Şehitler İçin Başsağlığı Mesajları

Şehitler İçin Başsağlığı Mesajları Ölümün gerçek olduğu bir dünyada, sadece ölü olarak kabul edilmeyenler, şehitlerdir. Taziyeler ve başsağlığı bildirimleri, dostlukları pekiştirir. Fakat bazen hassas döneme denk gelmesi sebebiyle veya uzakta olmaktan dolayı taziyeye katılamama durumları olabilir. Özellikle Şehitler İçin Başsağlığı Mesajları hazırlanmalı ve mutlaka iletilmelidir. Seçtiğiniz ve ilettiğiniz şehitler için başsağlığı mesajları, size kendinizi iyi hissettirecektir. Ölümün acısını, sevdiklerin artık olmayışının üzüntüsünü hiçbir şey gideremese de, ilettiğiniz Şehitler İçin Başsağlığı Mesajları şehit ailesi için bir teselli ve dert paylaşmaktır. Bu yüzden uzak veya yakın demeden taziye yapılmalı ve bu olayın hüznü paylaşılmalıdır. Burada fikir olması açısından başsağlığı ve teselli sözleri paylaşılacaktır.

Şehitler İçin Başsağlığı Mesajları

Şehitler İçin Başsağlığı Mesajları

Her zaman kalbimiz de yaşayacak olan arkadaşım için en yüce makamları diliyorum. Gönlünüz ateş gibi yanıyor biliyorum. Onun sizi izlediğini bilip, çok fazla harap olmamanızı diliyorum. Sizler için sabırlar niyaz ediyorum.

Hangi söz hafifletir ki bu acıyı? Biz beraber paylaşmıştık tatlıyı ve acıyı. Göklere ulaştırırım en içten niyazımı. Sizlere de diliyorum engin olan sabrı.

Şehitlerin önemi, vatana verilen değerden gelir. Onlar en kutsal dava için can verir. Sizler üzülmeyin, ne güzellikler verildi onlara kim bilir.

Böyle bir durumda ne denir, bilmiyorum. Önce kendimi sizin yerinize koyuyorum. Sadece hüznünüzü paylaşmak istiyorum. Oğlunuz için, ötelerde hayırlar diliyorum.

Ne yerler, ne gökler sığdırabilir bu acıyı. Tedavi edemez hiçbir doktor sancıyı. Öteler de o takacak başınıza eşsiz tacı. Üzülmeyin ne olur, birgün kavuşarak bitecek bu acı.

Kulağını dikmiş, insanları dinliyor. Öldü diyenlere kızıyor, kabul etmiyor. Onun da ayrılıktan içi yanıyor. Kavuşmayı fısıldayan teselli gerekiyor.

Kavuşacağını bilmek belki acıyı azaltır. Her güzellik önünüze serilse yine azdır. Tüm bunlar gafil olanlara ikazdır. Selam hakikate erenlere olsun. Başınız sağolsun.

Hak ve hakikat uğrunda can veren arkadaşım için en içten güzellikleri diler, sizlere kavuşacağınız güne kadar sağlıklar temenni ederim.

Vefakar kardeşimin haberi geldiğinde, ruhum yerinden çıkacak gibi oldu. Benim temennim de o makamlara ulaşmaktır. Bundan sonra beni evlat bilmenizi ister, en kısa zamanda yanınıza, o mübarek ellerinizi öpmeye geleceğimi belirtmek isterim.

En yüce kervanın erleri onlar. Yüce eşsiz makamların sahibi onlar. Biz kendimize ağlayalım, daima güler onlar. Sizlerin yüreğine sabırlar dilerim.

Ölümden korkmayanlar, aslanlardır. Uğruna aslanların öleceği tek yer vatandır. Burada övgüye layık olan kişi, vatan için, bayrak için seni kurban eden anadır.

Heyhat! Kan kokusu var, miskle karışmış.Meğer vatan için can vermek bahtiyarlıkmış. Ağlama sen sakın üzülme anam. Şehitlik için anlattıkların meğer ne azmış. Gönülden sabırlar dilerim.

Öyle bir bahçedeyim ki anam, tatlı sular yağdıran bulutların bulunduğu. Herkes hayret için de özeniyor bana. Diyorlar bu aslan kimin oğlu?.. Oğlunuzun mutlu olduğundan şüpheniz olmasın. Mahzun olmayın lütfen içiniz rahatlasın.

Hüznünüz hüznüm, acınız acımdır. Her türlü ihtiyacınızı bildirmeniz muradımdır. Benim evladım artık sizin de evladınızdır. Ötelerde buluşmanız için duacıyım.

Ölüler sadece ölüdür ama şehitler efendi.! Gittiği yer daha güzel, her ne kadar gidişi yaksa da kalbi. Kalbiniz için ferahlık, oğlunuz için başsağlığı diliyorum.

En üstün mertebe şehitlik mertebesidir. Çünkü, şehitler ölülerin efendisidir. Metanetli olmanız temennimdir.

Merhametle dolu olan yüreğinizin ne kadar acı içinde olduğunu tahmin bile edemiyorum. Sizlere sabırlar ve başsağlığı diliyorum.

Başsağlığı Mesajları

Ailesi olmayan bana aile oldunuz. En zor zamanlarımda yanımda oldunuz. Unutmayın olur mu, giden güzellikle gitti, dünyada var sizin başka bir oğlunuz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.