Özür Mesajları

Özür Mesajları Gereksiz olduğu kadar bir çıkış yolu da bulunmayan tartışmalardan sonra ortaya çıkan kötü durumların düzeltilmesinde etkili olan özür mesajları herkes tarafından kullanılabilmektedir. Gerek aile içinde gerekse yakın dost çevresinde oluşabilecek kötü imaj ve olumsuz durumların ortadan kalkması için Özür Mesajlarıkullanılmaktadır. Oldukça etkili olmasının yanı sıra farklı bir tarzda özür dilenmesinden dolayı da gönül alma işi de gerçekleşmiş olmaktadır. Bunun için farklı duyguların neticesinde ortaya çıkan olumsuz durumların bir an önce yaşanmamış sayılması için aşağıda bulunan Özür Mesajları tercih edilebilmektedir. Özgün olmakla birlikte her an kullanıma uygun olan mesajlarda önemli anlamsal bütünlüklerin yanında kaliteli dil kullanımı da vardır.

Özür Mesajları

Özür Mesajları

Yaptığımız tartışmalarla hayat sınavımızda kötü sonuçlar alıyoruz. Aşkımızın sınavını en iyi şekilde verebilmek dileğiyle.

Bir daha asla ama asla seninle tartışıp kalbini kırmayacağım. Kırılan kalbini tamiri için bana bir fırsat ver. Seni çok sevdiğimi de unutma.

Senin gibi bir prensesin kalbini kırmak değil, çatlatmak bile ağır cezaya sebeptir. Senin için söylediklerimden dolayı çok pişmanım. Affetmen içinde ömür boyu bekliyor olacağım.

Hiçbir cevap vermesen de gözlerinden anladım bana olan kırgınlığını. Affettirmek içinde gözlerinden dökülen yaşları toplamak isterdim.

Seninle çok daha fazlasını yaşamak için bekliyor olacağım. Yaptıklarımdan dolayı ağladığını düşünüp kahroluyorum. Ne olursa olsun affet bu sevdiğini.

Pişman olarak geldim yanına. Yaptıklarımdan dolayı tek tek özür dilerim. Aşkımız için bir kez daha güç birliği edelim. Senin yanında olmak bile yetiyordu bana.

Çalışma hayatımda yaptığım ilk hata ile siz değerli insanları zor duruma düşürdüğümün farkındayım. Beni affetmeniz için vereceğiniz her karara da saygılıyım.

Seninle yaşadıklarımdan dolayı memnunum. Sana yaşattıklarımdan dolayı pişmanım. Söylediklerimde yalan veya şaka da yok, emin ol.

Ben aşkımızı kirletecek kadar gururlu değilim. Ancak senden özür dilemeyecek kadar da kibir sahibi değilim. Senden bir değil bin defa özür dilerim.

Dostluk affetmektir derler. Senin gibi sağlam dostlarım olduğu için hatalarımdan ders almasını öğreniyorum.

Yaptıklarımdan dolayı pişmanım sevdiğim. Hadi, öpeyim de barışalım artık.

Yüreğimin en derin köşesinden gelen mesaja göre yaptıklarımdan dolayı çok özür diliyorum senden. Samimi bir şekilde affetmeni bekliyor olacağım.

Böyle olacağını bilseydim bir değil, bin defa dilerdim özrümü. Sen beni bir kerecik affet sevgilim.

Gül yüzünü soldurup günlerce gözyaşlarının akmasına neden olduğum için affet beni. Bir daha aynısı yaşanmayacak.

Kimin ne dediğinin benim için bir önemi kalmadı artık. Sahip olduklarımın yanında sen olmadığın için uyku girmiyor gözlerime. Özür dilerim tüm kalbimle.

Özür dileyerek büyüklük yaptım. Özrümü kabul etmekle sen de bir erdemde bulun.

Tüm ruhum ve bedenimle senden defalarca özür diliyorum. Damarlarımda taşıdığım sevginden dolayı beni affet.

Delikanlı adam da özür dilemesini bilmeli, bilmiyorsa da öğrenmeli. Yaptıklarımdan ötürü özür diliyorum.

Senin gülen yüzünden bir damla göz yaşı akıtmayacağıma söz veriyorum. Eskiden olduğu gibi sevmen içinde yalvarıyorum. Yaptıklarımdan dolayı senden özür dilerim.

Seni kaybedecek olmanın korkusuyla yaşattıklarımdan dolayı özür dilerim aşkım. Bir erdem daha gösterip affetmeni temenni ediyorum.

Sıcacık kalbini buz zannedip kırdığım için özür dilerim. Bahar aylarını yaşatacağıma söz veriyorum.

Etkileyici Mesajlar

Özrümü kabul ettiğini duymak için elimde telefonla bekliyorum. Her gece düşlerimde seni görüyorum. Bir çocuk umuduyla affetmeni hayal ediyorum.

Bir değil, bin kere de özür dilerim. Yeter ki kalbinde bana da bir yer aç. Eskisi gibi sevgini hissettir bu biçareye.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.