Sevgi Sözleri

Sevgi Sözleri yeryüzündeki en büyük duygulardan birisidir. Bazen bir kelebeğe bazen bir insana duyulan sevgi sizi mutlu edebilir. Sevginizi belli etmenin en güzel yolu ise bunu sözlere dökmektir. Sevgi Sözleri döktüğünüz zaman hem sevdiğinizi hem de sevildiğinizi daha iyi anlarsanız. Birisine karşı duyduğunuz sevgiyi ona düz cümleler kurmak yerine anlamlı sözlerle belli etmeniz belki de sizi daha iyi anlamasını sağlayacaktır. Bazen istemeden de olsa birilerini kırabiliriz. Bu kişilerin gönlünü alma ise sadece birkaç cümle güzel Sevgi Sözleri gerçekleşebilir. Sizlere sunacağımız sevgi sözleri birinin gönlünü alabilmeniz için ve o kişiye olan sevginizi gösterebilmeniz için sizlere yardımcı olacaktır.

Sevgi Sözleri

Sevgi Sözleri

Bizim sevgimiz cam kırıkları gibiydi. Önce yaralıyordu sonra kanatıyordu. O yarayı saracak olansa sadece sensin sevgili! Benim ilacımda sensin. Kanatacak olan da sensin!

Sevgi kelimesi ne kadar basit geliyor. Sana olan duygularımın yanında. Eğer bu sevgiyse ben daha önce hiç sevmemişim sevilmemişim.

Ruhun bedenimde, aşkın içimde, gözlerin gözlerimde ve ellerin ellerimde olduğu sürece seni her zaman çok sevmeye devam edeceğim. Her zaman ilk gün ki gibi!

Sevgilim, bana yazacağın mektup öyle bir mektup olsun ki açar açmaz kokunu alabileyim. Sesini gelen rüzgarlarla hissedebileyim, bana yazdığın mektup öyle bir olsun ki sevgilim gelsin beni en kötü zamanımda bulsun.

Belki de kilometrelerce uzaklıkta yaşıyoruz bu dostluğu. Fakat unutma biz aynı gök yüzünü paylaştığımız sürece her zaman dostuz.

Seni öyle çok seviyorum ki ne yaparsan yap seninleyim. Eğer bir gün sana kızarsam asıl ben kendime küserim. Senin canın yanını yaksam ben yerle bir olurum.

Her cümlemde, her kelimemde, her hecemde sen varsın. Bir yerde konu senden açıldığı zaman konuyu kapatmaya kıyamıyorum. Seni öyle seviyorum.

Sevgi bu mutluluk da olacak mutsuzluk da. Bu ikisi olmadan Sevgi Sözleri mi olurmuş? Kim istemez sevdiğiyle mutlu olmayı fakat sen benimle mutsuzluğa da var mısın?

Çok cümle kurdum, çok kelimeler tükettim. Bunların içinde her zaman sen vardın. Sana sevgimi anlatmadığım kimse kalmadı. Ben hiçbir harfi senin olmadığın bir cümleye kurban etmedim.

Bu zamana kadar herkese sevdiğimi söyledim bir tek sana söylememişim annem! Sen benim ilk sevmeyi öğrendiğim kadınsın her zaman seveceğim kadınsın!

Seni ne kadar sevdiğimi de, seni ne kadar özlediğimi de telefonuma babam yazdığımda numaran çıkmayınca anladım babam! Seni ne kadar çok sevdiğimi söyleyemediğim için affet beni.

Bu gözler hiçbir zaman senden başka birine bakmadı. Belki sana benim gibi bakanlar olmuştur. Şunu bil ben sana baktığım gibi hiç kimseye bakamadım. Bakmayacağım!

Bütün sonlar korkutuyor beni. Sonu nasıl bitecek diye düşünmekten uyuyamıyorum! Belki de bu yüzden sevmeyi unuttum. Fakat seni tanıdıktan sonra ben her şeyi unuttum. Seni seviyorum.

Aklıma geliyor gözlerime bakarken gözlerinin içinin gülmesini. Söylesene sen bana gözlerinle gülerken ben seni nasıl sevemezdim? O gözleri ben nasıl sevemezdim.

Özdemir Asaf’ın da dediği gibi sende gördüğümü görecekler diye ödüm kopuyor. Fakat benim sende gördüğümü görebilmeleri için önce benim gibi bakmaları gerekiyor.

Sen benden her gittiğinde “hayır, sevmiyorum, onsuzda olur” diyerek kendimi teselli ediyorum. Sonra attığım adımda gözümün önüne geliyorsun. Dayanamıyorum ben senin sevginle dolmuşum.

Seni hiç ummadığım bir anda sevdim. Tövbe etmiştim sedaya, ama söylesene o gülüşün, o gözlerin nasıl sevilmezdi? Şimdi yine tövbe ediyorum senden başka birisini sevmeye…

Belki de ilk gerçek sevgiyi sende öğrendim annem. Senin beni sevişin o kadar gerçekti ki senin dışındaki herkesin sevgisi sahte geliyor.

Platonik Sözler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.