Resimli Etkileyici Sözler

 

Bir gün yanında sana benden daha yakın birisi olursa, o kişi sana her şeyi unutturmuş ve beni yok saydırmış olsa da biliyorum geceleri aklına gelmeye devam edeceğiz. Çünkü seni kimse benim kadar sevmedi, sevemez.

Bir gün umutların tükenebilir. Her şeyi yok sayabilirsin. İşte o zaman hayallerine tutunmaya çalış. Hayallerini paylaşmak istediğin zaman ise ben her zaman senin hayallerini paylaşman için bekliyor olacağım.

Geceleri yürüdüğüm yollarda sürekli senin adını fısıldıyorum. Senin adın bende ne karanlık korkusu bırakıyor nede ıssız sokaklardan geçerken ürperti. Senin adın bile bana güven ve huzur vermeyi başarıyor.

Sen nasıl benim dünyamı renklendirmeyi başardın? Ben sadece gri ile siyahı severdim. Sen benim hayatıma nasıl gökkuşağı oldun?

Herkes zaman geçer unutursun diyor. Düşünüyorum sevgilim seni unutacak kadar zaman nasıl geçecek? Ben seni bir saniye bile unutamazken nasıl bir ömür boyu unutacağım? Zaman seni unutturmaya yetmeyecek kadar az.

Belki şimdi uzakta olabiliriz, belki uzun bir süre seni göremeyeceğim. Ama unutma doğan her güneşte, esen her rüzgarda, yağan her yağmurda ben senin varlığını hissediyorum.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.