Romantik Duygusal Mesajlar

Romantik Duygusal Mesajlar Sevgilinizi mutlu etmenin yolu onlara güzel mesajlar atmaktan geçer. Romantik duygusal mesajlar kadın ve erkek fark etmeksizin herkesin hoşuna gider. Bir sabah uyandığınız zaman telefonunuza gelen Romantik Duygusal Mesajlar ile gününüz mükemmel geçer. Gün içerisinde pozitifliğiniz suratınıza yansır ve kendinizi sürekli olarak tebessüm ederken fark edersiniz. Bu tebessümlerin sebebi ise sevgilinizden gelen güzel mesajlardan dolayıdır. Bu pozitif enerjiniz yaptığınız tüm işlemleri mutlu bir şekilde yapmanızı sağlar. Sizlerde Romantik Duygusal Mesajlar ile sevgilinize aynı duyguları ve aynı mutlulukları yaşatabilirsiniz. Birbirinden farklı, birbirinden güzel ve sevgilinize gönderebileceğiniz romantik mesajlar şu şekildedir. Dilediğiniz her an özel gün demeden bu mesajları gönderebilirsiniz.

Romantik Duygusal Mesajlar

Romantik Duygusal Mesajlar

Seni yürekten seviyorum sevgilim. Her sabah uyandığım zaman aklıma ilk gelen, her gece yatmadan önce son düşündüğüm, seni seviyorum demekten hiç bıkmadığım, bir gün görmesem dayanamadığım sevgilim. Sen benim hayatımda sahip olduğum en güzel şeysin hep hayatımda ol seni çok ama çok seviyorum.

Sevgilim, eğer sana olan sevgimi tarif et deseler ‘’Tarifsiz’’ derdim. Çünkü Romantik Duygusal Mesajlarne sana olan aşkımı ne de senin güzelliğini anlatabileceğim bir kelimem, cümlem yok. İyi ki gördüm iyi ki tanıdım seni iyi ki sevdim. Hayatımdan hiç gitme.

Hayatıma doğan ışıltılı güneş ne zaman senin benim hayatımda olmayacağını, bir gün gitme ihtimalini düşünsem beni ısıtan o güneş üşütmeye başlar. Işıklı yollarım kapanır, karanlıklar çöker. Sen benim hayatımın aydınlık ışığısın senin olmayacağını düşünmek, bir an bile senden uzak olduğumu hissetmek hayatımı karartır. Her zaman yanımda ol, her zaman mutlu olalım.

Bir insan sevmediği her şeyi sırf birisi seviyor diye sever mi? Bir insan yapmam dediği her şeyi sırf birisi mutlu olacak diye yapar mı? Yaparmış ben bunu seninle anladım. Senin o güzel yüzünü tebessüm ettirecek her şeye ben hazırım, olmaz dediğim ne varsa, yapmam dediğim ne varsa yaparım. Canım sevgilim sen yeter ki mutlu ol, üzüntüler hiç bulmasın seni.

Hayatıma girdiğin ilk andan beri hiç mutlu olmadığım kadar mutlu, hiç kimseyi sevmediğim kadar çok sevdim seni. Fırtınalı günlerde geçirsek, kavgada etsek yine de bu sevgi zedelenmez. Seninle yeniden doğdum, gerçek sevgiyi tattım ben. En değerlim iyi ki hayatımdasın.

Seni sevdiğim her gün için Allaha binlerce şükür ediyorum. İyi ki yar etti, iyi ki kalplerimizi birleştirdi. Eğer sen olmasaydın sevmek duygusunu tadamazdım, eğer sen olmasaydın ben böyle mutlu olamazdım. Benim en güzel günlerimin mimarisi sensin iyi ki de sensin.

Sana olan sevgim ve sana olan aşkım için her şeyi yaparım. Sevginin kusursuz olması için emeğe ihtiyaç vardır. Ben sana olan sevgim içim ömrümün sonuna kadar emek vermeye razıyım.

Sevmek duygunun bu denli muhteşem bir duygu olduğunu, midemde kelebekler uçuştuğunu, seni gördüğüm an heyecanımın bakışlarımdan bile belli olduğu bu tarifsiz duygular senin sayende var oldu. Sen benim yaşamımın en güzel baharısın. Sen varken bana kış ayı uğramaz, senin sevgin hep sıcak hep ısıtır beni.

Kalbimin en güzel derinliklerine hapsettim seni, ne çıkarmaya niyetim var ne de kimsenin çıkarmaya cesareti. Kalbimin tamamı sana ait seni çok seviyorum aşkım.

Kalpten Mesajlar

Ne güzel şey ellerini tutmak, ne güzel şey sarılmak sana, ne güzel şey bir telefon ile sana ulaşmak, gülüşüne sahip olmak ne güzel. İyi ki benim oldun sevgilim iyi ki biz bir olduk.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.