Romantik Doğum Günü Mesajları

Romantik Doğum Günü Mesajları Kişinin dostları, sevdikleri ve en özel kişilerle birlikte geçirmek istediği günler arasında bulunan doğum günlerinde atılan romantik doğum günü mesajları birçok duyguyu beraber yansıtması bakımından önemlidir. Başta sevgililer olmak üzere en özel anları paylaşan kişiler için romantik paylaşımların yeri ayrıdır. Özellikle hasret çeken aşıklar arasında gönderilen Romantik Doğum Günü Mesajları, can sıkıcı durumun biraz daha hafiflemesini sağlarken duyulan özleminde etkisini azaltmaktadır. Aynı zamanda doğum günlerinde beraber olamayan kişiler için romantik doğum günü mesajları son derece gereklidir. Aile arasında dahi kullanımı uygun olmakla birlikte sevgi başta olmak üzere çeşitli duyguların karışım olarak bulunduğu mesajlarda temennilerde ifade edilmektedir. Aşağıda Romantik Doğum Günü Mesajları bulunmakla birlikte çeşitli sosyal medya platformları üzerinden paylaşılabilmesi de mümkündür.

Romantik Doğum Günü Mesajları

Romantik Doğum Günü Mesajları

Doğum gününde yanında olamasam da en yakın zamanda gülen gözlerinin içine bakarak kalbimde hissettiklerimi ortaya koyacağım. Daha nice güzel yaşlara sevgilim.

Dalgaların kıyıya çarpması gibi hissediyorum kalbimi seni her gördüğümde. Doğum gününle birlikte yeniden başladık ikimizde en yüksek sevgiyle.

Doğum günün kutlu, gülen gözlerin neşeli olsun. Hayata dair inancımın tek teminatısın.

Senin gibi bir meleğin doğduğu gün hiç kutlanmaz mı bir tanem? Açtığın bahar çiçekleriyle hep güzel günler senin olsun.

Her şeyimle senin olmayı bekliyorum. Doğum gününü kutlar, bana kavuşacağın anı hayal ederek yaşarım.

Bir güzel yaşa daha eriştiğin için tebrik ederim seni. Sözde değil, özde aşk yaşamanın hazzını her yıl duyman dileğiyle.

Hayat ışığı anlamına gelen mumların çok olduğu bir pastayı keserken aklına ilk ben gelsin. Yeni yaşın herkese ışık saçsın.

En karanlık zamanlarda gözlerinle saçtığın ışıkla aydınlandım. Şimdi doğum günün pastanda mum ışıklarıyla neşeni arttırsın. Doğum günün ve tüm günlerin neşeyle dolsun.

Senden bir tane daha doğmadığı için doğum günün kutlu olsun prenses.

Her geçen yıl gençleşen gözlerinle hayattan keyif alman dileğiyle. Doğum günün sağlık, mutluluk ve en önemlisi huzur getirsin.

Yeni yaşında mutluluklar hep seni bulsun, güzel günler yarınlara kalmasın. Seninle bir ömür boyu sürecek bir aşkımız olsun.

Hayatın sana karşı sevgi dolu bir yer olduğunu asla unutma. Saçlarınla kapatmaya çalıştığın gözlerinden çıkan ışıklarla bambaşka bir dünya yarattın benim için. Doğum günün kutlu, pastandaki mum sayısı fazla olsun.

Uçurumların kenarında dolaşırken elimden tutan biricik sevgilimin doğum gününü kutlarım. Şu an okuduğun mesajdaki biricik sevgili sensin, farkında mısın?

Geç de olsa hayatına kabul ettiğin bir aşığın olarak doğum gününü kutlarım.

Hayatımın tam merkezine uçarak konan kanatsız meleğim, yaş günün kutlu olsun.

Her ne kadar birlikte olamasak da yeni yaşın kutlu olsun canımın içi. Gözlerinden yaşlar akmasın, çiçekler açsın bu yeni yaşında.

Kısacık bir hayatın tam ortasında yeni yaşın kutlu olsun. Hayatın tüm güzellikleri seninle olsun.

Her isteğinin hemen yerine geldiğin bir yaşa girmen dileğiyle. Beni her zaman aşk denizinde yüzdüren tatlı cadım.

Geleceğe dair tüm planlarının gerçekleşmesi için doğum günün hayır getirsin. Her an seninle olmanın mutluluğu duymam dileğiyle.

Her sabah kalktığım gözlerinin içine bakarak iyi ki doğdun derdim ya. Bugün iyi ki doğdun sevgilim. İyi ki benimle oldun.

Yeni yıl demek yeni dilekler demektir. İsteklerinin tamamının bu yaşında gerçekleşmesini tüm kalbimle arzuluyorum.

Kısa Doğum Günü Mesajları

Sensiz geçen yıllarıma üzülürken bir doğum günün daha geldi, çattı. Yüzümdeki tebessümün sebebi olduğun için iyi ki doğdun ve iyi ki varsın bir tanem.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.