Seni Seviyorum Mesajları

Seni Seviyorum Mesajları Seni seviyorum demenin birden fazla yolu vardır. Semboller, şiirler, şarkılar, sürprizler bunlar arasında yer alır. Seni seviyorum mesajları da sevgiyi anlatmanın bir başka yoludur. Bazen doğrudan seni seviyorum demeden bile sevgi anlatılabilir. Sevgi kuşkusuz bütün insanları birbirine bağlayan duygulardan bir tanesidir. Sevgi olmadan yaşam olmaz. Kötülükleri ancak sevmek bastırır, üstesinden gelebilir. Seni Seviyorum Mesajları bu hissi anlatır. Sevmek duygusundan eksik olan insanlar ile sevgi dolu insanlar arasındaki fark hemen ortaya çıkar. Sizler de sevginizi farklı cümleler ile ifade etmek istiyorsanız bu mesajlar arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. En güzel Seni Seviyorum Mesajları sizler için hazırladık. Dilediğiniz ortamda paylaşabileceğini bu mesajlar ile sevgiyi farklı bir şekilde anlatabilirsiniz.

Seni Seviyorum Mesajları

Seni Seviyorum Mesajları

Seni seviyorum çünküsü olmadan. Hayat sensin, su sensin, nefes sensin, aşk sensin, sevgi sensin. Sana seni uzun uzun anlatmak isterdim, dünya sensin.

Seni seviyorum demek seni ne kadar çok sevdiğimi anlatmaya yetmiyor bile. İmkanım olsa açar kabimi  gösterirdim. Koy elini üstüne bak nasıl hızla atacak kalbim yanında.

Sevmek değil benimki, senle var olmak. Ne gülüşüm ne göz yaşım sensiz anlam kazanıyor. Sen olmadan yarına bakamıyorum, sensiz tek bir an düşünemiyorum.

Seni seviyorum, biliyor musun, bu güne kadar yaşadığım bütün yalancı duyguların tek doğrusu sensin. Geçmişin bütün izlerini silen atan sensin, her sabaha umutla uyanmamı sağlayan sensin. Her şeyim sensin, sen her şeysin.

Sevgilim, gel sevmenin ne demek olduğunu herkese gösterelim. Kıskansınlar varsın, dayanır bizim aşkımız.

Gözlerinin denizlerden daha derin anlamına kaptırdım kendimi, bir kere daha kendine gelmez bu bünye senden sonra.

Ne kara kışlar ne fırtınalar, ne sağanak yağmurlar ne karlar, senin olmadığın zamanlar kadar yormuyor beni. Gel kanatlarım altında birlikte uçalım, birlikte kuralım kendi dünyamızı yeniden, seni seviyorum ve hep seveceğim.

Aklıma sen gelince neşem de yerine geliyor, sevmek bu olsa gerek diye düşünüyorum.

Kalbimde yangın var, sen yakıyorsun, sevgin büyütüyor. Kalbimde buzlar var, seni seviyorum eritiyorsun.

İlksin ve sonsun. Kaderim bana senden başkasını sevmeyi nasip etmesin, senden sonrası hiç olmasın.

Bu yürek seni o kadar çok seviyor ki, istersen hata yap ömrümün sonuna kadar senden vaz geçmem.

Tek bir dileğim var bu hayattan, seninle bir ömür boyu vakit geçirmek.

Seni sevmek ateşlerde yürümek bile olsa çıplak ayakla yürür seni sevmekten vazgeçmem.

Bu dünya çok büyük sevgilim, çok zor, çok acımasız, benim sevgimse seni bütün bunlardan koruyacak kadar büyük.

Saman alevi gibi bir anlık değil benim sevgim, Roma’nın yangınları kadar büyük. Magmadan daha sıcak, okyanuslardan daha derin.

İnadı bırak sevgilim artık, bu sevginin önünde sen bile duramazsın. Gel seninle birlikte güzel olalım, sevmekten önemlisi var mı?

Beni seni ayırmaya çalışalar bile tutamazlar, kaçar gelirim nerede olursan olayım, tek sevgim.

Hadi gir ruhumdaki bütün boşlukları doldur, sevginin gücünü göster. Grileri kaldır, siyahları yok et, renk renk olsun her yer.

Baharın gelmesi için cemrelerin düşmesini beklemeye gerek yok, gözlerinin içine bakmak yetiyor. Gün ışığım, gecemi aydınlatan güzelliğim, senin sevgin damarlarımın her köşesinde dolaşıyor.

Seni seviyorum demek seni alan sevgimi anlatmaya yetmez. Aşkımı göklere denizlere yazmak istiyorum, ömrümün her gününe mühür olsun istiyorum.

Ben senin en çok beni bu kadar çok seven hallerini sevdim. Beni kendime getiren, daha iyi bir insan yapan sevgini sevdim. Ben seni sevmekten hiç yorulmam sen beni sevmeye devam ettiğin sürece.

Sevmek mavilikler arasında bulmaktır kendini. Yeşilin daha bir yeşil olmasıdır, pespembe bakmaktır yarına. Bana bunları yaşattığın için sana ne desem az, seni seviyorum.

Dünyada tek bir çiçek kalsa o da sen olursun, gökte tek bir yıldız kalsa sen olursun. Her tek sen olursun, sen varken ben biz olurum.

Hayat bu kadar zorken onu senin sevgin kolaylaştırıyor. Yarınların dünlerinden her zaman daha güzel olsun sevgilim, seni seviyorum.

Bana öyle bir gel ki, tek bir adımına koşarak geleyim. Önümdeki engelleri yıkıp geleyim, seni seviyorum diye haykırarak geleyim.

Sana olan sevgimi anlatmaya kalksam ömrüm yetmez, sözler yetmez, nefesim yetmez.

Gidersen yıkılırım, gelirsen yaşarım. Senin olmadığın bir dünyanın içinde olmanın da anlamı yok. Seni seviyorum, sen her şeyden çok seviyorum.

Tan kaybettiğimi düşündüğüm anlarda senin bana olan sevgini düşünüyorum. O zaman öyle bir ayağa kalkıyorum ki görmen lazım.

İçimde çiçekler açtıran sevgin, ömrümün tarihi aynı zamanda.

Ne zaman usansam, ne zaman yorulsam seni seviyorum. Üşüsem, acıksam, susasam seni seviyorum. Ne ekmek, ne su senden başkasına ihtiyacım yok, seni seviyorum.

Balkanlar’dan gelen soğuğu bile ısıtır benim sana olan sevgim.

Duygusal Mesajlar

Bunu sana belki ilk kez söylüyorum ama son kez olmayacak, seni seviyorum. Sen iste yeter yollarına kendimi sererim.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.