Sevgi Dolu Sözler

Sevgi Dolu Sözler Sevdiğimiz kişilerle, sevgilimizle her zaman iletişimimizi sağlamak ve kalbimizden gelen güzel duyguları karşı tarafa, sevdiğimiz, yakınlık hissettiğimiz kişilere söylemek isteriz. Bunu da sevgi dolu sözlersöyleyerek yaparız.  Söyleyeceğimiz Sevgi Dolu Sözler sevdiğimizi mutlu etmek isteriz. Sevgimizi sevdiğimizin yüzüne söyleriz genellikle ama günümüzde ilerleyen teknoloji ve uzayan mesafeler nedeniyle çoğu zaman sevdiğimize yazarak, mesajlarla ifade ederiz ya da sosyal medyada paylaşırız sözlerimizi. Sosyal medyada paylaştığımız Sevgi Dolu Sözler de duygularımızı, içinde bulunduğumuz o an ne hissediyorsak, içimizden geldiği gibi söyleyip, yazarız.

Sevgi Dolu Sözler

Sen bu dünyanın en güzelisin yüzüne bakmaya kıyamıyorum. Seni o kadar çok seviyorum ki kendi gözümden bile sakınıyorum sevdiğim.

Hayalini kurduğum ve sonunda kavuştuğum kadınsın. Sen benim bu hayattaki en büyük şansımsın, bana mutluluğu ve aşkı tattırdın.

O kadar çok seviyorum ki seni, kendini bende bulabilirsin. Her şeyim sen oldun artık, gözüm kapalıyken bile karşımdasın, görüyorum seni sevdiğim.

Seni kendim için sevmiyorum ya da kendimi mutlu etmek için seninle değilim. Sana olan sevgim beklentisiz, nedensiz. Ben seni sadece sevmek için seviyorum. Seni sevmeyi seviyorum.

Yalnızlık içimde derin bir çukur. Gel sevdiğim doldur bu boşluğu, bitir bu hiçliği. Sensiz üşüyorum, korkuyorum ve kimsesiz, çaresiz bekliyorum yarını. Ama seni o kadar çok seviyorum ki bu yalnızlıkta da sana tekrar âşık olurum.

İki cihan bir araya gelse de sen benim olacaksın. Seni yar diye sevdim, yar diye aldım kalbime. Ne senin incinmene müsaade ederim, nede seni incitene tahammül ederim.

Sen karşıma çıktığın ilk günden beri, aşkının ateşi ile kavruldu, yandı kalbim. Ne kendimden haberim var nede çevremden! Dünyam sen oldun, hayatım sen.

Ey sevgili. Biz seninle bir elmanın iki yarısıyız. Ne sen başkasının olabilirsin, nede ben senden başkası ile yapabilirim. Başka hayalleri kurmak bize haram olsun.

Ben şimdiye kadar çok ortama girdim, çok insan tanıdım ama hiçbiri senin gibi değildi. Sen karanlıkta parıldayan tek yıldızsın. Ne güneş senin önünü kapatabilir, nede bulutlar. Senin yerin sağlam, hep de öyle kalacaksın.

Seninle tanışıp arkadaş olalım diye başladık bu yola. Ne arkadan konuşmak var lügatimde nede arkadaşlığını bir çırpıda silmem asla. Sen değerlisin ve kıymetlisin benim için. İyi ki varsın arkadaşım.

Gel canım bir kahve yap ikimize bir fincanda kırk yıl hatır yapalım kendimize. Hiç ayrılmayalım ve ayrı kalmayalım asla.

Kalbimin sahibi yârim! Sen benim yanımda olduktan sonra gerisi yalan. Gelen gelsin, giden gitsin umurumda bile değil kimse, sen baki kal o yeter bana.

Sana sevgimi anlatmak için kelimeler yetmez bana. Destanlar yazsam az gelir benim sana olan sevgime. İkimizin sevgisi masallara, efsanelere dillere destan olsun istiyorum.

Sevgiliye Geri Dön Sözleri

Sen aşksın ben meşk. İki rakip değiliz asla bu yolda iki taraftarız aynı takımda.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.