Resimli Cuma Mesajları

Resimli Cuma Mesajları Mübarek cuma günü geldiğinde insanlar birbirini anmak ve cuma günü ile ilgili Cuma Sözleri söylemek isterler. Bazen aklınıza sıradan sözlerden başka bir şey gelmez. Her cuma atılan mesajlardan farklı bir söz arayışına girebilirsiniz. Resimli Cuma Mesajları ile, hem sıradanlıktan kurtulmuş hem de sevdiklerinizi mübarek cuma gününde anmış olursunuz. Özel günlerde atılan mesajlar, sevdiklerimizin her zaman aklımızda olduğunu göstermek için bir fırsattır. Cuma günlerinin İslam dinine göre mübarek bir gün olması sebebiyle de bu özel günde sevdiklerinize Resimli Cuma Mesajları gönderebilirsiniz. Aileniz, eşiniz, dostunuz, iş ve sosyal hayattaki arkadaşlarınız için cuma mesajı göndererek hayır dualarını alabilirsiniz. Bu tür mesajlaşmalar insan ilişkilerini de geliştirici özellik taşır.

Resimli Cuma Mesajları

Resimli Cuma Mesajları

Bu mübarek cuma gününde Rabbimin tüm dualarını kabul etmesini dilerim. Kalbinizden geçen tüm dilekleriniz mübarek cuma gününün hayrıyla kabul olsun. Yüreklere nur dolsun.

Haftanın en mübarek gününde, dostlara selam olsun. Cumanız mübarek olsun. Allah, bu mübarek cuma gününü ibadetle, nurla, rahmetle geçirebilmeyi nasip etsin.

Kalpler bir olur, dualar kabul olur. Herkes iyiliğince Allah katında karşılığını bulur. Bu mübarek cuma gününde, dilerim Allah’tan tüm duaların kabul olur.

Ya Rabbi, iyi niyetli kullardan olmayı nasip etsin. Kalbinde nuru olmayanlardan uzak eylesin. Her günün ibadetle geçmesini nasip etsin. Duaların en hayırlısı başkaları için edilen dualardır. Cumanız mübarek olsun, dualarınızda bizlere de yer olsun.

Resimli Cuma Mesajları

Resimli Cuma Mesajları

Kötü ahlak, kötülüklerin en kötüsüdür. Ruhları karartır, hayırsızlıktan başka bir şey getirmez. Allah kalbi iyilikle dolu olanı bilir. Yüce Allah, kalpleri tertemiz olan kullarının günahlarını affetsin. Bu mübarek cuma gününde, günahlarınız affolsun, dualarınız kabul olsun. Mübarek günde eller açılır semaya. Der ki; Ya Rab, günahlarımızı affet. Hayırlı kullarından eyle bizi. Biz de bu mübarek cuma gününde dualarla aşalım karanlığı. Dualarla aydınlatalım yollarımızı. Yüreğinizdeki ağırlıklar gitsin. Ferahlıkla dolu. Huzurla dolu, ibadetle dolu nice cumalarınız olsun. Rabbim bizi onu yalnız bir gün değil, her gün ananlardan eylesin.

Kalbi gibi ruhu da güzel, sözü bıçak gibi keskin değil pamuk gibi yumuşak insanlarla karşılaştırsın Allah bizi. Cumamızı mübarek eylesin, yolundan saptırmasın, doğru yoldan şaşırtmasın. Allah’ım sen büyüksün. Bizleri affet, kalplerimizden merhametini esirgeme, bizi senden başkasına muhtaç eyleme. Cumamızı tüm İslam Âlemine mübarek eyle.

Resimli Cuma Mesajları

Resimli Cuma Mesajları

Ömrümüz azalırken, imanımız artsın. Allah doğru yoldan ayırmasın. Dostlar birbirini sadece cuma günleri değil her gün ansın. Ey güzel dostum. Cuman mübarek olsun, dualarında yer bulabilmek dileği ile.

Bereketini, rahmetini, merhametini bizden esirgeme Allah’ım. Bu mesajı okuyan kalbi güzel insanın da, şimdi ellerini açmış senden rahmet dileyen kullarının da dualarını geri çevirme Allah’ım. Cumamızı mübarek eyle, kalbimizde yer etmiş sıkıntıları bizden uzaklaştır, kalplerimizi hafiflet Allah’ım.

Gözyaşları kimi zaman dünya dertleri için akarken, kimi zaman da Allah sevgisi ve özlemi için akar. İşte o en hayırlı gözyaşıdır. Allah’ı anınca gözleri dolan bir insanın kalbi de, ruhu da tertemizdir. Cuma gününün rahmetine dolsun bugün gözlerimiz. Cuma gününüz mübarek olsun.

Dualarımız eğer ki hakkımızda hayırlı ise kabul olsun. Hayırlı olmayan duamız da bizden uzak olsun. Rabbim her şeyin en doğrusunu bilir. Bu mübarek cuma gününün hürmeti şerifiyle dualarımızın hayırlı olanları kabul olsun.

Her cuma rahmetiyle ve bereketiyle gelir. Bu cuma günü de size rahmet getirsin, Rabbim rahmetini getirsin. Hayırla, sağlıkla, sıhhatle daha nice cumalara ulaşmanız nasip olsun.

Resimli Cuma Mesajları

Resimli Cuma Mesajları

Bir söz duyarsınız içiniz kararır. Bir söz duyarsınız ruhunuz aydınlanır. Rabbim bizi ruhları aydınlatan sözleri söyleyenlerden eylesin. Cumanın hayrı evlerimize dolsun.

Hüznün yerini sevinç alsın. Kin ve nefret son bulsun, dostluklar çoğalsın. Dünyada tek bir aç insan bile kalmasın. Tüm iyilikler bu mübarek cuma gününün rahmetiyle birlikte yeryüzüne insin.

Allah affetmeyi sever. O merhametlidir. Kul olarak bizlere tövbe etmek ve affetmesini istemek düşer. Mübarek cuma günleri dua kapılarımız açılır. Bu mübarek cuma günü de dua kapılarımız açılsın. Allah tüm günahlarımızı affetsin.

Kalplerimizdeki dualarımızı hayırlısı ile kabul etsin. Dua ile döner bu dünya. Dua, kalplere dolar huzurla, ferahlıkla, imanla. Dualarınızla bu mübarek günde Rabbin kapısını çalmanız dileği ile. Hayırlı ve bereketli cumalar.

Hadisli Cuma Mesajları

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.