Romantik Sevgililer Günü Sözleri

Romantik Sevgililer Günü Sözleri Yıl içerisindeki en anlamlı günlerden olan sevgililer günü için romantik sevgililer günü sözleri her zaman ideal kutlamalarda aranmaktadır. Çiftlerin birbirlerine karşı olan sevgilerini belirten sözlerde çeşitli mecazi unsurlar bulunurken aynı zamanda duyguların dile gelmesi de sağlanır. Genellikle çok duyulmayan Romantik Sevgililer Günü Sözleri ile etkileyici bir gün yaşanabilirken aynı zamanda birbirlerinden uzakta olan sevgililer içinde önemli olmaktadır. Twitter, Facebook, Whatsapp gibi mecralar üzerinden yanınızda bulunmayan sevgililerinizin gününü Romantik Sevgililer Günü Sözleriyle kutlayabilir, güzel bir his yaşatabilirsiniz. Aşağıda bulunan özgün sözler arasında tercihler yapabilir, çeşitli sosyal medya platformları kullanılarak sevdiklerinize romantik sevgililer günü sözleri iletebilirsiniz.

Romantik Sevgililer Günü Sözleri

Romantik Sevgililer Günü Sözleri

O kadar güzel bir bakışla etkiledin ki beni hala o ilk bakış gözlerimin önünde duruyor. Çok uzaklarda olan canımın içi, sevgililer gününü buralardan bile kutlarım.

Hayatın getirdiklerine karşı her zaman yanımda olan tatlımın sevgililer gününü kutlar, bal dudaklarından bir ısırık alırım.

Gecelere aşkı sonra insanların verdikleri cevaplar karşısından hayretlere düşüyor, senin bir güzelliğin sahibi olmaktan da gurur duyuyorum. Sevgililer gününü kutlar, o kadar güzel bakmamanı istirham ederim.

Lambada titreyen alev gibi üşüdüğüm bu hayatta beni koruyan canım aşkım, sevgililer günün kutlu olsun.

Ailemizin direği olarak türlü fedakarlıklarda bulunan canım sevgilimin sevgililer gününü kutlarım, sağlıklı bir şekilde hep beraber ömür geçirmemizi dilerim.

Aşkın tarifine yeni bir boyut kazandıran gül yüzlü, sevgililer gününü binlerce kilometre mesafeden kutlarım.

Bu özel günde birlikte olmadığımız için çok üzgünüm hayatım. Yine de her şeye rağmen sevgililer günün kutlu olsun.

İlk fırsatta yanına gelip sevgililer gününü doyasıya kutlayacağımızı bildirir, şimdiden tebrik ederim.

Benim yaşamam için hava veya suya değil, senin bir yudum sevgine muhtacım. Hasretini yok edercesine sevgililer gününü kutluyorum, kalbimdeki sevgini hissediyorum.

Şu an gül kokulu mumların bulunduğu bir odadan bu mesajı sana gönderiyorum. Senin ruhunla oturmuş sevgililer gününü kutluyoruz.

Senin aşkından yana yana kül oldu bu yürek. Küllerden çıkan dumanlar sis oldu yolunda. Sevgililer günün kutlu olsun, bir ömür feda olsun bu can senin yolunda.

Çöllerde serap gören insanlar gibi mutlu ettim beni. O kadar sevdim ki seni sevgililer gününü kutlamak değil, yaşatmak istiyorum.

Yanında olmadığın için ellerini tutamıyor, yüzünü bakamıyorum. Sana sarılıp sevgililer günün kutlu olsun diyemiyorum. Geceleri sensiz duramıyor, rüyalarda hep birlikte oluyoruz. Hayatımın en değerli hazinesi olduğunu bilmeni ister, sevgililer gününü kutlarım sevgilim.

Geri dönmenin imkansızlığı çıldıran bir kalbe sahibim senin için. Hayatımda biri yok, senin gibi birinde hayatım var benim. Sevgililer gününü en içten dileklerimle kutlar, sağlıklı ve mutlu günlerde görüşmek dileğiyle dudaklarından öperim.

Güneş, hava veya su gibi lazımsın bana. Sevgililer gününde en mutlu olması gereken kişi sensin bu hayatta.

Sevgililer gününü kutlarken yaşadığın zor günlerinde bir an önce geçmesini niyaz ederim canım.

En özel günlerimizden olan biri daha geldi, çattı. Sevgililer gününde elini tutamasam da aklımda, kalbimde ve zikrimde her zaman var olduğunu bilerek kutlarım bu özel gününü.

Şimdi yanına gelip uykuda seni izlemek isterdim sevgilim. Sevgililer gününü kutlar, seni daha çok izleyeceğim mutlu günlerde buluşmayı dilerim.

O eşsiz kokunda sarhoş olmanın mutluluğuna erecek bir insan olarak sevgililer günün kutlu olsun.

Eriyen bir sevda kütlesi gibi aşığım sana. Sevgililer günün kutlu olsun, her zaman benimle olsun.

İnsanların duydukları sevgilere göre yaşasalardı bu hayatta. O zaman bizim hayatımız sonsuz olurdu sevgilim. Hiçbir zaman bitmek bilmeyen bir sevgiyle sevgililer gününü kutlarım.

Beni bugünlere getiren değil, beni bugünlerde yaşatan duyguya sahip olan canım aşkımın sevgililer günü kutlu olsun. Her zaman birlikte olmak dileğiyle seni her zaman seveceğim.

Kavuşmamız zor olsa da artık senden hiçbir şekilde ayrılmayacağım güzel gözlüm. Sevgililer günü kutlamasını  karlar altında olan şehrin tepesinden gönderiyor, o güzel yanaklarından da öpüyorum.

Benimle birlikte yaşlanmayı seçerek beni bir ömür boyu mutlu eden canım sevgilim, sevgililer günün kutlu olsun.

Beyaz bir güvercinle yolladığım sevgililer günü mesajım yola çıktı. En güzel dileklerimle özel gününü kutlar, sağlıklı ve güzel bir şekilde birlikte yaşlanmayı isterim.

Romantik Doğum Günü Mesajları

Her zaman hissettiğimde gözleriyle aklımı alan canım hayatım, kar beyaz tüylü güvercinle gönderdiğim umut dolu sevgililer günü kutlamasını kabul et.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.