Resimli Güzel Sözler

Resimli Güzel Sözler İnsan hayatın her aşamasında farklı duygular yaşar. Bazen sıkıntı anlar bazen de mutlu zamanlar hayatımıza egemen olur. Bu durumda içimizdeki duyguların dışavurumu bizleri rahatlatır. Bir dost ile konuşarak rahatlayabileceğimiz gibi, duygularımızı internet mecralarında paylaşarak da huzur bulabiliriz. Facebook, Instagram ya da Twitter gibi alanlarda duygularımızı yansıtan Resimli Güzel Sözler paylaşırız. İçimizden geldiği gibi yazabileceğimiz gibi internet ortamında araştırma yaparız. Resimli Güzel Sözler, insanın içini yansıtan, kafiyeli ve düşündürücü sözlerdir. İnsanların dikkatini çeken bu sözler farkındalık yaratırlar.Resimli Güzel Sözler, şairlik yeteneği barındırırlar. Kişi birisine mesaj vermek istiyorsa, bunu ancak güzel ve etkili bir söz paylaşarak yapabilir. Güzel sözler, ruhun aynasıdır ve gözlerin yansımasıdır.

Hayat gibisin sevdiğim. Gülünce çocukluğum. Susunca gençliğim. Konuşunca yetişkinliğim. Hayat gibisin sevdiğin, olmayınca nefessizliğim.

Bir kadını anlamak istiyorsanız, onunla konuşmak yerine izlemeyi tercih edin. Çünkü bir kadın sözlerine hâkim olabilir ama gözlerine asla.

Aşka uzağım ben. Ama sen en savunmasız zamanımda yakala beni. Direnecek gücüm, edecek sözüm olmasın.

Kişinin büyüklüğü aynada gördüğü değil, gönüllerde göründüğü kadardır.

Dünyanın en ucuz şeyi insanca davranmaktır. Dürüstlük bedava, doğruluk bedava, sevmek bedavadır. İnsanca davranmak ucuzdur da, pahalıya mal olur.

Önümüzde seçenekler var ve tercih etmek bizim elimizdedir. Hangi yolu seçersek, sonucuna da biz katlanırız.

Her seven, mutluluk getirmez. Çünkü her seven, emek vermez. Seversen mutlu edersin, ama emek verip devamını getirmezsen, verdiğin mutlulukları burnundan getirirsin.

Pahalı hediyelere gerek yoktur. Bir insanı mutlu edebilecek en pahalı hediye ona gönülden ayırılacak zamandır.

Ben kalbi kırılmasın diye susuyorum, o nasıl susturdum diye seviniyor.

Karanlıkta kaldım diye dert etme. Her tünelin bir çıkışı vardır.

İnsanı hayata bağlayan iki duygu vardır. Biri hayal etmek, diğeri cesaret etmektir.

Hayal kırıklıkları ile yaşamak istemiyorsan, ya hayal kurmayacaksın ya da gerçekçi hayallerle yaşayacaksın.

Ben kendimi zindanda gibi hissediyorum. Beni zindandan çıkaracak olan anahtar senin elinde. Sen yoksan mahkûmum, sen varsan özgürüm. Beni yaşatmak için .gel, iki gözüm.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.