Şaban Ayı Kutlama Mesajları

Şaban Ayı Kutlama Mesajları Ramazandan önceki ay olan Şaban ayı, herkes için önem arz eder. İnsanlar Şaban Ayı Kutlama Mesajları  ile, birbirlerine kutlamalar da bulunurken Şaban ayının önemini ve güzelliğini daha iyi fark ederler. Kişilere bilinç katan Şaban Ayı Kutlama Mesajları  aynı zamanda aradaki samimiyet bağlarını da kuvvetlendirir. Özel gün ve gecelerin önemi kutlama mesajları ile daha çok anlaşılır ve anlam kazanır. Ramazan ayının öncesinde bulunan Şaban ayı, insanlar için ayrı bir ihtimam arz ettiği için, aya dair sarf edilen sözler de değerlidir. Şaban ayında sizlerden mesaj bekleyen severlerinize,  burada bulacağınız çok değerli ve eşsiz Şaban Ayı Kutlama Mesajları ile mesaj göndererek onları sevindirebilirsiniz.

Şaban Ayı Kutlama Mesajları

Şaban Ayı Kutlama Mesajları

On bir ayın sultanı olan ramazanın habercisi, diğer ayların değerlisi ve onların incisi olan Şaban ayını derince kutlar, güzelliklere vesile olmasını dilerim.

Aracı ve öncü olan da şereflidir. Şaban’ın en büyük değeri, ramazana olan öncülüğünden gelir. Şaban’ın umarım ki, tüm güzelliklere vesiledir.

Güzelliklerin değerini gel sor bize, kim demiş Şaban, ramazanın yanında sönük diye? Hepsine ayrı değer biçilmiştir. Şaban, önden gelen bir incidir.

Ramazana açık bir kapıdır Şaban, giren huzurla girer sonra güvenle çıkar. Şaban ayın hayırlar getirsin. Başına gelecek her güzelliğe açık kapı olsun.

Şaban arif olanın en güzel fırsatıdır. Onun hakkını veren ne kadar da şanslıdır. Şaban’ın hakkını verenlerden olmak temennisiyle

En kuvvetli kilitlerinin, Şaban anahtarı ile açılmasını temenni ederim.

Şaban ahlakı güzelleştirip, kalbi temizlemeye bir fırsattır. Şaban ayın, ramazana tertemiz girmene vesile olsun.

Ramazana sağlıkla kavuşmanı diler, Şaban’ını tebrik ederim. Nice Şabanları yaşamanı ümit ederim.

Muhabbetle dolu olan kalbinin, Şaban’ın feyzinden nasiplenmesini temenni ederim.

Akıl göz gibidir. Hissedilenleri de görür. Şaban’ının en hisli şekilde geçmesini ümit ederim.

Şaban, karışıklık anlamına gelir. Tüm karışıklıklarının Şaban ayı vesilesi ile giderilmesini murat eder, ramazana salim olarak girmeni temenni ederim.

İnsan, teslim olmalıdır. Şaban’ın üstünlüğünü ramazandan önce teslim etmesi gibi… Şaban ayının kıymetini bilenlerden olmak temennisiyle, ayın mübarek olsun.

Şaban ayını Hulusi kalple geçirip, ramazan denizinde coşanlardan olmak temennisiyle.. Şaban ayın bereketli olsun.

Âşıklar meclisinin şahıdır ramazan. Âşıkların gönlünde bir farklıdır Şaban. Şaban’ın farkına varanlardan olmak dileğiyle, ayın mübarek olsun.

Sadece Şaban ayından razı olmak değil mesele, Şaban ayını da kendinden razı etmen önemlidir. Rıza üzere geçirdiğin bir Şaban ayı olmasını dilerim.

Ey dost! Gel bu sefer Şaban’dan gafil olma. Hatalarını, kusurlarını gönlüne perde yapma! Hatasız bir Şaban ayı dilerim.

Gemide yatıp uyuyan kişi nasıl ki anlamadan yol kat ederse, Şaban ayında olan kişi de ramazana birden nasıl ulaştığını anlamaz. Bu yüzden Şaban ayının huzuru kalple, farkındalıkla geçmesini temenni eder ve ayrıca tebrik ederim.

Her meyvenin önce görünümü verildi, sonra lezzet verildi. Ama Şaban ayı ramazanın sureti değil, bilakis aslı gibiydi. Aslolan Şaban ayını kutlarım.

Makbul olan sevinçli gönül değil, mahzun olan gönüldür. Ramazanın sevinci ile beraber, Şaban’ın gideceğinin hüznü var içimde. Dolu dolu bir Şaban geçirmek temennisiyle

Şaban ve ramazan ayı, duvara çizilen bir resim gibidir. Her ne kadar şekil varsa da, ruh yoktur. Şaban’a ruh veren de peşinden gelecek olan olan ramazandır. Ramazana esenlikle kavuşmanı diler, Şaban ayını tebrik ederim.

Ömür sermayesini kazanmanın yollarından biridir Şaban. Sermayen bol, Şaban ayın mübarek olsun.

Regaip Kandili Mesajları

Ey gönül! Kıymet bil ki, kıymetin bilinsin. Şaban ayının kıymetini bilenlerden olmak ümidi ile.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.