Seni Seviyorum Sözleri

Seni Seviyorum Sözleri Merhabalar, bugün sizlere sevdiğiniz kişiye sevginizi belli etmek için söyleyebileceğiniz en güzel sözleri vereceğiz. Seni seviyorum deme çok büyük anlamlar ifade edebilir. Fakat bu daha anlamlı ve daha güzel bir şekilde söylenildiği zaman emin olun karşınızdaki kişinin daha fazla hoşuna gidecektir. Bu sözleri seni seviyorum demek istediğiniz kişiye mesaj olarak gönderebilir veya karşısında bir şiir gibi ona okuyabilirsiniz. Bu sözler genelde aşkını bir türlü dile getiremeyen insanlara adeta bir umut olmuştur. Sizde sevdiğinize bu sözleri söyleyerek daha mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Aklınıza güzel seni seviyorum sözü gelmediğinde sayfamızı takip etmenizi öneririz.

Önceden hiçbir şey yapmak istemez, en ufak bir şey bile üşenirdim. Fakat seni tanıdıktan sonra üşenmeden , kısaltmadan sevdim seni. Sankı önceden yaşamamışım, bütün bir ömrümü sana verecekmişim gibi sevdim seni.

Seni tanımadan önce, ben bir insanın nasıl sevilebileceğini bile bilmiyordum. Sanki senin ellerinden tuttuğumda alfabeyi yeni öğrenen bir çocuktum. Her şeye yeni başlayan. Sen benim her geçen gün daha fazla sevdiğimsin.

Dualarımda her zaman sevebileceğim mutlu olabileceğim birisini isterdim. Sanki dualarımda seni tarif etmişim gibi. Sen benim dualarımın kabul olmuş halsin.

Senin gözlerine bakarken hissetllerimi, sana duyduğum sevgiyi ben hiçkimseye duyamıyorum. En güzeli de aynı şeyleri seninde bana bakarken hissettiğini bilmek. Gözlerinin bana böyle bakmama ihtimalini düşünmek bile beni öldürüyor

Beni ne kadar çok seviyorsun? Diye soruyorsunya işte birtek bu soruya cevp veremiyorum. Ne kadar sevdiğimi tarif edecek bir şey arıyorum ama bulamıyorum. Benim sana olan sevgimin hiçbir ölçüsü yok.

Ben sanki seninle tekrar doğdum, tekrar güldüm, tekrar büyüdüm. Ben her şeyi seninle tekrar yaşadım. Sani bütün hayatımı sen yaşattın bana. Sana lan sevgim yanında olduğum her saniye artıyor.

Seni sevmek öyle bir şeyki, gözümü açtığımda karşımda sen varsın. Yolda yürürken gölgelerimiz el ele tutuşuyor. Görmediğim bir dakika bile özlemle doluyorum. Bu sevgi o kadar başka ki bir daha yaşasam yine seni sevmek isterdim.

Sana ilk gelişim sanki ilk defa bir şehre gidiyormuşum gibi. Öyle uysal öyle ürkek. İlk başta bir yabancılık çektim. Fakat bu sevgi zamanla beni sen, seni de ben yaptı.

Ben çok fazla konuşmam bilirsin. Bazen sözlerimi sadece bakışlarla anlatmaya çalışırım. Fakat sana olan sevgimi anlatacak ne tek bir söz ne tek bir bakış biliyorum. Tek bldiğim seni sevdiğimi sabaha kadar anlatabileğim.

Sanki seni tanımadan önceki hayatımda sadece seni arayıp durmuşum. Sanki hiç yaşamamışım. Ben her şeyi seni tanıdıktan sonra yaşadım. Senin bakışlarında cenneti yaşadım.

Bugün sıradan bir gün olabilir. Fakat benim için değil. Çünkü benim için senin hayatımda olduğun hiçbir gün sıradan değil olmayacakta. Senin sevgini hissettiğim bir gün nasıl sıradan olabilir.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir