Pişmanlık Mesajları

Pişmanlık Mesajları İnsanlar doğası gereği hata yapar ve pişman olur. Yanlış bir davranışta bulunan insan karşı tarafa birtakım Pişmanlık Mesajları gönderir. Göndermiş olduğu mesajlar daha çok kendisini affettirmeye yöneliktir. Etkileyici Uzun Sözler  ve Mesajların amacı hatasının farkına varıp o hatadan ders çıkarıp özür dilemektir. Kişi eğer affedilmeyecek kadar kötü bir davranışta, harekette bulunmuş ise atmış olduğu mesajın pek bir önemi yoktur. Pişmanlık Mesajları kabullenme, af içerikli olan sözlerden ya da cümlelerden meydana gelir. Kişi sevdiğine, yakınına, eşine, dostuna bu tür mesajları atabilir. Özetle kişi pişmanlık duygusunu kimde hissediyor ise ona bu tür mesajları atıp af dileyebilir. Bunun olmasında hiçbir sakınca yoktur. Af dilemek insanın boynunun borcudur.

Pişmanlık Mesajları

Pişmanlık Mesajları

Bu hayatta birçok şeyde pişman ettirdin beni. Seni yanlış zamanda tanıyıp doğru duygularla sevdim. Her şeyimi meğer ne kadar yanlış bir kişiye adamışım. Yazık olmuş, çok pişmanım.

Bir gün birisini seversem keşke demek istemiyorum deyip kendimi kandırmışım. Keşkeler olmadan hayat anlaşılmıyormuş bunu anladım. Keşke seni bu hayatta hiç tanımasaydım.

Seni gözümde ne kadar çok büyütmüşüm. Ne çok anlam yüklemişim sana, ne çok sevmişim. Değmezmişsin sen bunların hiç birine. Sevdim ama çok pişmanım..

Ben bu hayattaki en büyük yanlışı sana güvenmekle yapmışım. Ah gözlerim ne körmüş, görememişim. Benim sevgimi hak etmeyene en güzel cümleleri kurmaya çalıştım..

Hayatımın en güzel dönemlerini, gençliğimi sana adayarak yanlış kararlarda bulundum. Sana verdiğim değeri, şansı hak eden birine vermediğim için kendimi çok pişman hissediyorum. Yazık bu kalbimi sana adamışım.

Son pişmanlık hiçbir şeye yaramazmış ben bunu sen de anladım. Özür affedilir ama pişmanlık affedilmezmiş. Bu durumun geç de olsa farkındayım.

Hayatınıza insan alırken bir kez daha düşünün ve ona göre karar verin. Hayatınıza aldığınız insan sizi gerçekten sevmeyebilir. Sizi daha sonra pişman ettirebilir. Pişman olmamak için hâlâ bir şansınız var.

Senin de saçına karlar yağacak, senin de kalbini biri çalacak. Belki de gönlünü biri yakacak.

İnsanın insana en büyük hatası ihanettir. İhanetin affı kolay kolay olmuyor. Pişmanım diyenler ne kadar pişman? Sen ne kadar pişmansın? Kimse göründüğü gibi değil, aldanma ve pişman olma.

Bana pişmanım demiştin ya hani. Ben senin sevgine de sana da artık inanmıyorum. Pişman olan bir insan önce hatasını kabullenir ve özrü bu zamana kadar taşımazdı. Ben pişmanım, seni sevdiğim için.

Pişman olduğum şeyleri sakin kafayla düşününce iyi ki böyle olmuş, iyi ki ayrıldı yollarımız dedim. Allah kaderimize ne yazmışsa hayırlısını istemiştir de yapmıştır. Demek ki sen de benim için hayırlı değilmişsin. Pişmanım seni tanıdığım için.

Doğru kişi pişman olmayacağınız kişidir. Onu bulmak ne kadar zor olsa da kaybetmek de o enli zordur.

Tarz Mesajlar

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.