Romantik Aşk Sözleri

Romantik Aşk Sözleri  Hayatın en özel duygusu olan aşkın yaşanmaya başlamasıyla birlikte kişinin duygularını ifade edebilmesi oldukça zor hale gelir. Bundan dolayı çeşitli duyguların bir bütün olarak belirtildiği romantik aşk sözleri kullanılırken karşısındaki kişinin de daha rahat bir şekilde anlaması sağlanır. Midesinde kelebekler uçan insanların yapacakları iletişimin zorluğuna bağlı olarak ilişkinin bu sözlerle gelişme kaydetmesi de mümkündür. Romantik Aşk Sözleri  sadece özel günlerde değil, her zaman kullanılabilir. Whatsapp veya SMS yoluyla mesaj olarak gönderimi söz konusu olurken sosyal medya araçlarıyla da sıklıkla Romantik Aşk Sözleri  iletilebilir. Bununla birlikte aşağıda yer alan en özgün romantik aşk sözleri arasından uygun olanları belirleyebilir, sizlerde âşık olduğunuz güzel insanlara mesajlarla duygularınızı aktarabilirsiniz.

 

Romantik Aşk Sözleri

Romantik Aşk Sözleri

İlk andan yaptığın tek bir bakışla kendini aşık eden güzel bir kadınsın vesselam.

Seninle dünyanın öbür ucuna bile giderim hayatım anlamı.

En zor günlerimde bana olan desteğin sayesinde bugünlere geldim. Her zaman seninle olmayı istiyor, sensiz bir hayat yaşamamın mümkün olmayacağını düşünüyorum.

Aşkımızı kıskanan insanların yapacaklarından etkilenmeden huzurlu ve mutlu bir hayat yaşayalım baş başa. Seninle olduğumda hayattaki her şey daha da anlamlı geliyor.

Gözlerinden çıkan ışığın esiri olan kalbimle bakıyorum sana. Ateşler içinde kül olan kalbimden çıkan dumanlarla haber gönderiyorum sana.

O kadar çok özledim ki seni, her şeyi bırakıp gel diyesim geliyor sana. Bir başkasından daha fazla istiyorum seni.

Evrenin tüm aşamalarında söz sahibi olabilmenin benzersiz tarifi oldun benim için. Senin olmadığın bir hayatın ne anlama geleceğini bilmiyorum.

Hayatımda biri yok, birinin sahip olduğu hayatım var diyorum soranlara seni. Seninle başlıyor hayatım ve tek sahibi sensin hayatımın.

Sanırım aşkımızın bakım saati geldi ve o yüzden gönderiyorum bu romantik aşk sözlerini sana.

Bir bankta tek başıma otururken gördüklerimden değil, senden etkilendim. Hava, su, güneş gibi lazımdın bana.

Sensiz bir hayatımın olabileceğini düşünmediğim için düşlerimde ve rüyalarımda da hep sen varsın canımın içi.

O kadar büyük mutluluklar verdin ki bu biçare aşığına, her şeyden çok seviyorum seni.

Gülüşlerinden dolayıdır bu gönüldeki sevda, bitmeyen bir aşktır içimde yanan ateşin manası.

Yollarına döktüğüm güllerin hepsi farklı renkte olsa da anlamları aynı. Tükenmeyen bir kalemle yazarım senin adını her birisinin içine.

Seni ne kadar çok sevdiğimi söylemeye utansam da belki sen kendin anlarsın romantik aşk sözleri ile.

Virane sokaklarda dolaşan deli olmuş aşığından başkası değilim ben. Benim gibi bir aşık için küçük bir tebessümün yeter.

Seni unutmamı isteme benden de nereye gidersen git. Rüyalarımda, hayallerimde seni görebilmekten men etme beni.

Çok daha fazla görebilmek için seni, her şeyden vazgeçerdim.

Her ne kadar beni sevmesen de en azından git demediğin için minnettarım güzel gözlüm.

O kadar güzel bir yüzün var ki herkese anlatıyorum sevdiğimin güzelliğini.

Geçenlerde ilk kavgamızı ettiğimizi sanırım sen de fark etmedin. İşte romantik aşklar böyle böyle başlıyor aslında güzelim.

Boş ver arkamızdan konuşsunlar, durmadan laf etsinler, Kıskançlıklarından çatlayanlar olsa da bu gönül ille de seni istiyor be güzelim.

Hayat koşullarından dolayı aramızda mesafeler olsa da kalbimin en gizli yerinde sahip olduğum en derin hazinem sensin her zaman. Sakladığım yerinden sonsuza kadar çıkarmamak dileğiyle seni seven romantik aşığın.

Kaş, göz, burun, ağız derken tüm vücudunu ezberlemiş bu gönül. Gözlerimi kapatınca sen varsın karşımda. Sabah güneşiyle birlikte sen doğuyorsun karşımda.

Nereye gidersem gideyim seninle olmanın hazzını hiçbir zaman anlayamayacaksın sanırım.

Öyle güzel seviyorum ki seni, sen bile hayret ediyorsun değil mi?

Senin bir değere çok geç bulduğum için kendimden bile korumaya çalışıyorum. Öyle seviyorum ki gözlerini kıskanıyorum yüzünden.

Ellerinden tutup yaklaşıp sarılsam sana ve güzel sözler söylesem kulağına. Sonra etkilenip benimle birlikte olsan sonsuza kadar.

Aşkımızın meyvelerini çoğaltmanın zamanı geldi sanırım. Herkese ilham olması açısından görevlerimizi yerine getirelim.

Romantik aşk sözleri atarak seni ne kadar çok sevdiğimi sana değil, kendimi anlatıyorum. Bu deli kalbimin isteklerini ne aklım ne de zikrim onaylıyor.

Romantik Mesajlar

Her an, her saniye varlığım içinde senin olduğunu hissedebiliyorum aşkım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.