceğim yer çok olabilir, ancak sığınak yeri bulman kolay değil. Kalbimin en derin yerinde sığınak yaptım senin için. İstediğin kadar saklan herkesten ve her şeyden.

Ayrı dünyalar insanıyız dedin geçen gün bana. Aynı rüyaları gördüğümüzü ise çok çabuk unuttun.

Elinde tuttuğun gülün kokusunun olmaması, gülden değil sendendir. Koklamayı bilmediğin için içine kadar çekemiyorsun gülümüzü.

Kendimden kaçarken sana yakalandım. Senin sayende kendimi sevdim. Kalbimde sen olduğun için elimle merhamet ettim kendime.

Belki mutlu olmazsın diye çok sevmedim seni, ancak güzel sevdim. Gözlerinin saçlarınla kapanmasında yaşadığın gülümseme kadar masumdu benim sevgim.

Sözlerle belli etme sevdiğini. Davranışlarınla yaşat ona sevgiyi. Fark ettiği andan itibaren düşünsen sevmeyi.

Silahın olmasa da yüzüne kondurduğun öldürücü tebessümle öldürdün sevdiğini. Senin elinden ölmek bile mutluluk verdi.

Kemiklerimin parçalanacağını bilsem de sarıl bana. Hiç durmadan sarıl bana. Aşkım için fedadır bu can sana.

Milyonlarca kelimeyi bir araya getirsem de aşk kelimesi kadar tesirli olmayacak kalbine.

Anlatamayacağım hiçbir zaman hislerimi ama anlatmaya da değer değil zaten. Yaşamak gerekli anlayana aşkı.

Yüreğimde yaktığın ateşi söndürmeye gelmeyeceksin. Onunla birlikte yanmak için kalbime gireceksin.Not: Siz de sitemize katkıda bulunmak istiyorsanız; yorum bölümünü ya da Yeni Söz Ekle butonunu kullanarak güzel sözler ekleyebilirsiniz.


facebook Twitter

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Bu Sayfa hakkında görüşlerini bildirmek istermisin?

Sosyal Medya Sözleri

Güzel Mesajlar

Resimli Sözler

TÜMÜNÜ GÖSTER

Aşk Sözleri

Ünlü Sözleri

Doğum Günü Mesajları

Yeni Eklenenler