Seni Seviyorum Sözleri

Seni Seviyorum Sözleri İki kelimenin anlattığını bazen saatlerce konuşsanız anlatamazsınız. Doğru yerde doğru cümlelerle kendinizi ifade etmek, zaman kazandırır ve çok daha etkilidir. Özellikle birine sevdiğinizi söylemek kadar değerli bir söz olmaz. Bunu ifade anlamında Seni Seviyorum Sözleri sayfamızdan bulabilirsiniz. Sevdiklerinizi mutlu etmek için özel günlerde ya da günlerinizi özel yapmak istediğiniz zamanlarda onlara ne kadar sevdiğinizi anlatabilirsiniz. Bunun için birkaç söz söylemek yeterli olabilir. Sayfamızda Seni Seviyorum Sözleri bulabilirsiniz. Sevdiklerinizi mutlu edebilir, duygularınızı ifade anlamında naif ve estetik bir dil kullanabilirsiniz. Farklı anlarda kendinizi ifade edebileceğiniz, sosyal platformlarda kullanabileceğiniz Seni Seviyorum Sözleri tercih edebilirsiniz. İster uzun, isterseniz de kısa ve öz sözler arasından kendi duygularınızı ifade eden tercihler yapabilirsiniz.

Sen gülünce insanın çiçek açası geliyor.

Seni seviyorum duvar yazısı olarak kullanılmaz. Çünkü bir alın yazısıdır. Bu nedenle herkeste olmayabilir.

Sadece bir, belki içinden sessizce seni seviyorum demen yeterli benim için. Kulaklarımda kalan bu çınlama bana yeter.

100 dil bilsen, her dilden seni seviyorum desen, sadece bir dilde adam gibi sevmedikten sonra hiçbir anlam ifade etmez.

Bugün seni seviyorum, bir neden bulur yarında severim. Sonraki gün yeniden keşfeder, yeniden severim. Senden başka işim yok benim.

Sarılmak çok güzel bir duygu, düşmene asla izin vermem der gibi. Ömür boyunca kalbimde misafir ol sevgili

Sana her cümlem şiir kokar. En acısını, sevincini son damlasına kadar yaşatırsın. Adın ilham, adın aşk

Seni o kadar çok seviyorum, anlattığım herkes senin yerinde olmak istedi.

Sevdiğinin yanın dünyanın en güzel yeridir.

Aşık olunca sahiplenir insan. Kıskanır, bağırır hatta hesap sorar ama hepsi anlayana.

Gün gelir herkes sonsuza kadar susar. Sevdiklerinize şimdi seni seviyorum demekten çekinmeyin.

Bütün gidenleri unutturacak biri çıkar gelir.

Seni her şeyden çok seviyorum. Ama öylesine kurulan cümleler ile değil, ölesiye kurduğum cümleler ile seni çok seviyorum.

Hayatım boyunca gördüğüm en büyük ayrıcalık sensin, seni seviyorum.

Şarkılar, şiirler seni tanıdıkça daha da anlamlı geliyor bana. Şimdi ise senin için şiirler yazıyorum, şarkılar söylüyorum. Duvarlara yazıp, adınla konuşuyorum. Seni çok seviyorum.

Çoğu zaman sevmek seviyorum anlamına gelmez. Yüreğin ile hissetmen gereklidir. Aşk yanında olanı değil, gelmeyecek olanı beklemek olur.

Çok sevmemek lazım çoğum zaman. Daha az seven daha az kırılır. Çoğu zamanda daha az seven o olur.

Sende en çok bana yansımanı sevdim. Yeniden var olmanı bende, bütünleşmeni sevdim. Yalansızlığını, duruluğunu, mertliğini çok sevdim. Ben seni hep sevdim. Ben seni çok sevdim.

Gözlerimin sana baktıkça bıkacağını hiç düşünme. Ölsem bile ruhum seninle kalır. Senden önce ölürsem bile son sözlerim seni seviyorum olsun.

Aşk ve sevgi çok basitleşti artık. İnsanlar artık özden çok şekle bakıyor. Zaman ne kadar basitleştirmeye çalışsa da senin özünü çok seviyorum. En çokta ikiyken seninle bir olmayı çok seviyorum.

Sen benim her şeyimsin. Hem ilkimsin, hem sonumsun. Arkadaşım, yoldaşımsın. Seni sevmek için o kadar çok nedenim var ki, sana bakıp iyi hayatımdasın diyorum hep. Seni çok seviyorum.

Senden önce hayatı geçiştirirdim ben. Takvimlere bakar, günleri tek tek sayardım bitsin diye. Şimdi her sabah gözlerine uyanıyorum ve takvim yapraklarını artık saymıyorum. Senin yanında günlerin nasıl geçtiğini anlamıyorum ve ben her yeni günle senle başladığım için şükrediyorum.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir